اگر شما هم در شبکه های اجتماعی یا ماهواره ، با تبلیغاتی از این دست برخورد کرده اید که چنین ادعایی داشته اند ؛ مقاله پیش رو را با دقت مطالعه بفرمایید. در ادامه ، برخی از روش های کوچک کردن گوش بدون جراحی را معرفی نموده ایم ؛ اما باز هم تاکید می کنیم که همه این روش ها ، مقطعی بوده و اثرات آن ها بعد از چند وقت از بین می رود ؛ از این رو دقت داشته باشید تا در دام سودجویان نیفتید. به گزارش سرویس علمی ایسنا منطقه خراسان، پزشکان با این روش که بدون نیاز به تزریق یا برش است، بدشکلی گوش را در نوزادان دو هفتهای درمان میکنند. در بسیاری از افراد نافرم بودن گوش ها و عیب های مادرزادی، مانند بزرگ یا کج بودن می تواند باعث شود فرد اعتماد به نفس خود را از دست بدهد، از این رو برای بر طرف کردن این مشکل، پزشکان جراح گوش این ایراد را برطرف می کنند. همانطور که می دانید پزشکان برای انجام این جراحی زیبایی بیمار را تحت بیهوشی عمومی قرار می دهند، تاثیرات ماده بیهوشی تا چند روز همراه بیمار بوده و ممکن است موجب بروز سرگیجه در او شود.

پانسمان باید حدود ۱ هفته بر روی گوش ها قرار داشته باشد و بعد از این مدت زمان تنها با صلاحدید پزشک از روی گوش ها برداشته شود. همچنین ، باید شخصی شما را بعد از جراحی به خانه برساند و در روز بعد از جراحی گوش در کنار شما بماند تا از شما مراقبت کند. تصمیم به انجام عمل رینوپلاستی و زیر تیغ جراحی رفتن، به نظر شخصی شما بستگی دارد و شما باید واقع گرایانه بدانید که هدف شما از انجام جراحی بینی چیست؟ سالهاست که گوش هایش را زیر موهای بلندش پنهان کرده، از همان روزهای کودکی گوش های بزرگ و برجسته اش موجب تضعیف اعتماد به نفسش بوده است. در جراحی زیبایی گوش فرد می تواند شکل ظاهری گوش خود را اصلاح کند و این کار تاثیر به سزایی در ظاهر فرد داشته باشد. صفحه نمایش HUAWEI nova 5T با قرار دادن دوربین جلو در داخل حفره ای، یکپارچگی کامل خود را حفظ کرده و تجربه کاربر را متحول می کند. خبر خوشحال کننده این است که این مشکل هیچ ارتباطی با داخل گوش ندارد و فرد دچار مشکل شنوایی نمی برجسته بودن گوش نوزاد شود. گوش آویزان: گوش شباهت زیادی به یک فنجان دارد و انحنای گوش به سمت داخل است.

در جراحی های زیبایی مهمترین و شایعترین عامل، برجسته بودن لاله گوش است که در اصطلاح به آن گوش خفاشی نیز می گویند. اما از آن جا که تغییر فرم و موقعیت گوش ها مستلزم تغییر غضروف گوش می باشد ، می توان گفت که روش های غیرجراحی هرگز قادر به تحقق چنین چیزی نیستند ؛ در نتیجه نمی توانند تاثیری بر تغییر شکل ظاهری گوش ها ایجاد کرده و عملا هیچ گونه کارایی ای ندارند. به مدت ۲ هفته از پوشیدن لباس های یقه دار خودداری نموده و لباس های دکمه دار بپوشید با این کار هنگام پوشیدن و خارج کردن لباس گوش های تان تحت فشار قرار نمی گیرد. در طرف مقابل افرادی که به این نکات بی توجهی می کنند نه تنها به نتایج مطلوبی دست پیدا نمی کنند بلکه ممکن است عوارضی در آن ها بروز کند که امکان جبرانش وجود نداشته باشد. نتایج عمل جراحی تغییر شکل گوش تا حد زیادی به تغییرات مورد نظر وابسته است؛ به هر حال این روش ها به طور کل موجب افزایش اعتماد به نفس و رفع مشکل گوش بزرگ ، مخصوصا در کودکان و نوجوانان می شود.

برخی افراد از بزرگ بودن سایز گوش های شان یا بیرون زدگی بیش از حد آن ها و مواردی از این قبیل ناراضی هستند ؛ در نتیجه معمولا به دنبال یافتن راهی برای کوچک کردن گوش ها بدون جراحی می باشند چرا که از انجام جراحی گوش و عوارض آن واهمه دارند. نتایج تحقیقاتی که ما در اینترنت داشتیم ، بر جستجوی زیاد افراد جهت یافتن روش های غیرجراحی برای بهبود شکل گوش ها دلالت می کند که ریشه در تبلغات گول زننده دارد ؛ از این رو بر آن شدیم تا مقاله ای در خصوص کوچک کردن گوش ها بدون جراحی تهیه کنیم و در اختیار شما همراهان گرامی راز جراحی قرار دهیم. مراقبت های بعد از جراحی پلاستیک گوش شامل یکسری دستورالعمل های مراقبتی است که افراد در صورت رعایت آن ها به نتایج بهتری از جراحی زیبایی گوش دست یافته، دوران نقاهت را به بهترین نحو سپری کرده و در روند بهبود عوارض ناشی از این جراحی زیبایی تسریع ایجاد می کنند. با این حال، این روش جراحی در افراد بزگسال نیز نتایج درخشانی را به همراه خواهد داشت. در صورتی که خودتان یا یکی از عزیزانتان ، با نوعی از اختلالات ظاهری گوش ها مواجه هستید و تمایل به کوچک کردن گوش ها بدون جراحی دارید ؛ پیشنهاد ما به شما این است که در این مطلب از راز جراحی ، با ما همراه باشید.

ایندکسر