[ad_1]

سحر و جادو-هدیه تعطیلات

برخی از چیزهای جادویی بسیاری که در اطراف خانه ام دارم.

اسکات استین / CNET

مدت ها پیش ، یک نسخه کودکانه با الهام از دیوید کاپرفیلد و پن اند تلر مرا هیجان زده کرد تا اشیا objects معمولی را ناپدید و در هوا شناور کنم. سفر به مغازه سحر و جادو محلی و خواندن بسیاری از کتابها باعث شد که من سحر و جادو را بیاموزم ، مهارتی که هنوز بعد از ده ها سال در مغز من جای می گیرد.

تئاترها هنوز در بسیاری از نقاط تعطیل است و من بیرون نمی روم و افراد زیادی را می بینم. اما جادو تبدیل به کاری شده است که من هنوز در خانه انجام می دهم. سایر موارد نیز عبارتند از: در اجراهای زنده زوم و با دروس جادوی جدید که برای یادگیری از راه دور اقتباس شده است ، زمان بسیار خوبی برای سوار شدن است.

من قبلاً برای همکارانم از CNET ، CES یا مهمانی های تعطیلات از جلوه ها استفاده می کردم. چالش کشیدن برای ارائه ایده های جدید و آزمایش مهارت های من جالب بود. اکنون که در خانه هستم ، نمی توانم همان حقه های جادویی را که قبلاً انجام می دادم ، انجام دهم. اما من هنگام اجرای یک ترفند سریع جمع آوری کمک مالی آنلاین برای یک برنامه استعدادیابی برای مدرسه فرزندم فهمیدم که یک دنیای جادویی وجود دارد که اکنون می تواند بیش از هر زمان دیگری مورد استفاده قرار گیرد. تمرین ، صبر و وقت لازم است. اما زمان یک چیز است که به راحتی در دسترس است. حالا شما فقط به بقیه نیاز دارید.

در اینجا چند مکان عالی برای شروع وجود دارد. برخی کتاب هستند ، دیگران ترفند و برخی دیگر اجراهایی هستند که می توانید بصورت مجازی در آنها شرکت کنید. این به هیچ وجه لیست جامعی نیست ، اما این موارد از موارد مورد علاقه من در خانه من است و امیدوارم این یک شروع باشد. (برای دیدن لیست كاملتر توصیه های كتاب جادویی از یكی از معتبرترین نویسندگان جادو ، این لیست را توسط جیمی یان سوئیس بخوانید.)

اسکات استین از CNET روی صحنه جادو می کند

من در ژانویه امسال برای همکاران CNET در CES شرکت می کنم – احساسی که 100 سال پیش احساس می کنم. من از تکنیک یکی از کتابهای ذکر شده در زیر استفاده می کنم.

و آکرمن / CNET

ایده ها را نشان دهید

جاستین ویلمن: جادو برای مردم @ خانه

نمایش جادویی برای انسانهای جاستین ویلمن در نتفلیکس فرزندانم مسحور شده اند: این یک ترکیب مسخره از شوخی ها ، ترفندها ، حقه بازی ها و جلوه های چشمگیر است. ویلمن اکنون از طریق زوم در پخش های زنده که ارزش یک بلیط را دارند اجرا می شود. حتی ممکن است خوش شانس باشید که برای شرکت در آن انتخاب شده اید.

آینده، خانه نمایش گفن

گفن پلی هاوس مستقر در لس آنجلس در حال تولید نمایش جادویی مجازی به نام The Present است که به پدیده ای فروخته شده تبدیل شده است. من این نمایش را از دست دادم ، اما جادوگر ، هلدر گویمارس ، نمایش جدیدی به نام آینده دارد که برای دسامبر-ژانویه است. من نمی دانم چگونه است (و احتمالاً بیشتر بزرگسالانه است) ، اما همچنین شامل بسته مرموزی است که به درب منزل شما تحویل داده می شود و با عملکرد مطابقت دارد و آن را به طرز عجیبی تعاملی می کند.

جادو بعد از ساعتها (مجازی)

روزگاری ، زمانی که به کنسرت های زنده می رفتم ، یک نمایش جادویی که شبانه در فروشگاه جادوی Tannen’s معروف فروشگاه نوح لوین در نیویورک اجرا می شد ، یکی از بهترین تجربیاتی بود که داشته ام. در حال حاضر یک نسخه مجازی آنلاین از نمایش لوین وجود دارد ، در صورتی که تجربه ای می خواهید در خانه خود تجربه کنید.

کلاسهای ابتدایی

کیت استارتر برای جادوگران فاصله اجتماعی توسط جاستین ویلمن

من نمایش ویلمن را خیلی دوست داشتم ، یکی از کیت های 10 ترفند او را خریدم که شامل دستورالعمل های ویدیویی آنلاین است. این کیت ها ممکن است با کیت های جادویی مبتدی که می توانید بصورت آنلاین خریداری کنید تفاوتی نداشته باشد ، اما سطح بالای آموزش و اجرای Willman باعث می شود که اینها برای بچه هایم بسیار بهتر از بقیه باشد که من خریده ام. کیت 50 دلاری شامل برخی از افکت ها است که ممکن است بیش از 5 دلار هزینه داشته باشد ، که باعث می شود ارزش پیشنهادی به اندازه برخی از کیت هایی که می توانید به صورت آنلاین تهیه کنید ، نباشد. اما ارائه وی فرزندانم را برانگیخت و آنها را یاد گرفت. چندین اثر برای مبتدیان است ، اما این یک بسته جامد است. (ست دومی وجود دارد که من هنوز امتحان نکرده ام).

دوره کامل مارک ویلسون در جادو توسط مارک ویلسون

این کتاب به دوران کودکی من برمی گردد ، اما احتمالاً یکی از بهترین دائرlopالمعارف های جادویی از همه نوع است. اگر بنشینید و دستورالعمل ها را بخوانید و تصاویر را دنبال کنید ، در اینجا جلوه های بی پایان را یاد خواهید گرفت. این ممکن است تنها کتاب جادویی باشد که شما باید بخرید (البته من واقعاً دهها کتاب دارم).

مسترکلاس پن و تلر

اگر به طور تصادفی مشترک MasterClass شوید ، برنامه / سایتی که مخزنی از افراد مشهور برجسته و کلاس ها و مکالمه های مبتنی بر ویدیو است که به طرز شگفت انگیزی خوب است ، Penn & Teller یکی از موارد جادویی را دارد که یک سری فیلم های کوتاه به علاوه یک PDF مفید است. این یک روش خارق العاده برای شروع فکر کردن در مورد روند جادویی و یادگیری ترفندهای بسیار خوبی است. سبک این MasterClass برای کودکان چندان ایده آل نیست ، اما شاید بتوانید جلوه های آن را بیاموزید و آنها را به بچه های کوچک خود منتقل کنید. من چندین بار خوش شانس بوده ام که با پن ملاقات کردم و او به همان اندازه که روی صحنه است برای یک مرد شگفت انگیز است.

حالا شما آن را می بینید ، اکنون شما آن را نمی بینید (درسهایی که در چشم است) توسط بیل تار

این کتاب واقعاً قدیمی است و من با استفاده از آن بزرگ شدم. احساس قدمت می کنید (برخی از ترفندهای سیگار وجود دارد). اما تصاویر و جلوه های آن خارق العاده است. من دهه ها آن را دوست داشتم.

ترفندهای جادویی: راهنمای گام به گام توسط ریچارد کافمن

ریچارد کافمن یکی از نویسندگان محبوب کتابهای جادویی است و من دریافتم که او این کتاب سطح اول را با عکسهای مطالعه خارق العاده از الیزابت اوکیف کافمن ساخته است. من آن را از آمازون خریداری کردم و پسرم هرگز از آن استفاده نکرد ، اما من عاشق ترکیب کارت ، سکه ، ترفندهای خانگی و حتی توهمات کوچک هستم. (من هرگز نسخه Kindle را امتحان نکرده ام ، اما من کتاب فیزیکی را برای تصاویر آن توصیه می کنم.)

دروس مجازی جادو برای بزرگسالان

جادو در ذهن

Vanishing Inc. ، یک فروشگاه جادویی آنلاین که توسط جادوگر جوشوا جی تاسیس شده است و من در آنجا پول زیادی خرج می کنم (در حال حاضر یک فروش جمعه سیاه وجود دارد) ، اگر بوی خرج کنید ، چندین بارگیری رایگان دارد یکی از بهترین ها یک کتاب الکترونیکی رایگان عالی به نام Magic in Mind است. این مجموعه ای از نظریه های جادو است ، نه ترفندها ، اما یک غذای خارق العاده برای فکر کردن در مورد ارائه ، یادگیری دلیل کار سحر و جادو است ، و اینکه چگونه می خواهید به آن نزدیک شوید. من یک تئوری جادویی هستم و این نمونه باعث شد که بخواهم بسیاری از کتابهای اینجا را بخرم.

جادوی کلامی توسط خوان تاماریس

من هرگز جادوی خود اشتغالی را دوست نداشتم ، اما در عصر بزرگنمایی این دروازه ای شد دروازه ای برای آزمایش های خارق العاده که می توانید با دوستان و خانواده امتحان کنید. شعبده باز افسانه ای اسپانیایی خوان تاماریز در اینجا یک روال معمول دارد که اگر به آن عمل شود ، فقط جواب می دهد. آنها در اصل برای رادیو نوشته شده اند ، اما در حال کار بر روی بزرگنمایی نیز هستند. آنها گیج کننده و سرگرم کننده هستند و یادآوری خوبی برای مهم بودن ارائه هستند.

غیرممکن های مجازی توسط جیم اشتاین مایر

مانند جادوی کلامی ، این کتابچه های خودآموز بسیار سرگرم کننده هستند. آنها همچنین می توانند درهایی برای ایده های خلاقانه دیگر یا ایده های ارائه باشند که می توانید رویای خود را داشته باشید.

کتاب Mnemonic ، نوشته خوان تاماریس

باشه ، ببخشید ، من عاشق خوان تاماریس هستم. این یک کتاب آسان یا یک کتاب مبتدی نیست. اما من یادگیری جادو را با کارت های حفظی از یک سال پیش شروع کردم و تلاشی که انجام دادم ارزش آن را دارد. تاماریز دارای یک سیستم و ایده های بسیاری با استفاده از سیستم خود است. باز هم ، این یک کتاب چالش برانگیز است ، اما من آن را دوست دارم. در صورت تمایل ، می توانید یک راهنمای رایگان برای پیاده سازی سیستمی متفاوت از Simon Aronson بارگیری کنید ، اگر می خواهید بدانید چه چیزی در مورد آن است.

کد، توسط اندی نایمان (از تئوری 11)

Theory 11 مکانی عالی برای یافتن ترفندها ، بارگیری فیلم های آموزشی و حتی موارد رایگان است. من سالها پیش این سایت را کشف کردم و تئوری 11 نیز بسیاری از عرشه های کارتهای خارق العاده ای را ایجاد می کند که ممکن است در فروشگاه ها دیده باشید. اما ترفندی که من همیشه استفاده می کنم The Code است ، که بسیار توصیه می کنم. دستورالعمل های ویدئویی بازیگر / جادوگر اندی نایمان بسیار خوب است. همچنین به نوعی به کتاب ذکر شده در بالا مربوط می شود ، اما کمتر ترسناک است.

سکه مدرن برای سکه ها توسط JB Bobo

من با این کتاب بزرگ شدم ، که در قالب کتاب الکترونیکی یا چاپی قابل قبول است. پر از ترفندهای سکه است. این کتاب مقدس سکه است. شما هرگز استفاده از آن را متوقف نخواهید کرد.

چند وسیله ی مورد نیاز برای برداشتن

خوب ، من نمی خواهم چیزی را در اینجا توزیع کنم ، بنابراین من فقط لوازم را نشان می دهم و به شما اجازه می دهم آنها را بردارید. برخی از ارائه دهندگان جادو (Vanishing Inc. ، Penguin Magic ، Tannen’s) یا همچنین آمازون را امتحان کنید. من زیاد ترفند نمی زنم و ترفندها را ترجیح می دهم ، اما این مواردی است که باید رعایت شود همچنین چند کارت خوب (دوچرخه مورد علاقه من است) و تعداد زیادی سکه (یک چهارم و شاید نیم دلار در صورت وجود) داشته باشید.

نوک شست

یکی از قدیمی ترین ترفندهای موجود ، و با تمرین کاملاً شگفت آور است. و مناسب برای بزرگنمایی (یا بچه ها) است. این ممکن است پرکاربردترین ابزاری باشد که در چندین کشوی پر از وسایل جادویی دارم. من معمولاً یکی را در یک فروشگاه جادویی امتحان می کنم. من لاستیک را به پلاستیک ترجیح می دهم.

گلوله های قارچ

توپ های فوق العاده نرم فوم برای ورزش مهارت در دست عالی هستند و در مقیاس های اغلب فازی عالی به نظر می رسند. برای شروع یک بسته چهار تایی بخرید ، برای دستهای کوچکتر از بسته های کوچکتر استفاده کنید. یک اینچ نرم تر قارچ مورد علاقه من است. خرید قیمت ، به ویژه در سایتهایی مانند Tannen’s ، Penguin Magic یا Vanishing Inc.

ایده هدیه تصادفی

آ جعبه مخفی تانن

جادوی مغازه معروف Tannen سالهاست جعبه های مرموز خود را می فروشد: این یک رمز و راز است ، با یک علامت سوال بزرگ روی آنها ، پر از ترفندهای تصادفی. اغلب آنها مسن تر یا دارای تخفیف یا موارد متوقف هستند. یا شاید نه تانن قول 50 دلار جادو را با 25 دلار می دهد. فهمیدم که شانس من بسیار متفاوت است. اما هنوز ، برای یک عاشق جادو که می تواند همه چیز را داشته باشد ، ممکن است جعبه رمز و راز شما برای آنها بفرستید چیزی داشته باشد که ندارد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر