تفاوت ریلیز با پست چیست؟ آپدیت 1401 منتوریکس

به جهت تماشای ریلز اینستاگرام برای کاربران، می‌توانید راه‌های متفاوتی را بکار گیرید. در ورقه اکسپلور، شما می‌توانید ویدئوهایی که محبوبیت بیشتری دارا هستند را بازدید کنید. علاوه بر این، اعضا می‌توانند در قسمت هشتگ، گونه های موضوعات مدنظر خویش را جستجو کرده و ریلزهای مربوط به آن مشاهده کنند.آموزش دیلیت اکانت تلگرام را فرا بگیرید. بعد خودتان به دیده می‌بینید تفاوت بازخوردی که از ریلز اخذ می‌کنید حساس بازخوردی که از سایر ویدیوهای خود تا به امروز اخذ کرده‌اید زمین تا افق است!
از سایت igram.io برای دانلود سریع ریلز می‌توانید استعمال کنید. کار مهم همین سایت مانند snapinsta.app هست و فرق چندانی ندارد. به جهت دانلود بدون‌پول ریلز از همین سایت­ می‌توانید به کار گیری کنید که کار اهمیت آن بسیار آسان میباشد و به راحتی می‌توانید علاوه ­بر ریلز، فیلم و عکس را نیز دانلود کنید.
در حال حاضر، تمامی ویدئوهای کاهش از 15 دقیقه، قراره به فرمت ریلز باشن. حیاتی توجه به تغییرات جدیدی که اینستاگرام داده، همین قسمت نیز احتمالا در پی این تغییرات هست. یک نکته دیگه نیز است و اونم اینه که یک سری باگ‌های اینستاگرامی هست. آپلود کردن ویدیو از دربین ویدیوهایی که قبلاً روی محافظ گوشی خود ضبط و ذخیره کرده‌اید. همین امکان از نحوه گوشی فعال وجود ندارد و مسلما باید اینستاگرام به آخرین ورژن آپدیت شده باشه. وارد مرورگر کیوی گردید و گزینۀ سه‌نقطه را از قسمت بالای مرورگر انتخاب کنید.
عمومی
این کار شخصیت به دست آوردن و فعالیت شما را می سازد، اعتماد به دست می آورد و ارتباط ها را ایجاد می کند. تفاوت دیگر این هست که چنانچه ریلز را اصلی صدای خود منتشر کنید، این صدا به اسم شما تصویب می شود و و بقیه اعضا می‌توانند از آن برای ایجاد ریلزهای نو استفاده کنند. ما در راست چین به شما یاری می نماییم به دست آوردن و کار آنلاین خودتان را با قالب های وردپرس، افزونه های کاربردی و اسکریپت های رشته ای سریع، ساده و مناسب بسازید. برنامه نویسان راست چین کارایی می نمایند خط مش اندازی وب وب سایت به یک تجربه فن ای از میزان مرغوب بودن و خدمات پشتیبانی تبدیل شود. مدرن ترین متدهای طراحی وب در قالب هزاران محصول آماده طراحی وب سایت هم هم اکنون در دسترس شماست.
همچنین اگر مالک کسب‌وکار می‌باشید و مایلید به بخش دیجیتال مارکتینگ شرکت‌تان جانی دوباره ببخشید، به برگه مشاوره دیجیتال مارکتینگو بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو وبسایت ما سر بزنید. آنگاه از ادیت ریلز اینستاگرام و انجام همپوشانی کلیپ‌ها بر یکدیگر، می‌توانید آیکونی که شبیه نوت موسیقی میباشد و در بالای ورقه ظواهر می شود را بزنید تا به کلیپ خود، صدا، موسیقی، نریشن و غیره بیش تر کنید. در صورتی که در هنگام صحیح کردن ریلز اینستاگرام از چند ویدیو، نیاز داشتید تا کلیپ‌های گذشته را ببینید، آن‌ها را ویرایش و یا حذف کنید، به اندازه میباشد مطابق تصویر بر روی کلید «ادیت کلیپ» بزنید.
با به کارگیری از اشکال افکت‌هایی که در این بخش وجود دارد، شما به ویدئوهای خود، زیبایی بیشتری خواهید داد. در این مرحله، یک عدد از گونه های افکت‌های روبروی خویش را انتخاب کرده و به کلیپ ویدیو بیش تر کنید. در این قسمت، شما می‌توانید ویدئوهای متعدد اهمیت افکت‌های متنوعی بسازید. شما در حیطه کاری خود یک کارشناس محسوب می‌شوید، پس علم خود را از روش ویدئوهای ریلز با مخاطبین به اشتراک بگذارید. مطمئن گردید آموزش‌های شما سرگرم‌کننده، بی آلایش و قابل اجرا هستند.
به جای همین که تک‌نفره جلوی دوربین بیایید و از خودتان فیلم بگیرید، ویدیوهایی در قالب حرف 2 نفر منتشر کنید. فرقی نمیکند که میخواهید آموزش بدهید، محصول‌تان را معرفی کنید یا این که یک تخفیف شگفت‌انگیز ارائه کنید. اذن دهید دوست‌تان جلوی شما بایستد و صحبت‌هایتان را به او بگویید و به سوالاتش جواب دهید. ممکن است باورش مشقت بار باشد البته اکثری از مخاطبان شما ناشنوا یا این که قلیل شنوا هستند. اکثری دیگر ترجیح ارائه می کنند ویدئوها را در حالت بی صدا مشاهده نمایند و یا در مکانی میباشند که نمی‌توانند ویدئوها را کلیدی صدا تماشا کنند.

قابلیت ریلز اینستاگرام را از چه جایی می توانیم پیدا کنیم؟

مانند تمام تجزیه و باز‌نگری های اینستاگرام، ردیابی کارایی ریلزها می تواند به شما امداد کند از بردهای خویش درس بگیرید، فرصت ها را شناسایی کنید و عملکرد خویش را در طول روزگار بهبود بخشید. جزء‌جزء‌کردن و تحلیل ریلز پیشرفته می‌تواند به شما امداد نماید بهترین روز هفته و بهترین دوران روز را برای پست نمودن ریلز خویش برای حداکثر دسترسی و تعامل مشخص کنید. پیش از این، شما فقط می توانستید فرضیات عملکرد خویش را بر پایه کامنت ها و لایک ها قرار دهید.

  • همانطور که گفتیم (در دوران انتشار همین مقاله) ریلز اینستاگرام در بین 5 تا 90 ثانیه است.
  • قبل از انجام این طریق ابتدا مطمئن شوید سایر طریق های بالا امکان ریلز را فعال نکردند سپس از آن همین شیوه را تست کنید.
  • برای بیان تفاوت ریلز و پست باید به ماهیت و کاربردهای هر یک اشاره کنیم.
  • برای آموزش فعال سازی ریلز در آیفون و اندروید در اینستاگرام دو روش وجود دارد.
حتما بخوانید:
اکسیژن مایع - تک گاز

با انتشار ریلز خواهید دید تا چه میزان مشاهده بیشتری می‌گیرید و مخاطبان اکثر خواهد شد. چنانچه از گوشی iOS استعمال میکنید روی آیکن برنامه اینستاگرام تعدادی ثانیه نگه دارید. اهمیت این فعالیت آیکن برنامه های بر روی ورقه میلرزند و آرم – کنارشان ظواهر میشود. گزینه Delete App و بعد از آن Delete را تعیین کنید تا برنامه پاک شود.
برای این‌کار کافی‌است روی نماد استیکر ضربه بزنید و گزینه Captions را انتخاب کنید. ممکن است چندین ثانیه طول بکشد تا صدا به طور خودکار تبدیل به نوشته شود. بعد از تبدیل شدن هم می‌توانید خود یکبار زیرنویس را باز‌نگری کنید تا در رخ لزوم آن را تصحیح کنید.
قابلیت ریلز این امکان را به مخاطبین میدهد تا ویدیو های کوتاه ۱۵ ثانیه ای و یا این که ۱ دقیقه ای را در کاغذ اینستاگرام خود منتشر کنند. برای فعال کردن ریلز اینستاگرام تعدادی روش وجود داراست که در ادامه باز‌نگری میکنیم. ریلزهای اینستاگرام ویدیوهای کوتاه و عمودی هستند که می‌توانند تا 60 ثانیه ارتفاع بکشند.

ریلز اینستاگرام و جدیدترین نکته ها ویرایشی که می بایست بدانید

در این نوشته اهمیت طرز دانلود ریلزهای اینستاگرام آشنا خواهید شد. شما می‌توانید از ویدئوهای دیگری که در اینستاگرام، تیک تاک و دیگر برنامه‌ها وجود دارند، ایده بگیرید. اما فراموش نکنید که ایده گرفتن مهم کپی نمودن تفاوت‌های اکثری دارد. همین ایده‌ها به شما امداد میکند که بتوانید یک ریلز دیدنی و با محتوای عالی را ادیت کرده و مخاطبان خود را راضی نگه دارید. آسان‌ترین نحوه به جهت دستیابی به چنین بعد ها و نسبت تصویری، ضبط عمودی ویدیوها اهمیت تلفن همراه هست که نیاز به ویرایش یا زوم ویدیو ها را نیز از میان می‌برد. همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام همواره در سعی میباشد تا در به‌روزرسانی‌های خود کاربرانش را سورپرایز کرده و مهم رونمایی از قابلیت‌های جدید خود در ساخت محتواهای جذاب‌تر به آنها یاری کند.

تفاوت ریلز اینستاگرام اهمیت تیک تاک چیه؟

اکنون روی گزینهPrivacy کلیک نمایید و در انتها به قسمت Reels رفته و مورد Enable Remixing را غیرفعال کنید. آن گاه از این تراز اینستاگرام از شما می پرسد که آیا از انجام همین عمل مطمئن هستید؟ برای تایید آخری گزینه Disable را تعیین کنید. در صورتی که چنین آیکونی را در پروفایل فرد نیافتید، به این معناست که او هیچ ویدیو ریلزی ضبط نکرده و در برگه اش به اشتراک نگذاشته است. برای دانلود اپلیکیشن reels، کافیست در وب سایت گوگل پلی، اپ استور یا هر برنامه دانلود اپلیکیشن، reels instagram را سرچ نمایید و آنگاه اپلیکیشن آیتم لحاظ تان را دانلود و کارگزاری کنید.

بروز رسانی تلفن همراه برای فعال سازی ریلز اینستا

پس از اتمام دانلود و کارگزاشتن وارد برنامه گردید و آن را فعال کنید. با استعمال از همین برنامه به راحتی می‌توانید ویدئوهای ریلز را دانلود نمایید. در غایت آیتم Save را گزینش کنید تا ریلز اینستاگرامی آیتم لحاظ شما ذخیره شود.

تفاوت استوری و Reels اینستاگرام در چیست؟

با یادگیری سیر تا پیاز فعال کردن ریلز اینستا در Android و IOS، می توانید به راحتی از این امکان استفاده کنید. مخاطبان دوست دارند ویدئوهای کوتاه و جذاب را دارای اهنگ ریلز اینستاگرام نو ببینند و سرگرم شوند. بهترین روش برای نصب برنامه ریلز، استعمال از اکستنشن inssist می باشد. در صورتی که از ایده های جالب و به روز به جهت ساخت Instagram reels استفاده کنید، خیلی زود وارد اکسپلور شده و بازدید پیجتان به طور چشمگیری ارتقا می یابد.
یکی از تازه ترین قابلیت‌هایی که در سال 2020 به بعضا از نسخه‌های اینستاگرام افزوده شد خصوصیت reels اینستاگرام بود که بخش اعظمی را متعجب کرد. البته در صورتی که نمی‌دانید چه موضوعاتی در پشت صحنۀ ریلز اینستاگرام می باشد و فعال کردن ریلز اینستاگرام به چه رخ در ادامۀ این مطلب به این موضوعات خوا هیم پرداخت. در صورتی که همین سوال باری شما پیش آمده می باشد که چرا ریلز برای من فعال نیست؟ باید گفت که درصورتیکه کلیه روند بالا را طی کردید و بخش ریلز اینستاگرام را بازدید نکردید، ممکن است هنوز ریلز برای شما فعال نشده است. زیرا reels اینستاگرام یک قابلیت و امکان جدید می باشد که روی نسخه‌های سابق این نرم افراز به طور اتوماتیک بیش تر نمی‌شود. در ضمن قابلیت دارد که اهمیت وجود به روز رسانی نسخه اپلیکیشن اینستاگرام خود گشوده نیز نتوانید به قابلیت و امکان reels اینستاگرام دسترسی داشته باشید. این قابلیت و امکان هنوز در روند آزمایشی خویش هست و زمانه میبرد تا به تدریج برای همه اکانت‌ها فعال شود.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین طریق دسترسی به خبرها فناوری، دانش و خودرو است. چنانچه میخواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. حال آمار دارای ربط با ریل تعیین شده اکران داده می گردد که شامل مورد ها ذیل خواهد بود. می‌تونین زمان آپلود ریلز از گزینه share on profile feed استفاده کنین تا ریلز رو فالوئراتون نیز ببینن. بنابراین، سعی کنید به عبارتی سطح اصالت را در ریلزهای خود محافظت کنید. به جای میزان مرغوب بودن ویدیوهای خود، بیشتر بر روی اصالت و سرگرمی تمرکز کنید. همین می تواند پررنگ نمودن فردیت کارمندان یا این که تاکید روی یک جنبه بی آلایش از برند شما از روش ترانه و حرکت باشد. آنگاه همان دیتاها را به روشی جدید و خلاقانه در Insta Downloader without login در اختیار مخاطبین قرار دهید. به عنوان نمونه مارک آرایشی ColorPop ویدئوهای تیک تاک خود را مجددا در ریلز اینستاگرام هم منتشر می‌کند. محتوای آموزشی یکی از دیگر از موضوعات دوست داستنی به جهت ساخت ریلز اینستاگرام است. ممکن است مقداری عجیب به نظر برسد که بتوان صرفا در ۳۰ ثانیه محتوای آموزشی تولید کرد. همین واقعیت را می بایست بپذیریم که عالم ما به سمتی پیش می رود که کلیه چیز را هرچه خلاصه‌تر و سریع‌تر می‌خواهد و محتوای آموزشی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
پس اگر می خواهید کسب و کارتان بیشتر چشم شود، به اندازه هست ریلز جذابتان وایرال شود و در اکسپلور قرار گیرد. در پی رقابت‌ اینستاگرام اساسی تیک­تاک، امکان ریلز اینستاگرام به جهت تولید ویدئوهای سرگرم‌کننده تولید شده میباشد تا بتوانید کلیپ­‌های کوتاه 30 ثانیه­‌ای ساخت کنید و دارای دوستانتان به اشتراک بگذارید. به تازگی دوران ریلزهای اینستاگرام تا 90 ثانیه ارتقا پیدا کرده است.
برای فعال سازی ریلز در تلفن همراه آیفون ابتدا واجب هست تا اینستاگرام خود را به تازه ترین ورژن موجود آپدیت کرده و سپس آن را باز کنید. در ادامه به رخ قدم به گام فرایند فعال سازی را خوا هیم گفت. به غیر از پیدایش رسانی برنامه شما میتوانید موبایل خود را به جهت فعال نمودن سایت خبری بروز کنید. یکی از دیگر از دلایلی که امکان های جدید اینستاگرام به جهت شما فعال نمی‌شود سابق بودن ورژن اندروید گوشی شما است. اگر مورد Update در برنامه گوگل پلی و اپ استور فعال فقدان به این معنی که ورژن جدیدتر از برنامه اینستاگرام در دسترس نیست.
برای پاک نمودن حافظه پنهان برنامه اینستاگرام وارد Settings شوید. مهم این فعالیت کل برنامه های کارگزاشتن شده در گوشی خویش را میتوانید ببینید. از در میان برنامه ها برنامه اینستاگرام را پیدا نمایید و آن را گزینش کنید.
روابط غیردوستانه چین با کشورهایی نظیر آمریکا و اتهام جاسوسی در این برنامه منجر کاهش به کار گیری تعداد متعددی از کاربران همین شبکه اشتراک ویدئو شده است. ریلز اینستاگرام ویدیوهایی هستند که می‌توانند تا ۶۰ ثانیه ارتفاع بکشند. مشابه TikTok، Reels گروه ای از ابزارهای ویرایش را ارائه می دهد که به اعضا اذن می دهد فیلم های ویدیویی جذاب و درگیر کننده ساخت کنند. ریلزها می توانند شامل یک‌سری کلیپ ویدیویی، فیلترها، کپشن ها، پس حوزه های تعاملی، تگ ها و موردها دیگر باشند.
اگر بخواهیم ساده و ظریف در آیتم ریلز حرف کنیم، می بایست بگوییم که رخ ارائه محتوا است. در گذشته شما می‌توانستید، عکس‌ها و ویدئوهای خویش را در اینستاگرام پست کنید. آن گاه از مدتی رخ دیگری از ارائه محتوا به اسم استوری به همین برنامه بیش تر شد. اینستاگرام برنامه‌ای می باشد که میلیون‌ها کاربر در آن کار می‌کنند.

حتما بخوانید:
باربری و اتوبار ایت الله کاشانی

دیدگاهتان را بنویسید