[ad_1]

pornhub-premium-lifetime-member-lifeplan-black Friday

هی، یک معامله معامله است.

Pornhub

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

جمعه سیاه وقت خوبی برای دستیابی به معاملات خوب تقریباً در مورد هر چیزی است – و امسال یکی از بهترین معاملات روز از آمازون ، والمارت یا بهترین خرید در دسترس نخواهد بود. این یک معامله مستقیم از سرویس پخش ویدیوی بزرگسالان Pornhub است ، که قول می دهد سال 2020 را با اشتراک مادام العمر در Pornhub Premium با قیمت 200 دلار احیا کند.

این حتی بهتر از پیشنهاد جمعه سیاه سال گذشته است ، زمانی که این شرکت اشتراک 299 دلاری LifePlan خود را معرفی کرد. و مانند سال گذشته ، این معامله مختص جمعه سیاه است ، بنابراین پس از آخر هفته دیگر نمی توانید LifePlan را خریداری کنید.

Turnonnewpromo.png

برای روشن شدن ، پوشش CNET از تقاطع فناوری و جنسیت ، اینجا را کلیک کنید.

CNET

علاوه بر کتابخانه Pornhub با ویدئوهای جریانی رایگان ، مشترکین Pornhub Premium بدون محتوای آگهی و تبلیغات به محتوای ویدیوی HD با کیفیت عالی و VR به کاتالوگ سایت دسترسی رایگان دارند. به ازای Pornhub ، این مجموعه در حال حاضر بیش از 500،000 فیلم شامل بیش از تقاضای 125،000 فیلم در یک سال قبل است. حتماً سال 2020 شلوغ بوده است.

هزینه اشتراک معمولاً 10 دلار در ماه است ، بنابراین اگر فقط بخواهید حداقل دو سال یا بیشتر به طور منظم از این سایت استفاده کنید ، ارزش آن را دارد. و با این وجود Pornhub جذب می شود ده ها میلیارد بازدید کننده هر ساله، بنابراین شاید این هشدار برای شما کمتر از آنچه فکر می کنم اعمال شود.

نکته مهم دیگر: اشتراک های جمعه سیاه BlackPornhub از 200 دلار شروع می شود – اما Pornhub می گوید هزینه ها با 25 دلار افزایش به حداکثر قیمت نهایی 500 دلار افزایش می یابد.

این بدان معناست که شما احتمالاً می خواهید چهارشنبه دیر وقت بیدار باشید و به محض شروع پیشنهاد در نیمه شب ET (21:00 PST) اقدام کنید. از آنجا ، معامله تا شکرگذاری ، جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ادامه خواهد داشت ، قبل از اینکه در روز سه شنبه ، اول دسامبر ، ساعت 7 صبح (4 بعد از ظهر PST) پایان یابد.

تا آن زمان ، پیش بروید و در معامله شکرگذاری Pornhub بخندید (و نگران نباشید – برخلاف 99.999٪ از فیلم های Pornhub ، کار با آن ایمن است).

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر