[ad_1]

cb-15796-fleets-htl-20200303.png

توییت های زودگذر ، که ناوگان نامیده می شوند ، در بالای تاریخچه کاربر ظاهر می شوند.

توییتر

توییتر راه اندازی ویژگی جدید ناوگان خود را به تأخیر انداخت، گفت که “برخی از مسائل مربوط به بهره وری و ثبات باید حل شود”. Fleets تلاش توییتر برای استفاده از محبوبیت سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند اسنپ چت ، فیس بوک و اینستاگرام با معرفی “استوری” های خود است که ظرف 24 ساعت ناپدید می شوند.

توییتر پشتیبانی روز چهارشنبه در توییتی نوشت: “اگر هنوز این ویژگی را ندارید ، ممکن است چند روز دیگر آن را دریافت نکنید.” “ما عاشق این هستیم که افراد زیادی از ناوگان استفاده می کنند و می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بهترین تجربه را برای همه فراهم می کنیم.”

او بعد از آن می آید کاربران توییتر ویژگی جدید را مسخره کردند آنلاین پس از توییتر ناوگان را روز سه شنبه منتشر کرد. توییتر در معرفی ناوگان گفت که این ویژگی به افراد کمک می کند در مکالمات عمومی احساس راحتی بیشتری کنند.

بیشتر بخوانید: توییتر هنگام کپی کردن Snapchat و Instagram Stories ، توییت های ناپدید شده ارسال کرد

“تازه واردان توییتر دریافتند که ناوگان راهی ساده تر برای به اشتراک گذاشتن آنچه در ذهن آنها است ، است.” گفت: شرکت سهشنبه. “بعد از یک روز که از دید آنها ناپدید می شوند ، ناوگان به مردم کمک کردند تا با به اشتراک گذاشتن افکار ، عقاید و احساسات شخصی و گاه به گاه راحت تر باشند.”[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر