[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

جمعه سیاه تقریباً اینجاست ، اما والمارت ، آمازون و بهترین خرید در حال حاضر قیمت برخی از عناوین سوییچ مورد علاقه ما ، از جمله چندین مورد را کاهش داده است بازی های عالی چند نفره این فصل تعطیلات برای کل خانواده سرگرم کننده خواهد بود. در حال حاضر ، اکثر بازی ها 20 دلار تخفیف در نسخه های دیجیتال دارند و برخی از قیمت ها برای نسخه فیزیکی حتی کمتر است. حتی بهتر ، Walmart امروز فروش بزرگ خود را آغاز کرد ، 25 نوامبر ، ساعت 16:00 PT (19:00 ET)با کاهش قیمت بازی های بسیار محبوب برای تبدیل به 30 دلار یا کمتر – برخی از بهترین معاملات شما همه جوره وقت این کلاسیک های مدرن است. به خاطر داشته باشید که بسیاری از این عناوین به سرعت به فروش می رسند ، اما احتمال بازگشت مجدد آنها زیاد است ، بنابراین دوباره بررسی کنید.

ما بهترین پیشنهادات را برای بازی های دارای سوئیچ دنبال می کنیم و این لیست را به روز نگه می داریم.

ضمناً ، اگر می خواهید در مورد خود کنسول سوییچ معامله کنید ، به خاطر داشته باشید که نینتندو به Mario Kart 8 Deluxe و سه ماه Nintendo Online متصل می شود ، اما شما مجبورید که به دنبال این معامله ویژه جدید برای سوییچ باشید که امروز همچنان فروش دارد.

نینتندو

عجیب و خلاقانه ، Splatoon 2 برای بازی سوئیچ از صدای بیشتری برخوردار است. مانند تخفیف های دیگر ، فقط می توانید آنها را با قیمت 30 دلار دریافت کنید. به بررسی GameSpot Splatoon 2 مراجعه کنید.

نینتندو / عکس از شان کین / CNET

اگر عاشق ماریو کلاسیک هستید ، اما می خواهید خلاقیت بیشتری داشته باشید ، این بازی به شما کمک می کند دنیای خود را از سیستم عامل ایجاد کنید. شما همچنین می توانید آنلاین شوید و بازی های هزاران بازیکن دیگر را بازی کنید.

نینتندو

ماریو در مقابل رابیدز یک ضربه استراتژیک بود که هیچ کس انتظار آن را نداشت. این چند ساله است ، اما همانطور که طرفداران نینتندو می دانند ، 15 دلار برای هر بازی ، حتی سال ها بعد ، یک معامله بسیار بزرگ است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر