[ad_1]

babyyodamacarons2

کودک یودا صبحانه را با ماکارونی کیهانی آبی در The Mandalorian صرف می کند.

لوکاس فیلم

اگر هنگام تماشای اشتیاق خود به ماکارونی فضای آبی Baby Yoda علاقه مند شدید قسمت محاصره از ماندالوریانا ، شما خوش شانس هستید. به جای هزینه 50 دلار برای هزینه های گران قیمت Nevaro Numi Macarons از ویلیامز سونوما ، می توانید خودتان بسازید.

در قسمت جدید نمایش Binging with Babish در YouTube ، Jon Favreau خالق ماندالوریایی در اینجا صحبت می کند و در مورد الهام ماکارونی موجود در مجموعه جنگ های ستاره ای Disney Plus صحبت می کند.

به عنوان یک پاداش ، Binging with Babish یک دستورالعمل آسان گام به گام برای تهیه دسته ماکارونی خود با الهام از The Mandalorian به اشتراک می گذارد.

فاورو در مورد الهام از کوکی آبی ویژه پرسید: “ما می خواستیم آبی باشد زیرا مانند شیر آبی بود. سرآمد استاد سرانجام ماکارونی پخت ، اما نه کل ماکارونی ، نه ساندویچ ، فقط نیمی از ساندویچ.”

yodaconceptart

طرفداران چشم عقاب می توانند هنر مفهومی کوکی ها را در انتهای اپیزود با عنوان “محاصره” مشاهده کنند.

تصویر فیلم توسط بونی برتون / CNET

در مورد طعم ماکارونی آبی ، Favreau نشان داد که آنها به جز کمی تمشک طعم زیادی ندارند. فاورو گفت: “وقتی سر صحنه فیلمبرداری هستید ، اینقدر نگران ذائقه نیستید.” “این در مورد ظاهر است.”

علاوه بر ماکارونی ماندالوریایی ، Binging with Babish ویدیویی در مورد نحوه تهیه سوپ آبگوشت استخوان دارد که Baby Yoda در قسمت قبلی برنامه نوشید.

ماندالوریایی اولین قسمت های جدید هر جمعه در دیزنی پلاس برگزار می شود. خلاصه قسمت های ما را حتما بخوانید تا چیزی را از دست ندهید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر