[ad_1]

screen-shot-2020-05-27-at-5-06-50-pm.png

تنت در حال حاضر در ایالات متحده و انگلیس است. ماسک خود را فراموش نکنید.

برادران وارنر

بنابراین شما تماشا کردید اصول، فیلم جاسوسی علمی تخیلی جدید کریستوفر نولان. ذهن شما به دلیل عملکرد خیره کننده بصری ، کمد لباس عالی و نقشه ای که به مرور و عقب می رود ، به درستی از بین رفته است.

تنت در گیشه 150 میلیون دلار درآمد کسب کرده است – بد نیست ، با توجه به اینکه بسیاری از سالن ها هنوز بازگشایی نشده اند و ممکن است تماشاگران بالقوه سینما بخواهند آن را ببینند. متاسفانه نمی توانید جریان اصول در خانهکه واقعاً به ما کمک می کند بفهمیم دقیقاً چه اتفاقی افتاده است. مثل اینکه چگونه جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون از جنگ جهانی سوم جلوگیری کردند؟

همه ما با هم در این معمای Tenet هستیم. در اینجا چند پاسخ آورده شده است که امیدواریم بتواند به شما کمک کند.

ادامه مطلب: پایان Haunting of Bly Manor و پاسخ به تمام سوالات شما توضیح داده شده است

توجه: اسپویلرها می آیند.

اصول

جان دیوید واشنگتن.

برادران وارنر

وارونگی چیست؟

در آینده ، فناوری ساخته شده است که آنتروپی انسان و اشیا را برای بازگشت به گذشته معکوس می کند. آنتروپی یک مفهوم فیزیکی پیچیده است که توضیح می دهد چرا برخی از فرآیندها خود به خود رخ می دهند تا زمان معکوس شود. یکی از توضیحات می گوید: ذوب شدن یخ ، حل کردن نمک یا شکر ، تهیه ذرت بو داده و آب جوش برای چای از فرآیندهای افزایش آنتروپی در آشپزخانه شما است. در جهان تنت ، یک گلوله به قهرمان اصلی (جان دیوید واشنگتن) نشان داده می شود که دارای آنتروپی معکوس است ، که به اسلحه او برمی گردد. می توانید بفهمید که شخصی معکوس شده است زیرا مجبور است اکسیژن خاصی را از طریق ماسک تنفس کند – هوای معمولی از ریه های معکوس عبور نمی کند. اگر با خود “رو به جلو” خود ارتباط برقرار کنید ، باعث “خودباختگی” می شود ، به این معنی که خود را می کشید. چیزهای پیچیده

الگوریتم چیست؟

نه جسم پنهان در قابلیت های هسته ای الگوریتمی را تشکیل می دهند که آنتروپی زمین را معکوس می کند. تنظیم الگوریتم جهان را تمام می کند.

برنامه ساتور چیست؟

آندره ساتور (کنت براناغ) الیگارشی روسی در آینده با آژانس ناشناخته ای در ارتباط است. ساتور قصد دارد یک دستگاه روز رستاخیز را که به عنوان الگوریتم نیز شناخته می شود ، راه اندازی کند که آنتروپی کل سیاره را معکوس کند. او در اثر سرطان لوزالمعده غیر قابل جراحی درگذشت و معتقد بود که اگر نمی تواند زندگی کند ، هیچ کس نمی تواند. ساتور در حال بازگشت به تعطیلات با کت (الیزابت دبیچکی) در ویتنام بود که هر دو خوشبخت تر بودند و قصد داشتند در آنجا با آرامش بمیرند و دستگاه Doomsday را با یک کلید جسد متصل به نبض خود راه اندازی کرد.

چرا آینده با ساتور کار می کند؟

در آینده همه چیز نابود می شود. یک آژانس ناشناخته در حال کار با ساتور است تا همه را در گذشته بکشد زیرا آنها مسئول هستند. مردم در آینده معتقدند که معکوس کردن آنتروپی زمین از تغییرات آب و هوایی جلوگیری می کند. آنها بدون چاره دیگری برای زنده ماندن ، آماده نابودی اجداد خود و به خطر انداختن موجودیت خود – پارادوکس پدربزرگ هستند.

چرا ساتور؟

ساتور در اتحاد جماهیر شوروی در یک جامعه کوچک بزرگ شد ، به عنوان یک شهر “بسته” یا “مخفی” با امکانات حساس ، به عنوان سایت های تحقیقات هسته ای با یک کارخانه پلوتونیوم عمل می کند. ساتور هنگامی که قطعه ای از الگوریتم را به ویرانه های خانه خود در سیبری فرو برد ، در زمان نوجوانی در زمان مناسب قرار گرفت. دانشمند آینده که این الگوریتم را ایجاد کرد ، قطعات را به گذشته پنهان کرد و متوجه شد که هیچ کس نباید این فناوری را داشته باشد. آژانس ناشناخته ساتور را به بازیابی قطعات و اجرای الگوریتم تمام شده در “قطره مرده” در زادگاه خود ، جایی که قرن ها بعد پیدا خواهد شد ، متهم می کند. آژانس در حال دفن میله های طلا معکوس است که ساتور برای پرداخت در حال حفاری است.

چه کسی شخصیت اصلی را در خانه اپرا نجات داد؟

CIA ضمن خنثی سازی محاصره تروریستی اپرای کیف ، یک شی ناشناس (که بعداً مشخص شد قطعه ای از الگوریتم است) ارائه داد. پس از بازیابی شی ، قهرمان داستان ، مأمور سیا ، از دست یک فرد مسلح نقابدار فرار می کند. مهاجم را می بینیم که طناب قرمز به پشت دارد – همان طناب قرمز نیل (رابرت پتینسون) که در انتهای فیلم روی کوله پشتی خود حمل می کند. بنابراین نیل کسی بود که در تیراندازی اولیه شخصیت اصلی را نجات داد.

“حرکت انبردست موقت” چگونه کار می کند؟

بیایید از طریق صحنه ای که قهرمان داستان “پلوتونیوم” را از یک ماشین زرهی برای ساتور می دزد ، به این موضوع نگاه کنیم. نیمی از مردان ساتور از طریق پورتالی به نام تورنستیل وارد می شوند که به آنها امکان می دهد تا به عقب بروند در حالی که نیمه دیگر به جلو حرکت می کنند. ساتور با استفاده از دانش مشترک بین دو تیم با قطعه ای از الگوریتم کنار می رود. این “حرکت انبر در زمان” است.

کت چگونه از تیراندازی جان سالم به در برد؟

گلوله ای که ساتور با آن کت را پرتاب می کند معکوس است ، که در این جهان به این معنی است که می تواند با مسمومیت با اشعه و همچنین آسیب منظم گلوله بر او تأثیر بگذارد. بنابراین قهرمان اصلی و نیل او را از طریق تورنستیل موقت راهنمایی می کنند تا او مانند گلوله به عقب برگردد و از تابش جلوگیری کند. سپس او و نیل او را به محل ذخیره سازی هنر فری پورت اسلو منتقل می کنند ، جایی که وارد یک تورنوردی دیگر می شوند تا همه بتوانند دوباره به موقع به جلو حرکت کنند.

چرا کت تحت کنترل ساتور است؟

خلاصه اینکه ، کت عمداً یک نقاشی تقلبی به ساتور فروخت. قهرمان و نیل برای جلب اعتماد او سعی می کنند تصویر را از “بندر آزاد” فرودگاه اسلو بدزدند.

screen-shot-2020-08-26-at-1-12-24-pm.png

ساختمان ویران شده

برادران وارنر

چطور رفتند؟ 2 انفجار در این ساختمان؟

در شهر بسته ای که الگوریتم در آن ذخیره شده است ، دو تیم در عملیات متوقف کردن منفجر شدن دستگاه Doomsday شرکت می کنند. تیم قرمز به موقع جلو می رود در حالی که تیم آبی به موقع حرکت می کند. آنها برای مدت 10 دقیقه از “حرکت انبردست به موقع” استفاده می کنند و تیم آبی را جدا از قرمزها در هلی کوپترها نگه می دارند. با تنظیم یک تایمر ، تیم قرمز (کسانی که به موقع به جلو حرکت می کنند) یک بمب را در نیمه پایین ساختمان با علامت 5 دقیقه منفجر می کنند ، در حالی که تیم آبی رنگ همان کار را در بالای ساختمان انجام می دهد ، با 10 دقیقه برگشت به همان زمان. .

در آخر چه اتفاقی برای نیل افتاد؟

در اتاق الگوریتم ، قهرمان داستان و ایوز (آرون تیلور-جانسون) با یک دروازه قفل شده روبرو می شوند. در طرف دیگر ، آنها جسد یک سرباز نقابدار را می بینند که طناب قرمز را روی کوله پشتی خود حمل می کند. یکی از افراد ساتور سعی در شلیک به شخصیت اصلی داستان دارد ، اما مرد نقاب دار به زندگی برمی گردد ، گلوله را می گیرد و دروازه را باز می کند و به قهرمان داستان اجازه می دهد تا از روز قضاوت جلوگیری کند. سپس از تونل خارج می شود. بعداً ، وقتی او فهمید که در آینده توسط قهرمان اصلی جذب شده است ، رشته قرمز روی کوله پشتی را می بینیم. بنابراین سرباز نقاب دار که می میرد نیل است.

نیل کیست؟

در اینجا یک نظریه طرفداران جالب وجود دارد: هویت نیل ممکن است یک لایه اضافی داشته باشد. او شباهت زیادی به کت دارد – از جمله موهای بلوند رنگ آمیزی شده و لهجه انگلیسی ظریف پاتینسون – و هنگام شیر دادن به کودک نوعی لطافت را نشان می دهد که این امر ارتباط عمیق تری را نشان می دهد. همین امر باعث شد برخی از بینندگان حدس بزنند که نیل در واقع پسر کت بوده است. در طول فیلم ، پسر کوچک کت مکس را می بینیم که ممکن است در پاتینسون بزرگ شده باشد و سپس برگشته و برگردد و به قهرمان داستان کمک کند تا پدر شرور خود را شکست دهد. سلام ، این یک تئوری است.

شخصیت اصلی کیه؟

قهرمان داستان برای نجات کت از دست فروشنده اسلحه پریا (دیمپل کاپادیا) به لندن سفر می کند ، که معتقد است او باید انتهای آزاد خود را ببندد. قهرمان داستان با فهمیدن اینکه به گذشته باز می گردد ، پریا را شلیک می کند و سازمان مخفی تنت را کشف کرده است.

تصحیح ، 30 آگوست: کت بود نه وقتی به او شلیک شد معکوس شد. گلوله باعث خطر مسمومیت با اشعه اش شد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر