[ad_1]

screen-shot-2020-11-30-at-5-56-11-pm.png

نینتندو

اوزاکا ، دنیای Super Nintendo ژاپن قرار بود امسال همراه با المپیک توکیو افتتاح شود. هر دو به دلیل شیوع ویروس کرونا رخ ندادند. اما با وجود همان شیوع ویروس کرونا ، که ماه گذشته در کشورهایی مانند ایالات متحده ، فرانسه و ایتالیا به رکورد رسید ، Super Nintendo World در 4 فوریه 2021 درهای خود را به روی عموم باز می کند.

در حال حاضر روزانه بیش از هر زمان دیگری موارد COVID-19 در ژاپن مشاهده می شود ، اما این یک اوج کم است. در تاریخ 29 نوامبر ، این کشور 2585 مورد را ثبت کرد که مثبت ترین آزمایش ها در یک روز ثبت شده است. تاکنون از 148000 مورد ، این کشور 2057 مورد مرگ را به خود دیده است.

Super Nintendo World شامل برخی پیاده روی های دیوانه وار ، از جمله قطارهای بسیار عالی ماریو کارت است. این در قلعه Bowser برگزار می شود و شرکت کنندگان از عینک AR استفاده می کنند که باعث می شود سفر با نرده بیشتر شبیه یک بازی واقعی Mario Kart باشد. شما پاداش ، اقلام دریافت خواهید کرد ، با بازیکنان دیگر (سوارکاران) و غیره رقابت کنید.

در واقع ، کل پارک یک بازی غول پیکر است. یک “Power Up Band” هوشمند بپوشید و سکه ها را در اطراف سایت جمع کنید. هر سفر حول یک شخصیت متفاوت می چرخد ​​و در حال حاضر یک کافه باز ماریو و لوئیجی وجود دارد.

خبرهای خوب بیشتر: برای تجربه Super Nintendo World لازم نیست به ژاپن بروید. غول بازی قصد دارد یکی را در پارک جهانی در اورلاندو افتتاح کند – اما فقط در سال 2023.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر