[ad_1]

لجن زن

بازی های حماسی

اگر اهل بازی هستید – یا فقط مشورت کنید ارزان گاه به گاه – احتمالاً می دانید که Epic Games هر پنجشنبه حداقل یک بازی رایگان می دهد. با نزدیک شدن به سال 2020 ، باید کمی وقت بگذارید تا از همه بازی های A-list که امسال توانسته ایم جمع کنیم ، از جمله GTA V ، Civilization VI ، Hitman ، سپاسگزار باشیم (زیرا ، می دانید ، شکرگذاری). ، Elite Dangerous and Watchdogs 2. این هفته حماسه در مسیری متفاوت پیش می رود. شما می توانید آن را دریافت کنید MudRunner ، یک ماجراجویی رانندگی در خارج از جاده به صورت رایگان.

MudRunner نوعی بازی است که در شبیه سازی جزئیات مبهم و باطنی در جزئیات طاقت فرسا ، لذت انحرافی به ارمغان می آورد ، بنابراین خواهید دید که مدل های این بازی لاستیک های بزرگ شما را از طریق گل بی احتیاط با دقت نگران کننده می چرخانند. شما می توانید 19 وسیله نقلیه آفرود را رانندگی کنید که هر کدام ویژگی ها و پیوست های خاص خود را دارند. شما باید اهداف و لوازم خود را با تحمل شرایط خطرناک در مناظر وحشی ، مرطوب و گل آلود در شرایط شدید تکمیل کنید. بر روی زمین گل آلود ، رودخانه های خشمگین و موانع دیگری که واقعاً به وزن و حرکت وسیله نقلیه شما پاسخ می دهند ، غلبه کنید و از موتور فیزیکی پیشرفته بازی استفاده کنید.

مجذوب شدی؟ شما تا صبح 2 دسامبر فرصت دارید تا MudRunner را بصورت رایگان سفارش دهید. اگر در جزوات هفتگی Epic تازه وارد هستید ، نحوه کارکرد آن در اینجا آمده است: اگر قبلاً آن را ندارید ، برای حساب Epic رایگان خود ثبت نام کنید. سپس فقط بازی رایگان خود را دریافت کنید تا برای همیشه پس انداز کنید. در صورت عدم تمایل حتی سریعاً آن را نصب کنید.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های مخصوص بازی برای سال 2020

این مقاله به طور مرتب با بازی های رایگان هفته جاری به روز می شود.


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سQالات متداول ما پیدا کنید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر