[ad_1]

Wonder-Woman-1984-Warner-Bros-Gal-Gadot-Promo

گال گدوت به عنوان یک زن شگفت انگیز برمی گردد.

برادران وارنر

آخر هفته اخبار خوبی در انتهای CCXP وجود داشت ، همچنین به عنوان Comic Con Experience در برزیل شناخته می شود ، که در عمل امسال انجام شد. کارگردان پتی جنکینز و ستاره گال گدوت پیش پرده جدیدی از فیلم Wonder Woman 1984 را منتشر کرده اند.

اگرچه این تریلر طرفداران زیادی را که قبلاً ندیده بود ارائه نداد ، اما بر انسانیت این ابرقهرمان متمرکز بود – با فیلم هایی از او در دوران کودکی و دیدگاه هایی از رابطه او با استیو ترور (کریس پاین).

هشدار اسپویلر (واریته): گرچه به نظر می رسد ترور در فیلم اول درگذشته است ، اما او برگشته است و سازندگان فیلم هرگز این واقعیت را در تبلیغات منتشر شده تاکنون پنهان نکرده اند. در صحنه آخر این تریلر ، او و دیانا نگاه ملایم و یک بند مشترک دارند.

Wonder Woman 1984 از 25 دسامبر در سینماها و همچنین در HBO Max اکران می شود. اما HBO Max دیگر یک دوره آزمایشی یک هفته رایگان ارائه نمی دهد ، به هر حال بینندگان باید هزینه معجزه را بپردازند.

اولین فیلم Wonder Woman سومین فیلم پردرآمد سال 2017 است ، پس از جنگ ستارگان: آخرین جدی و بازسازی زنده “زیبایی و جانور”. دنباله این فیلم از جنگ جهانی اول به سال 1984 ، سال المپیک در لس آنجلس.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر