[ad_1]

2022-جیپ-گراند-چروکی-جاسوسی-عکس-110

این جیپ گرند چروکی جدید است! (ماشین سمت چپ ، نه آن هوندای قدیمی.)

دانیل گلسون / Roadshow

Grand Cherokee SUV قدیمی ترین وسیله نقلیه در محدوده این برند است. اولین بار در سال 2010 به فروش رسید و از آن زمان به روز شده است. اما بالاخره یک گراند چروکی کاملاً جدید و کاملاً طراحی شده در راه است و این هفته چند عکس از نمونه اولیه استتار که در اطراف محله ام در حال حرکت است را برداشتم. با وجود پوشش ، JGC جدید بزرگتر است و به نظر می رسد سبکی الهام گرفته از مدل اخیراً رونمایی شده است گراند واگنیر.

گراند چروکی جدید دارای نسبت قائم تر است ، دارای قسمت جلویی بلوف و درب عقب بلند و مربع شکل است. فاصله دو محور و عقب عقب از مدل فعلی طولانی تر به نظر می رسند ، این موضوع شایعاتی مبنی بر به دست آوردن ردیف سوم صندلی های موجود در نسل جدید است. جلوپنجره مشبک هفت شکاف نمادین جیپ مانند BMW 6 کوسه ای مانند سری 6 اصلی رو به جلو به نظر می رسد و چراغ های عقب نازک است و می توان از طریق یک نوار نور تمام عرض به آن متصل شد.

1122-جیپ-گراند-چروکی-جاسوسی-عکس -113

گرند چروکی شبیه یک واگن کوچک است.

دانیل گلسون / Roadshow

در داخل ، انتظار داشته باشید که گرند چروکی با مواد بسیار زیباتر و یک پیشرفت فنی بزرگ ، لوکس تر شود. در حالی که واگنر جدید دارای تنظیمات صفحه نمایش دوگانه مرکز با یک ماژول 12.3 اینچی در بالا و یک صفحه نمایش 10.3 اینچی در پایین است ، Grand Cherokee فقط به یک صفحه لمسی مرکزی بزرگ نیاز دارد. انتظار یک خوشه دیجیتال ، یک سوئیچ چرخشی ضامن ، ویژگی های جدید ایمنی فعال و سایر موارد خوب را دارید.

2022 گرند چروکی باید مجهز به یک نسخه اصلاح شده از پلت فرم محرک عقب جورجیو آلفارومئو باشد که باید کیفیت سواری ، راحتی و پویایی رانندگی را بهبود بخشد. سیستم های محرک چهار و چهار چرخ متعددی مانند مدل فعلی و همچنین تعلیق بادی قابل تنظیم در دسترس هستند. مدل آفرود Trailhawk برای رضایت مخاطبان سنتی جیپ باید همچنان در دسترس باشد.

درایوها بزرگترین مسئله در حال حاضر هستند. موتور پایه ممکن است کرایسلر Pentastar V6 آزمایش شده باشد ، احتمالاً با ظاهری ترکیبی نرم ، اما توربوشارژر چهار سیلندر کمی ترکیبی Wrangler می تواند به عنوان موتور پایه نیز مورد استفاده قرار گیرد. به نظر می رسد شرط مطمئنی وجود دارد که Hemi V8 نیز در دسترس خواهد بود ، اگرچه موتور کمپرسور Hellcat احتمالاً مرده است. جیپ جدید است چهار سیلندر پلاگین هیبریدی ممکن است تنظیماتی در دسترس باشد ، یا شاید یک PHEV شش یا هشت سیلندر جدید باشد که هنوز ندیده ایم.

وسوسه انگیزترین فرصت برای است شش موتور کاملاً داخلی داخلی، که چندین سال است در مورد آن صحبت شده و پاییز سال گذشته در تصاویر ثبت اختراع کشف شده است. این موتور تورنادو می تواند توربوشارژ و الکتریکی باشد و بیش از 500 اسب بخار قدرت دارد. با این حال ، حداقل در ابتدای کار انتظار یک گرند چروکی کاملاً برقی را ندارید.

گرند چروکی 2022 باید در ماه های آینده رونمایی شود قبل از اینکه در سال 2021 به فروش برسد قیمت ها احتمالاً از اواسط 30000 دلار مانند گرند چروکی فعلی آغاز می شوند ، اما انتظار می رود مدل های کاملاً بارگذاری شده از 60 000 دلار


در حال پخش:
این را نگاه کن:

کانسپت جیپ گراند واگنیر: خارق العاده ترین جیپ اطراف


2:20

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر