[ad_1]

cthurkey1.jpg

Cthurkey ، نام مستعار “Cthuken” توسط طرفداران آنلاین ، از بیکن ، خرچنگ ، ​​هشت پا و بوقلمون ساخته شده است.

اولبرگ قد بلند

موارد کمی مانند اقوام سنتی بوقلمون ، سیب زمینی له شده و پای ، بستگان را دور هم جمع می کند. اما وقتی یک گیک هستید ، ممکن است بخواهید از جدول استفاده کنید تا عشق خود را به همه چیز ، از بازدیدهای علمی تخیلی مانند جنگ ستارگان ، پیشتازان Star و Doctor Who تا وحشت کلاسیک HP Lovecraft نشان دهید.

مهم نیست که تعطیلات در سال 2020 به دلیل همه گیری ویروس کرونا متفاوت باشد ، شما هنوز هم می توانید وعده های غذایی تعطیلات خود را بر اساس مد های مورد علاقه خود برنامه ریزی کنید. ادای احترام فوق العاده عالی به Cthulhu – گربه ها – به عنوان غذای اصلی شما و با کیک و کیک Sarlacc همراه باشید کاپ کیک آدمیرال آکبار. خانه سنتی شیرینی زنجفیلی را رها کنید و بسازید نان زنجبیلی گوزن شمالی AT-AT یا شیرینی زنجفیلی Optimus Prime.

برای تبادل کوکی های آینده به پیشنهادهای عجیب و غریب نیاز دارید؟ کوکی ها بر اساس عالی از نگهبانان کهکشان؟ شما می توانید تمام رفتارهای مشمئز کننده خود را در این نمایش موزیکال ذخیره کنید ظرف کوکی R2-D2 وقتی درب کریسمس را باز می کنید ، به اوقات زمزمه نگاه می کند.

فقط وعده های غذایی نفرت انگیز در تعطیلات را نخورید. آنها را با ابزارهای نفرت انگیز آماده کنید. با کمک پخت فنجان اندازه گیری R2-D2. بوقلمون را با استفاده از چاقوهای ذخیره شده در خود حک کنید بلوک چاقوی بال X یا با استفاده از دارت ویدر غذا را برگردانید انبردست کباب با سیبل. غذای خود را مانند ارباب زمان با استفاده از Doctor Who جستجو کنید کارد و چنگال پیچ گوشتی Sonic.

حتی اگر خانواده و دوستانتان نتوانند در مورد اینکه چه کسی اول فیلمبرداری کرده یا کدام یک از بهترین سریال های Star Trek است ، توافق کنند ، حداقل می توانید برای کرایه مشمئز کننده تعطیلات ، خواستار آتش بس شوید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر