[ad_1]

تقلب در رأی دهندگان

انتخابات سال 2020 دزدیده نشد.

گتی ایماژ

با تایید میشیگان ، نوادا و پنسیلوانیا نتایج انتخابات این هفته ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن یک قدم به اعلامیه رسمی رئیس جمهور بعدی ایالات متحده پس از انتخابات 7 نوامبر نزدیک است. این واقعیت مانع از این شد که مردم در فیس بوک ، توییتر و یوتیوب ادعا کنند رئیس جمهور دونالد ترامپ برنده واقعی انتخابات است.

رسانه های اجتماعی پر از ادعاهای دروغین است – بسیاری از آنها توسط رئیس جمهور ترامپ تقویت شده است – که تقلب در رای دهندگان در حال افزایش است ، ابر رایانه در حال تغییر آرا است و هزاران زامبی رأی داده اند. هیچ یک از اینها از راه دور درست نیست. آژانس امنیت سایبری و زیرساخت های امنیتی ، ایجاد شده توسط دولت ترامپ برای محافظت از شبکه های رایانه ای و ارتباطی ایالات متحده در برابر هکرها ، از جمله تهدیدهای انتخاباتی ، این رای را “امن ترین رای در تاریخ آمریکا” خواند. مقامات انتخابات در سراسر کشور این ارزیابی را تکرار کردند. (ترامپ پس از رد شایعات تقلب در انتخابات ، کریستوفر کربس ، مدیر CISA را برکنار کرد).

مزخرفات آنلاین یک بازی بزرگ خسته کننده برای شرکت های رسانه های اجتماعی ایجاد کرده است که پست های مشکل دار را با برچسب هایی ادعا می کنند که ادعاهای کلاهبرداری مورد اختلاف است و تقلب در رای دهندگان نادر است و این شامل پیوند به صفحه یکپارچگی CISA است. از انتخابات

در اینجا برخی از عجیب ترین داستان هایی است که به صورت آنلاین حرکت می کنند. و فقط باید روشن شود: همه آنها جعلی هستند.

آرا in در میشیگان تغییر کرد

صورتحساب: در جریان شمارش آرا Mich در میشیگان ، برتری ترامپ به طرز مشکوکی به پیروزی های بایدن در برخی از کشورها تبدیل شد.

حقایق: ترامپ بایدن را در شب انتخابات و بخشی از صبح روز بعد رهبری می کند. سپس صدای بایدن بلند می شود. بسیاری از رای دهندگان جمهوری خواه به توصیه ترامپ در نظرسنجی ها رای دادند ، بنابراین آرا their آنها به سرعت شمرده شد. اما قانون میشیگان مزیتی در شمارش آراots که در تعداد رکورد – و عمدتا توسط دموکرات ها – استفاده شده است را نمی دهد زیرا کووید -19. بنابراین شمارش آرا زمان برد و با شمارش این آرا ، مواضع نامزدها تغییر کرد.

هنوز هم نوسانات صداها به محض مشاهده شدن باعث انبوهی از تئوری های توطئه شد. صبح روز 4 نوامبر ، یک دانشجوی محافظه کار تصویری از یک نقشه انتخاباتی را در باره توئیتر منتشر کرد که نشان می دهد بایدن در جریان شمارش یک شبانه روز حدود 138000 رأی را به خود اختصاص داده است ، در حالی که ترامپ هیچ کسی را کسب نکرده است. صعود بزرگ برای بایدن بدون آرا additional اضافی به ترامپ در توییتر برای بسیاری عجیب به نظر می رسید و این توئیت منتشر شد. ترامپ بازتوییت مجدد چند ساعت بعد.

منبع تصویر بعداً ، Desk Desk HQ توییت که با نتایج در یک شهرستان خطایی رخ داده است. بنگاه تجزیه و تحلیل انتخابات اندکی پس از تعدیل تعداد مقامات دولت میشیگان ، نتایج خود را به روز کرد. توییت اصلی این دانشجوی محافظه کار سرانجام حذف شد.

روز دوشنبه ، میشیگان نتایج انتخابات ایالت را تأیید کرد و بایدن را در 16 رأی خود برنده اعلام کرد.

آرا by توسط دستگاه های رای گیری دومینیون حذف شد

صورتحساب: یک شبکه اخبار آمریكا ، یك نشریه جناح راست ، گزارش داد كه 2.7 میلیون رأی به ترامپ توسط Dominion Voting Systems ، سازنده دستگاه های رأی گیری مورد استفاده در برخی از ایالت ها ، حذف شد. ترامپ عجله کرد داستان را به اشتراک بگذارید در توییتر ، که آن را جنجالی توصیف کرد.

حقایق: OANN گزارش تجزیه و تحلیل خود را به Edison Research ، یک شرکت خارج از نظرسنجی ارائه می دهد که داده های انتخابات را به تعدادی از آژانس های خبری ارائه می دهد. اما Dominion یک سری بررسی های حقوقی را انجام داد ، یکی از آنها به نقل از رئیس جمهور ادیسون گفت که “ادیسون تحقیق چنین گزارشی ایجاد نکرده است و ما از هیچ تقلب در رای دهندگان مطلع نیستیم.”

دومینیون افزود که نتایج آرا 100٪ قابل تأیید است.

ناظران نظرسنجی نمی توانند شمارش آرا را به درستی مشاهده کنند

صورتحساب: در پنسیلوانیا ، مشاهده کنندگان نظرسنجی از نظارت موثر بر سرشماری جلوگیری کردند.

حقایق: مبارزات انتخاباتی ترامپ پرونده های قضایی زیادی را در پنسیلوانیا تشکیل داده و ادعا می کند که ناظران نظرسنجی ها که نمایندگان احزاب آنها هستند و از طرف جامعه مجاز هستند برای مشاهده شمارش آرا بسیار دور هستند.

به دلیل COVID ، ناظران نظرسنجی 20 فوت از افراد سرشماری منتقل شدند. اما تلویزیون های صفحه تخت بزرگ که برای ناظران نظر سنجی طراحی شده اند ، شمارش آرا را نشان می دهد. پس از پیروزی مسابقه با ترامپ ، ناظران نظرسنجی شش فوت دورتر شدند. با این حال ، برخی از طرفداران ترامپ می گویند به ناظران دسترسی کافی داده نشده است.

یک مقام USPS گفت که دستورهایی برای بولتن های تاریخ دوستی گذشته نگر وجود دارد

صورتحساب: یک کارمند خدمات پستی ایالات متحده در پنسیلوانیا می گوید که وی در اداره پست خود شنیده است که یک مدیر پست کارگران را به ارسال برگه های رای گیری برگردانده تا به نظر برسد که در روز انتخابات دریافت شده اند.

حقایق: پروژه Veritas، یک گروه فعال محافظه کار ، مصاحبه ای را با ریچارد هاپکینز ، حامل نامه در اری ، پنسیلوانیا منتشر کرد ، وی گفت که از مدیر پست نامه ارسال نامه از طریق نامه را شنیده است. رابرت وایزنباخ مدیر نامه در 8 نوامبر گفت که این ادعاها “100٪ نادرست” است. محققان فدرال چند روز بعد با هاپکینز صحبت کردند و او داستان خود را کنار گذاشت.

نتایج انتخابات از قانون بنفورد پیروی نمی کند

صورتحساب: صداهای عمومی بایدن با قانون بنفورد مطابقت ندارد ، دیدگاه ریاضی توزیع اعداد. در این بیانیه آمده است که ترامپ صداهای مشترکی دارد.

حقایق: قانون بنفورد می گوید شما به احتمال زیاد خواهید دید که چهره های برجسته در مجموعه داده های بزرگ با تعداد کمی مانند 1 یا 2 شروع می شوند. این قانون در حسابداری دادگاه برای کمک به شناسایی کلاهبرداری احتمالی استفاده می شود.

چند روز پس از انتخابات شایعاتی مبنی بر عدم مطابقت نتایج بایدن با قانون بنفورد منتشر شد. شروع به گسترش آنلاین کرد. آنها به سرعت از بین رفتند جن گلبک، یک استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه مریلند ، که خاطر نشان کرد که اعداد استفاده شده در عبارت نادرست ناقص است. شماره نیز دریافت نشده است.

افراد مرده به بایدن رأی دادند

صورتحساب: افرادی که سالها درگذشته اند در میشیگان رای دادند.

حقایق: روزهای پس از انتخابات ، پست های شبکه های اجتماعی شروع به گردش اینكه 14000 مرده میشیگانایی به بایدن رأی داده اند. اگرچه در لیست رأی دهندگان غالباً اسامی شهروندان مرده وجود دارد – در سن زیر 6 سال نمی توانید اشتراک خود را برای رأی دادن لغو کنید – هیچ مدرکی مبنی بر استفاده از چنین اسامی برای رای دادن وجود ندارد

ابر رایانه تغییر صدا داد

صورتحساب: برای تغییر آرا on در روز انتخابات از ابررایانه توسعه یافته CIA به نام Hammer و برنامه ای به نام Scorecard استفاده شد.

حقایق: دنیس مونتگومری ، افسر اطلاعاتی سابق ، ادعا می کند که یک سیستم نظارت خارجی به نام Hammer و برنامه ای به نام Scorecard ایجاد کرده است که می تواند به ماشین های انتخابات نفوذ کند. وی همچنین ادعا می کند که این فناوری توسط دولت اوباما برای تغییر انتخابات در کشورهای خارجی استفاده شده است. اما کربس ، مدیر سابق CISA ، در توییت خود نوشت که چکش و کارت امتیاز “این یک چیز واقعی نیست. “

ادعاها مبنی بر اینکه این سیستم نتایج انتخابات را تغییر داده است ، چند روز پس از انتخابات به صورت آنلاین منتشر شد و توسط سیدنی پاول ، عضو تیم حقوقی ترامپ پشتیبانی شد. وی به Newsmax ، یک رسانه راستگرای راست گفت که می توان از Hammer و Scorecard برای برگرداندن انتخابات به نفع بایدن استفاده کرد.

گروهی از کارشناسان امنیت انتخابات نیز نامه ای نوشتند که هیچ مدرک معتبری از تقلب رایانه ای در انتخابات سال 2020 وجود ندارد.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر