[ad_1]

انتقال فورد F-150 CAD

احتمالاً به زودی او را خواهیم دید ، اما در سال آینده.

فروم F-150 Gen 14

خوب سلام نسل بعدی فورد F-150 رپتور. وانت جدید با عملکرد بالا به دو شکل آنلاین ظاهر شده است تا نگاهی سریع به شکل گیری آن داشته باشیم. یکی قسمت جلوی Raptor را از یک رندر رایانه نشان می دهد و دیگری قسمت بدنه را با رنگ سفید روی کامیون نشان می دهد.

این عکس ها از طریق فروم F-150Gen14 ارائه می شوند و بدیهی است که این F-150 Raptor بعدی است. کامیون دارای همان طراحی LED زاویه دار در طراحی چراغ جلو همانند کامیون استاندارد است. به نظر می رسد ، برخلاف تکرار فعلی ، یک مشبک مخصوص Raptor-spec با نام بزرگ “Ford” در جلو و مرکز قرار بگیرد.

فورد F-150 رپتور BIW

در اینجا بدنه Raptor بعدی شما با رنگ سفید است.

فروم F-150 Gen 14

بررسی عکس با بدنه ای به رنگ سفید نشان می دهد که کاپوت پیکاپ نیز بسیار شبیه به مدل فعلی است. در قسمت بالای آن حتی فضایی برای قاشق حک شده است.

در حالی که برخی شایعات حاکی از آن است که اولین F-150 Raptor تا پایان سال جاری رخ داده است ، این پنجره به سرعت در حال بسته شدن است. احتمالاً اوایل سال آینده و بعد از آخرین مورد آن را خواهیم دید 2021 F-150 حمل و نقل انبوه به نمایندگی ها آغاز می شود. اگرچه هنوز اطلاعات کاملی در مورد کامیون در دست نداریم ، اما یک شایعه حاکی از آن است که فورد سری محدودی را ارائه خواهد کرد رپتور با قدرت V8 برای نبرد مستقیم قاب TRX. امیدوارم اینطور شود.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر