[ad_1]

twitter-logo-phone-6000

آنجلا لنگ / CNET

توییتر فقط از شر پاسخهای موضوعی خلاص می شود ماه ها بعد از ورود به برنامه توییترو در پورتال وب توییتر.

این شرکت روز پنجشنبه در توییتر نوشت: “ما پرسیدیم و شما به ما اطلاع دادید که این طرح پاسخ در این مورد نبود ، زیرا خواندن و پیوستن به مکالمات دشوارتر بود.”

طراحی پاسخ موضوعی طراحی شده برای سهولت در ردیابی مکالمات ، شامل خطوطی است که توییت را به پاسخ های ذکر شده در زیر متصل می کند. ایده این بود که تشخیص اینکه چه کسی به توییت اصلی پاسخ داده و چه کسی به پاسخ دیگری به آن توییت پاسخ داده است آسان تر خواهد بود – اما کاربران به اندازه کافی از تغییراتی که توییتر می تواند در اطراف صورت خود ایجاد کند ابراز ناامیدی می کنند.

این شرکت گفت: “ظاهر جدید خواندن و پیوستن کاروان ها را دشوارتر کرده است – ما در حال بررسی روش های دیگر برای سهولت کار هستیم”. در یک توییت پیگیری شده. اولویت های دیگر شامل افزودن کنترل مکالمه بیشتر و زمینه بیشتر برای افرادی است که با آنها درگیر هستید.

توییتر همچنین اضافه کرد که در حال حاضر نسخه آزمایشی آزمایشی برنامه خود به نام twttr را خاموش می کند ، که برای اثبات تغییرات بالقوه در برنامه اصلی توییتر طراحی شده است (همانطور که با پاسخ های رشته ای انجام شد)

این شرکت گفت: “ما از بازخوردی که در این نسخه از نمونه اولیه برنامه twttr به ما دادید قدردانی می کنیم.” توییت در روز پنجشنبه. “در حال حاضر ، ما آن را خاموش می کنیم تا بتوانیم روی آزمایش های جدید برای بهبود مکالمه در توییتر کار کنیم.

“اگر از twttr استفاده می کنید ، به برنامه اصلی توییتر بروید تا از آنچه اتفاق می افتد مطلع شوید.”[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر