[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه اواخر این هفته است و دوشنبه سایبری کمی بعد و امسال ، خرده فروشان برای معاملات بهتر و زودتر از گذشته در تلاش هستند. بهترین خرید و هدف رویدادهای فروش آخر هفته و فروشگاه های دیگر خود را از جمله راه اندازی کردند والمارت، فروش آنلاین خود را در چند روز آینده قبل از آن باز کنید خود جمعه سیاه. هر خرده فروش به شدت بر روی سفارش آنلاین و محدود کردن ، بدون تماس برای حفظ فاصله اجتماعی متمرکز است.

اما یک چیز تغییر نکرده است که مهم نیست که شما کجا و چگونه خرید تعطیلات خود را انجام دهید ، این بهترین زمان سال برای دستیابی به یک معامله شگفت انگیز در تلویزیون است. در زیر همه را پیدا خواهید کرد بهترین تلویزیون جمعه سیاه اگر به دنبال یک تلویزیون جدید هستید (برای خودتان یا هدیه!) اکنون معاملات ما را می شناسیم. به خاطر داشته باشید که این معاملات دائماً در حال تغییر هستند و این مقاله به طور مرتب به روز می شود تا پیشنهادهای جدید ، بهتر و تخفیف های منقضی را در نظر بگیرد.

علائم متمایز

این Insignia کمی بزرگتر اخیراً به قیمت 150 دلار فروخته شد ، اما Best Buy 10 دلار دیگر از قیمت دیگر کاهش داد.

بهترین خرید

ما این کیت را بررسی نکرده ایم و براساس مشخصات آن انتظار نداریم که با کیفیت تصویر بهترین مدلهای 75 اینچی مطابقت داشته باشد ، اما اگر تصویر بزرگ را بر همه موارد اولویت بندی کنید ، این ارزانترین قیمتی است که برای آن داشته ایم تلویزیون 70 اینچی ، دورهمی. مانند TCL زیر ، با Android TV کار می کند.

سارا تو / CNET

ما هنوز اولین تلویزیون OLED Vizio را بررسی نکرده ایم – این شرکت به دلیل COVID-19 با تحویل نمونه دیررس شده است – اما تلویزیون های Vizio در بررسی های گذشته عملکرد خوبی داشته اند و این قیمت در مقایسه با LG CX زیر ممکن است از دست دادن خیلی خوب است

همچنین سایز 65 اینچی با قیمت 1500 دلار وجود دارد.

دیوید کاتزمایر / CNET

بهترین تلویزیونی که تاکنون بررسی کرده ایم در مقایسه با درهای این لیست در لیگ دیگری است و این بهترین قیمت سال است. ما انتظار نداریم امسال بیش از حد سقوط کند ، اما حتی اگر هم اتفاق بیفتد ، سقوط قیمت ها زیاد نخواهد بود. بررسی ما از سری LG CX را بخوانید.

سامسونگ

اگرچه این سامسونگ در حال حاضر به عنوان بخشی از فروش Walmart در تاریخ 25 نوامبر ذکر شده است ، اما اکنون در Best Buy با همان قیمت در دسترس است. این ارزان ترین تلویزیون موجود در بازار با این اندازه نیست و انتظار داریم مدل هایی مانند سری Vizio M (که دارای کم نور شدن محلی است) عملکرد بهتری داشته باشند ، اما اگر از برند سامسونگ خوشتان می آید ، قیمت بسیار خوبی است.

دیوید کاتزمایر / CNET

در سال های اخیر ، تلویزیون های سری 6 و 8 TCL Roku تاج ما را برای “بهترین کیفیت صفحه نمایش” گرفته اند. اما یافتن این زمان از سال دشوار است و TCL 6 در 75 اینچ به بیش از 1400 دلار می رسد. با کمتر از نصف این قیمت ، این ویزیو 70 اینچی معامله خوبی است.

اگر دنبال کنید ، این مدل 70 اینچی در واقع دارای مناطق کم نور محلی (16) نسبت به نسخه 65 اینچی است که ما بررسی کردیم (که دارای 30 منطقه است) ، و به همین دلیل ممکن است کمی بدتر عمل کند. بررسی Vizio سری M Quantum ما را بخوانید.

بهترین خرید

TCL بیشتر به خاطر تلویزیون های Roku شناخته می شود و ما سیستم تلویزیون هوشمند Roku را بهتر از نسخه Android TV در این تلویزیون دوست داریم ، اما با این قیمت می توانید فقط یک Roku Streaming Stick Plus بخرید ، آن را به این تلویزیون وصل کنید و دوباره جلو آمدن ما علاوه بر هوش ، انتظار داریم این تلویزیون 4 سری نیز مانند معادل Roku “به اندازه کافی خوب” عمل کند.

به خاطر داشته باشید که هفته گذشته 80 دلار ارزان تر بود و بنابراین ممکن است دوباره باشد – اما در حال حاضر هنوز یک معامله کامل برای یک تلویزیون هوشمند 55 اینچی است.

سونی

ما این OLED را بررسی نکرده ایم ، اما انتظار داریم کیفیت تصویر آن شبیه به LG CX باشد (مانند: تماشایی) و در Best Buy اندازه 65 اینچ به فروش می رسد و در حال حاضر کمتر از CX است. ما CX را می گیریم ، دلیل اصلی آن این است که سونی فاقد امکانات اضافی بازی است. اما اگر این برای شما مهم نیست – یا به دلایلی سونی را بیشتر دوست دارید – این یک معامله بسیار خوب است.

به زودی بهترین پیشنهادات برای Black Friday ارائه می شود

پیشنهادات زیر هنوز در دسترس نیستند ، اما به زودی ارائه می شوند. صبر ، پادوان توزیع می کند.

سارا تو / CNET

ما تلویزیون های 70 اینچی تا 400 دلار دیده ایم ، اما با این وجود قیمت بسیار خوبی برای یک تلویزیون غول پیکر است. این مدل (V705x-H1) شباهت زیادی به V705-H3 دارد که در حال حاضر با قیمت 660 دلار به فروش می رسد. سری V ارزان ترین تلویزیون ویزیو برای سال 2020 است و اگرچه هنوز به آن نگاه نکرده ایم ، اما انتظار کیفیت اولیه تصویر را داریم: برای اکثر مردم به اندازه کافی خوب است ، اما به اندازه چیزی مانند سری M نیست.

این معامله از طریق آنلاین در دسترس خواهد بود 16:00 PT (19:00 ET) چهارشنبه ، 25 نوامبر.

آمازون

این از لحاظ فنی یک معامله پس از جمعه سیاه است ، اما هنوز برای درگیر شدن در اینجا کافی است. این یک قیمت باورنکردنی برای یک تلویزیون 50 اینچی است ، بنابراین انتظار داشته باشید که تقریباً بلافاصله به فروش برسد.

معاملات جمعه سیاه که تمام شده یا منقضی شده است

می پردازد رفته اند، اما از آنجایی که آنها را می توان در هر زمان بازگشت، ما آنها را در اینجا نگه در حال حاضر.

ریچارد پیترسون / CNET

این 55 اینچ بالاتر عالی است ، اما اگر توانایی پرداخت آن را دارید ، این 65 اینچ را تهیه کنید. این اندازه نقطه شیرین LG CX است – آنقدر بزرگ است که واقعاً از کیفیت تصویر عالی آن قدردانی می کند. بررسی ما از سری LG CX را بخوانید.

هدف

بهترین معامله تلویزیونی در فروش زودهنگام جمعه سیاه تارگت برای تلویزیون 70 اینچی دیگری است که بررسی نکرده ایم. کیت های OLED ال جی (زیر را ببینید) تصویر بسیار بهتری را ارائه می دهند ، اما اگر توانایی خرید تلویزیون بهتر را ندارید و Hisense به بالا را دوست ندارید ، این قیمت بسیار خوبی است.

این معامله در حال حاضر بصورت آنلاین موجود نیست ، اما ممکن است در فروشگاه محلی شما موجود باشد.

صحبت از TCL است ، این بهترین قیمتی است که امسال در تلویزیون 55 اینچی دیده ایم. این در اصل همان 55S425 است که ما آن را خیلی دوست داشتیم ، تقریباً نیمی از پایین ترین قیمت این مدل در تمام زمان ها. درست مثل آن تلویزیون Onn در بالا ، ما انتظار داریم که به سرعت به فروش برسد.

والمارت

این تلویزیون اولین کالایی است که قبل از جمعه سیاه در تبلیغات Walmart در 11 نوامبر ذکر شده است ، بنابراین انتظار فروش سریع آن را داشته باشید. مارک Onn house به دلیل کیفیت تصویر جهانی شناخته شده نیست ، اما انتظار داریم عملکرد خوبی داشته باشد ، همانند TCL 4-Series (به زیر مراجعه کنید) و دارای همان سیستم عامل فوق العاده Roku است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر