[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

آره، جمعه سیاه معاملات اینجا هستند و در عرض چند ساعت ما بمباران خواهیم شد دوشنبه سایبری فروش هم با تمام معاملات ، بدون شک بهترین زمان سال برای خرید تلویزیون است. این که آیا به دنبال سامسونگ ، ویزیو ، سونی ، ال جی ، TCL ، Hisense یا مواردی از این دست هستید ، خرده فروشان – بهترین خرید، والمارت، هدف و آمازون – منطقه را با مدلهای کاهش یافته در همه اندازه ها غرق کرده اند ، زیرا مدلهای کوچک فقط 100 دلار و 65 اینچ مناسب هستند فقط 250 دلار. و البته اینها همه تلویزیونهای هوشمند هستند که بسیاری از آنها Roku ، Android TV یا Amazon Fire TV را اجرا می کنند.

همانطور که فروش زودهنگام آغاز شد ، بسیاری از بهترین معاملات به صورت آنلاین فروخته یا ناپدید شدند ، اما ما در صورت بازگشت آنها (یا حتی اعلام معاملات بهتر) به بررسی آنها ادامه خواهیم داد. در این میان ، احتمالاً بسیاری از “معاملات” را خواهید دید که چندان خوب نیستند. اگر به دنبال یک تلویزیون ارزان قیمت هستید ، در اینجا یک تقلب سریع ارائه می شود.

قیمت مناسب تلویزیون ارزان جمعه سیاه در سال 2020 چقدر است؟

  • 32 اینچ با قیمت 120 دلار
  • 40 تا 43 اینچ با قیمت 150 دلار
  • 50 اینچ به قیمت 300 دلار
  • 55 اینچ با قیمت 350 دلار
  • 65 اینچ با قیمت 500 دلار
  • 75 اینچ با قیمت 700 دلار

قیمت های بالا یک نقطه مرجع برای تلویزیون هایی است که ما معمولاً در CNET نگاه نمی کنیم ، زیرا کیفیت تصویر آنها اساساً یکسان است: متوسط ​​، اما احتمالاً برای اکثر افراد به اندازه کافی خوب است. انتظار می رود صدها دلار بیشتر برای آن پرداخت کنید تلویزیون های بهتر.

پیشنهادات تلویزیونی مورد علاقه ما در زیر انتخاب شده است و ما به طور مداوم لیست را به روز می کنیم. به خاطر داشته باشید که این معاملات دائماً در حال تغییر هستند و این مقاله به طور مرتب به روز می شود تا پیشنهادهای جدید ، بهتر و تخفیف های منقضی را در نظر بگیرد.

بهترین خرید

TCL بیشتر به خاطر تلویزیون های Roku شناخته می شود و ما سیستم تلویزیون هوشمند Roku را بهتر از نسخه Android TV در این تلویزیون دوست داریم ، اما با این قیمت می توانید Roku Streaming Stick Plus را خریداری کنید ، آن را به این تلویزیون وصل کنید و دوباره جلو آمدن ما علاوه بر هوش ، انتظار داریم این تلویزیون 4 سری نیز مانند معادل Roku “به اندازه کافی خوب” عمل کند.

سارا تو / CNET

ما هنوز اولین تلویزیون OLED Vizio را بررسی نکرده ایم – این شرکت به دلیل COVID-19 با تحویل نمونه دیررس شده است – اما تلویزیون های Vizio در بررسی های گذشته عملکرد خوبی داشته اند و این قیمت در مقایسه با LG CX زیر ممکن است باشد از دست دادن خیلی خوب است

یک سایز 55 اینچ نیز با قیمت 900 دلار برای فروش وجود دارد ، اما در حال حاضر به صورت آنلاین فروخته می شود.

سامسونگ

همچنین بخشی از فروش Walmart در 25 نوامبر ، این تلویزیون هم اکنون با بهترین قیمت در Best Buy در دسترس است. این ارزان ترین تلویزیون موجود در بازار با این اندازه نیست و انتظار داریم مدل هایی مانند Vizio M-Series (که دارای تیرگی محلی است) عملکرد بهتری داشته باشند ، اما اگر مارک سامسونگ را دوست دارید ، قیمت بسیار خوبی است.

سارا تو / CNET

این یکی از بهترین معاملات ما در تلویزیون روکو است که امسال بیشتر از Fire TV یا Android TV دوست داریم – هرچند کمی گران تر است. این یک مدل 1080p است و نه 4K ، بنابراین از AirPlay Roku ارتقا نمی یابد ، اما وضوح پایین در این اندازه کیفیت تصویر را تحت تأثیر قرار نمی دهد. بررسی ما درباره TCL S325 (تلویزیون روکو) را بخوانید.

سونی

ما این OLED را بررسی نکرده ایم ، اما انتظار داریم کیفیت تصویر آن مشابه LG CX زیر باشد (مانند: تماشایی) و در Best Buy اندازه 65 اینچ در فروش عمیق به فروش می رسد و در حال حاضر از CX پایین تر است. ما هنوز CX را می گیریم ، دلیل اصلی آن این است که سونی فاقد امکانات اضافی بازی است. اما اگر برای شما مهم نیست – یا اگر CX موجود نیست – این یک معامله بسیار خوب است.

به زودی بهترین پیشنهادات برای Black Friday ارائه می شود

پیشنهادات زیر هنوز در دسترس نیستند ، اما به زودی نشان داده می شوند. صبر ، پادوان توزیع می کند.

بهترین خرید

این فقط بهترین معامله ای است که برای جمعه سیاه 2020 دیده ایم. کمی کوچکتر از مدل 70 اینچی و زیاد ارزان تر ، این تلویزیون به محض ظهور به فروش می رسد. گرفتن؟ مطمئن نیستیم که چه زمانی موجود است یا حتی اگر بازگشت به سهام اگر علاقه مند هستید ، اغلب صفحه بهترین خرید را بررسی کنید.

معاملات جمعه سیاه که تمام شده یا منقضی شده است

معاملات زیر اکنون از بین رفته است ، اما از آنجا که در هر زمان قابل بازگشت است ، فعلاً آنها را در اینجا نگه می داریم. برخی از تلویزیون های زیر ممکن است در فروشگاه های منطقه شما نیز موجود باشند ، اگرچه به صورت آنلاین فروخته می شوند.

علائم متمایز

این Insignia اخیراً به قیمت 150 دلار فروخته شد ، اما Best Buy 10 دلار دیگر قیمت را کاهش داد.

آمازون

این یک قیمت باورنکردنی برای یک تلویزیون 50 اینچی است ، بنابراین انتظار داشته باشید که تقریباً بلافاصله به فروش برسد.

TCL

بله ، در این فصل شاهد تلویزیون های 55 و حتی 65 اینچی بوده ایم که فقط 230 تا 250 دلار به فروش می رسند ، اما بیشتر مدل های Android TV هستند. این مدل TCL نسخه 2020 سری 4 این شرکت است. این جدیدترین سیستم تلویزیون هوشمند Roku را دارد – این بدان معناست که شما می توانید هر کانال به جز HBO Max و همچنین این به روزرسانی AirPlay را دریافت کنید – و 4 ورودی عظیم HDMI. و هزینه آن تنها 30 دلار بیشتر از مدل 50 اینچی است. کیفیت تصویر 4K آن با سری 6 در حال رشد مطابقت ندارد ، اما با این قیمت هیچ جای شکایتی وجود ندارد. بررسی مدل 2019 ما را بخوانید.

بهترین خرید

ما این کیت را بررسی نکرده ایم و براساس مشخصات آن ، انتظار نداریم که با کیفیت تصویر بهترین مدل های 75 اینچی مطابقت داشته باشد ، اما اگر یک تصویر بزرگ را نسبت به سایر موارد اولویت دهید ، ارزان ترین قیمتی است که دیده ایم. برای یک تلویزیون 70 اینچی ، دوره ای. مانند TCL ، با Android TV کار می کند.

سارا تو / CNET

ما تلویزیون های 70 اینچی تا 400 دلار دیده ایم ، اما با این وجود قیمت بسیار خوبی برای یک تلویزیون غول پیکر است. این مدل (V705x-H1) شباهت زیادی به V705-H3 دارد که در حال حاضر با قیمت 660 دلار به فروش می رسد. سری V ارزان ترین تلویزیون ویزیو برای سال 2020 است و اگرچه هنوز به آن نگاه نکرده ایم ، اما انتظار کیفیت اولیه تصویر را داریم: برای اکثر مردم به اندازه کافی خوب است ، اما به اندازه چیزی مانند سری M نیست.

هدف

بهترین معامله تلویزیونی در اوایل جمعه سیاه جمعه در زمان فروش زودهنگام Target ، یک تلویزیون 70 اینچی دیگر است که ما بررسی نکرده ایم. کیت های OLED LG (به زیر مراجعه کنید) تصویر بسیار بهتری را ارائه می دهند ، اما اگر توانایی خرید تلویزیون بهتر را ندارید و Hisense به بالا را دوست ندارید ، این قیمت بسیار خوبی است.

این معامله در حال حاضر به صورت آنلاین در دسترس نیست ، اما ممکن است در فروشگاه محلی شما در دسترس باشد.

سارا تو / CNET

یکی از معاملات مورد علاقه ما از قبل از جمعه سیاه در تلویزیون های عالی بازگشته است. X900H دارای بهترین کیفیت تصویر از هر تلویزیون غیر OLED موجود در این لیست است و شامل اتصال پیشرفته ای است که مخصوص Xbox Series X و PS5 جدید طراحی شده است.

دیوید کاتزمایر / CNET

بهترین تلویزیونی که تاکنون تماشا کرده ایم نسبت به دروازه بان های این لیست در لیگ دیگری است و این بهترین قیمت سال است. ما انتظار نداریم امسال بیش از حد سقوط کند ، اما حتی اگر هم اتفاق بیفتد ، سقوط قیمت ها زیاد نخواهد بود. بررسی ما در مورد سری LG CX را بخوانید.

ریچارد پیترسون / CNET

این 55 اینچ بالاتر عالی است ، اما اگر توانایی پرداخت آن را دارید ، به جای آن این 65 اینچ را بگیرید. این اندازه نقطه شیرین LG CX است – آنقدر بزرگ است که واقعاً از کیفیت تصویر عالی آن قدردانی می کند. بررسی ما در مورد سری LG CX را بخوانید.

والمارت

این تلویزیون اولین کالایی است که از 11 نوامبر قبل از جمعه سیاه در تبلیغات Walmart ذکر شده است ، بنابراین انتظار داریم که به سرعت بفروشد. مارک Onn house به دلیل کیفیت تصویر جهانی شناخته شده نیست ، اما انتظار داریم عملکرد خوبی داشته باشد ، همانند TCL 4-Series (به زیر مراجعه کنید) و دارای همان سیستم عامل عالی Roku است.

صحبت از TCL است ، این بهترین قیمتی است که امسال در تلویزیون 55 اینچی دیده ایم. این در اصل همان 55S425 است که ما آن را خیلی دوست داشتیم ، تقریباً نیمی از پایین ترین قیمت این مدل در تمام زمان ها. درست مثل آن تلویزیون Onn در بالا ، ما انتظار داریم که به سرعت به فروش برسد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر