[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

چرا صبر کنید جمعه سیاه؟ تقریباً هم اکنون فروش تقریباً در همه دستگاههای مورد علاقه ما در Roku ، Fire TV و Chromecast آغاز شده است و ما آنها را در اینجا گردآوری کرده ایم. در این صفحه بهترین پیشنهادات از جمع آوری شده است آمازون، بهترین خرید، والمارت و جاهای دیگر بسیاری از این فروش ها از 22 تا 25 نوامبر تبلیغ شده اند ، اما تقریباً همه آنها اکنون به صورت زنده پخش می شوند. نکات برجسته:

راستش را بخواهید ، ما قبل از Fire Stick با Google TV به Roku یا Chromecast می رسیدیم ، اما معاملات جریان آمازون نیز اخیراً بسیار خوب بوده است و اکنون سرانجام HBO Max به سیستم عامل می آید. سهم بزرگی که در اینجا وجود دارد این است که همه این دستگاه ها تقریباً با قیمت پایین و همه آنها راهی عالی برای به روزرسانی تلویزیون های قدیمی به جدیدترین سیستم عامل های پخش جریانی هستند.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است متفاوت باشد.

معاملات اکنون در دسترس هستند

سارا تو / CNET

Roku Streaming Stick Plus 4K پخش کننده مورد علاقه ما است و تنها با 30 دلار از نظر ارزش پول کاملاً دست نخورده خواهد بود. Stick صدها برنامه کاربردی ، رابط عالی Roku و کنترل از راه دور پایدار با صدا را ارائه می دهد. بررسی ما از Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Chromecast جدید Google با Google TV موارد زیادی را می پسندد ، از جمله رابط کاربری دوباره طراحی شده ، 4K HDR با پشتیبانی از Dolby Vision ، کنترل از راه دور واقعی و ادغام عالی با Google Assistant. در یک معامله انحصاری فروشگاه گوگل ، غول جستجوگر پخش جریانی معمول 50 دلاری خود را با برنامه شش ماهه استاندارد Netflix 90 دلاری ترکیب می کند. این قرارداد برای مشترکین جدید و موجود Netflix در دسترس است. بررسی Chromecast ما را با Google TV بخوانید.

مانند Roku Ultra ، Streambar حدود 10 ثانیه پیش به بازار آمد و از تخفیف سالمی نیز برخوردار است. با همان قیمت Ultra در یک روز عادی ، Streambar ترکیبی از یک پخش کننده 4K با یک موسیقی متن فیلم تقویت کننده گفتگو دارد. این حتی برای اندازه گیری بلوتوث می اندازد. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

سال

Roku SE 2019 یک Roku غیرمعمول است که می تواند تمام نیازهای پخش جریانی شما را برطرف کند. به سرعت Streaming Stick Plus نیست و شامل کنترل از راه دور پیشرفته مفیدتر Roku (که دارای میکروفون کنترل صدا است و نیازی به هدف قرار دادن مستقیم تلویزیون) نیست. همچنین پشتیبانی از 4K و ویژگی های جدیدی مانند AirPlay وجود ندارد. با این حال ، این فقط 17 دلار است و باید برای جریان اصلی مناسب باشد.

SE تقریباً مشابه Roku Express 25 دلاری است ، به جز رنگ سفید.

سارا تو / CNET

ماه گذشته شاهد معاملات زیادی با منسوخ شده Roku Ultra بودیم ، اما مدل 2020 به سختی ظاهر شد و در حال حاضر جای خود را به دست آورده است. از آنچه دیده ایم ، این یک ارتقا significant قابل توجه است – با Dolby Vision و عملکرد بی سیم بهتر – و با 69 دلار معامله بسیار بزرگی است. بررسی Roku Ultra 2020 ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

Fire TV Cube ترکیبی از یک بلندگوی الکسا با کنترل صدا ، یک پخش کننده ویدیوی Fire TV 4K و یک کنترل از راه دور جهانی در یک دستگاه است. اگر می خواهید از صدای خود برای کنترل تلویزیون استفاده کنید – نیازی به ذکر دستگاه های دیگر در خانه شما نیست ، که برای الکسا مطلوب است – شاید ارزش این را داشته باشید که این محصول جالب “همه در یک” را با قیمت 120 تا 80 دلار خریداری کنید. بخاطر داشته باشید که این آخرین نسخه (2019) است که از زمان رتبه بندی اول آن در سال 2018 ، پیشرفت های خوبی به آن اضافه کرده است. بیشتر بخوانید درباره Fire TV Cube.

سارا تو / CNET

Fire TV Recast یکی از ساده ترین راه ها برای ضبط و پخش تلویزیون های زمینی است. این یکپارچه با Fire TV Stick ادغام می شود و تخفیف 100 دلاری یک معامله شگفت انگیز است. بررسی ما درباره Fire TV Recast را بخوانید.

سارا تو / CNET

Roku Premiere در اصل یک Streaming Stick Plus (همان کانال ها ، جریان های با کیفیت 4K HDR) در یک قاب دسک تاپ است ، اما بدون ریموت بهتر ، که قدرت و قدرت تلویزیون شما را نیز کنترل می کند. ما به شما توصیه می کنیم 5 دلار اضافی را برای Stick Plus هزینه کنید ، اما این یک پخش کننده خوب است. بررسی ما درباره Roku Premiere را بخوانید.

سارا تو / CNET

بزرگترین چیزی که Fire TV Stick Lite فاقد آن است ، کنترل از راه دور است که قدرت و میزان صدای تلویزیون شما را کنترل می کند. Fire TV Stick برای سال 2020 این ریموت را دارد و برای جمعه سیاه در آمازون از 40 دلار به 28 دلار کاهش می یابد. اما اگر واقعا نمی خواهید 2 دلار پس انداز کنید ، باید Fire TV Stick 4K را دریافت کنید (بیشتر در زیر) ، که پشتیبانی از وضوح تلویزیون 4K را به ترکیب اضافه می کند. بررسی ما درباره Fire TV Stick 2020 را بخوانید.

پیشنهادات به زودی ارائه می شود

سارا تو / CNET

Chromecast می خواهید اما به نرم افزار جدید یا کنترل از راه دور Google TV علاقه ندارید؟ Chromecast قبلی گوگل برای جمعه سیاه در Walmart به 19 دلار کاهش می یابد. به نظر می رسد Chromecast معمولی است – نه Chromecast Ultra با قابلیت 4K – اما اگر از اجرای برنامه ها از تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه خود بدتان نمی آید ، این یک انتخاب خوب و ارزان است. اوه ، و 5 دلار اعتبار Vudu نیز گنجانده شده است. بررسی Chromecast ما را بخوانید.

معاملات منقضی شده

سال

نسخه اختصاصی Roku’s Ultra برای Walmart به 48 دلار کاهش یافته است. اگرچه این یک نسخه 2019 است ، اما معمولاً به قیمت 79 دلار به فروش می رسد و یک جعبه Roku با قابلیت پشتیبانی از 4K HDR ، جک اترنت و شامل یک ریموت با جک هدفون برای گوش دادن شخصی است. اگرچه تا حد زیادی شبیه Ultra پایه است ، اما متأسفانه Ultra LT عملکرد جستجوی از راه دور و کلیدهای قابل برنامه ریزی را از راه دور آزاد می کند. مقایسه ما را در Ultra LT و سایر Rokus بخوانید.

سارا تو / CNET

این یک مدل 2020 مانند دو مدل فوق نیست ، اما هنوز هم بهترین معامله است. این تنها استیک Fire با پخش فیلم 4K HDR و فقط 2 دلار بیشتر از چوب استاندارد و غیر 4K است که ارزش سرمایه گذاری را دارد ، حتی اگر تلویزیون 4K هم ندارید. بررسی ما درباره Fire TV Stick 4K را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر