[ad_1]

به سادگی هیچ زمانی بهتر از قبل و بلافاصله پس از شکرگذاری برای انجام یک معامله آنلاین عالی وجود ندارد. بیایید آن را همان چیزی که هست بنامیم: جمعه سیاه ماه. این شامل پیشنهادات عالی آشپزخانه برای برخی از ظروف آشپزی مورد علاقه ما و وسایل کوچک است که بسیاری از آنها هدایای مناسبی برای غذا و آشپزهای خانگی تازه کار ایجاد می کنند. از آنجا که خرده فروشان عمده آنلاین مانند آمازون و Best Buy با فروش فلش زیاد و معاملات یک روزه با موارد خاص روبرو هستند ، ما مراقب خواهیم بود بهترین پیشنهادات آشپزخانه زنده هر روز در اینجا ارائه می شود. پس از آن همه فروشهای تجاری وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند و امسال اگر می دانید چه موقع و کجا را جستجو کنید بسیاری از آنها با صرفه جویی زیادی در تجهیزات عالی آشپزخانه زندگی می کنند.

همیشه تابلو بزنیدبه عنوان مثال ، در حال حاضر 50 دلار تخفیف در فروش محدود ماهی تابه محبوب ، که تقریباً تخفیف دارد ، وجود دارد همیشه فروخته شد (اما الان نه). مارک های دیگر لیست آرزوهای آشپزخانه مانند ویتامیکس مخلوط کنها با فروش در سراسر سایت ، از جمله تخفیف 100 دلار ، زندگی می کنند همه جوره مخلوط کن جدید و مارک مورد علاقه شخصی من از ماشین های ظرفشویی مستقیم مصرف کننده Made In ، با فروش عمده از نیمه شب امشب ET بازدید می کند. معاملات بزرگ با مجموعه های ناهار خوری معروف مانند: آشپز خانگی و خدمات غذایی آماده مانند برداشت روزانه.

در زیر همه مواردی را که درباره بهترین فروش آشپزخانه و ظروف آشپزی در سراسر جمعه سیاه می دانیم مشاهده کنید. چندین فروش هنوز آغاز نشده است ، اما جزئیات آن به اطلاع عموم می رسد ، بنابراین ما به روزترین اطلاعات را برای مرجع شما لیست کرده ایم. فروش روزانه آشپزخانه بیشتری نیز در دسترس است ، بنابراین این صفحه را علامت گذاری کنید و جدیدترین و بهترین پیشنهادات آشپزخانه را در سایت Black Friday و Cyber ​​Monday 2020 دوباره بررسی کنید.

این تابه به دنبال تورهای گفتگوی صبحگاهی ، کمی کیش پیدا کرد و اغلب سفارشات را فروخت یا برگشت. ادعا این است که جای هشت ابزار آشپزخانه دیگر را می گیرد. وقتی شنیدیم که می دانیم باید تا هشت تست کنیم می تواند ، شاید کشیده شود ، من می گویم که این یک قطعه ظروف آشپزی بسیار چشمگیر و طراحی شده است.

Always Pan هم اکنون نه تنها در انبار موجود است ، بلکه می توانید با کد ویژه 50 دلار آن را تهیه کنید انجام شده در یک فروش بسیار نادر از ماهی تابه مورد علاقه فرقه.

ویتامیکس

بهترین از بهترین در مخلوط کن ها هر چند هفته چندین تبلیغ را آغاز می کند. از جانب 20 نوامبر – 31 دسامبر شما می توانید 50 دلار از همه مخلوط کن های جدید ، 60 دلار از Vitamix E310 و 75 دلار از Vitamix A3500 افزایش یافته دریافت کنید. با این وجود بهترین معامله تاکنون ممکن است این Vitamix S50 مرمت شده و دارای 5 سال ضمانت حداکثر 225 دلار باشد. این محصول معمولاً با قیمت بیش از 400 دلار به فروش می رسد.

برای هفته دوشنبه سایبری ، Vitamix یک مخلوط کن کاملاً جدید سری Ascent با قیمت 350 دلار (معمولاً 550 دلار) و یک مخلوط کن نوسازی شده مرمت شده نسل جدید با قیمت 250 دلار (معمولاً 440 دلار) خواهد داشت.

گرین پان

اگر ظروف آشپزی نچسب را دوست دارید ، اما نگران مواد شیمیایی بالقوه مورد استفاده در تفلون و سایر سطوح نچسب هستید ، سرامیک راهی برای پیش بردن است. Greenpan برخی از ظروف سرامیکی با بالاترین کیفیت را تهیه می کند و همه چیز برای Black Friday تخفیف دارد. از جانب اکنون تا 24 نوامبر با 40٪ تخفیف در انواع لوازم آشپزی با کد خاص ذخیره 40. به زودی برای دوشنبه سایبری ، شروع می شود از 24 نوامبر تا 1 دسامبر 40٪ تخفیف بگیرید کامل سایت و حداکثر 60٪ موارد انتخاب شده با کد خاص CYBER40.

استاوب

این ممکن است بهترین معامله آشپزخانه باشد که تاکنون مشاهده کرده ایم و فقط چند روز طول می کشد. از جانب 21 نوامبر – 31 دسامبر، یک خروس 4 لیتری Staub (یک اجاق گاز هلندی را در نظر بگیرید) 200 دلار کاهش می یابد و فقط 100 دلار Staub در بالای توده با صنعتگرانی مانند Le Creuset و Mauviel در مورد ظروف آشپزی خوب فرانسه قرار دارد و این یک قطعه همه کاره است شما (یا آن خوشبختی که به دنبالش می گیرید) دهه ها استفاده خواهید کرد ، اگر نه بیشتر. برای خورشت ، خورشت ، سس و پخت ایده آل است. تمیز کردن چدن مینا کاری آسان نیست و برای محدوده شما بسیار مناسب است. گلدان روستایی در هشت رنگ زیبا با قیمت فروش موجود است.

زویلینگ آمریکا

آلمانی ها می دانند که چگونه فولاد تیز درست کنند و تیغه های زویلینگ نوعی است که در آشپزخانه های حرفه ای در سراسر جهان پیدا می کنید. معاملات خوبی در مورد چاقوهای Zwilling در سراسر سایت جمعه سیاه وجود دارد: از 21 نوامبر – 30 نوامبر تا 50٪ تخفیف در مجموعه های انتخاب شده چاقو مانند این ست استیک 8 تکه از استیل یا یک چاقوی آشپزی 7 اینچی را فقط با 60 دلار (در ابتدا 134 دلار) بگیرید. (اگر قرار است کسی را با یک چاقوی پخت و پز با کیفیت پذیرایی کنید ، اطمینان حاصل کنید که آن را از روی یک قطعه فولاد با کیفیت مانند این ساخته شده است).

آشپز خانگی

ما آشپز خانگی را به دلیل مجموعه های غذاخوری شخصی و دستور العمل های غذای سالم راحت دوست داریم که با کمبود وقت آماده می شود. همچنین این یکی از مقرون به صرفه ترین شرکت های تهیه کیت های غذاخوری است و اگر این هفته ثبت نام کنید حتی بیشتر از آن است. راه افتادن 21 نوامبر از طریق 4 دسامبرآشپز خانگی هنگام ثبت نام در یک وعده غذایی چهار هفته ای ، 90 دلار تخفیف ارائه می دهد. این مبلغ 30 دلار از جعبه اول و دوم (!) و 15 دلار از جعبه سوم و چهارم است. اگر می خواستید اشتراک کیت غذا را امتحان کنید ، زمان فوق العاده ای برای امتحان آن است. در هر زمان می توانید Home Chef را مکث یا لغو کنید تا خطر کم باشد.

بیشتر بخوانید: بررسی کیت آشپزی خانگی سرویس

داشته باش

Abbio Kitchen ظروف پخت و پز قوی درست می کند – هم از فولاد ضد زنگ و هم از نوع نچسب. من خودم آنها را آزمایش کردم ، و قابلمه های Abbio با راحت ترین دستگیره هایی که تاکنون گرفته ام به خوبی ساخته شده اند. فروش جمعه سیاه از مارک به طور زنده از آغاز می شود دوشنبه 23 نوامبر – دوشنبه 30 نوامبروقتی می توانید برای کل سایت با کد ویژه 25٪ تخفیف بگیرید AbbioBF25.

برداشت روزانه

برداشت روزانه احتمالاً آسان ترین راه برای داشتن غذای سالم بدون نیاز به یادگیری آشپزی است. در عوض ، محموله های پایدار (یا یکبار مصرف) سوپ وگان ، اسموتی ، کاسه ، نان و غیره دریافت خواهید کرد که همه آنها پر از غذاهای فوق العاده هستند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را مخلوط کرده یا گرم کنید و بخورید.

از 25 نوامبر تا 1 دسامبر ، وقتی جعبه Daily Harvest را خریداری می کنید و از کد تبلیغاتی استفاده می کنید CYBERWEEK2020 در تحویل دوم خود یک جعبه رایگان با همان مقدار دریافت خواهید کرد. این یک معامله بسیار لعنتی است ، باید بگویم.

تووالا

سیستم فر تووالا هوشمند فقط یک کوره بسیار خنک و با تکنولوژی پیشرفته برای بخار و همرفت نیست (اگرچه اینطور است). همچنین برای تهیه غذاهای سفارشی که از طریق وب سایت سفارش می دهید و هفتگی به درب منزل تحویل داده می شود ، به طرز ماهرانه ای تهیه شده است. از آنجا به راحتی می توانید ظروف را از طریق بارکد خوان کنار اجاق گاز اسکن کرده و داخل آن قرار دهید. اجاق گاز با استفاده از انواع روش های پخت و زمان و مربا کردن ظرف ، بقیه کارها را اجاق می کند.

من آن را امتحان کردم و ظرف ها بسیار عالی بیرون می آیند ، بدون هیچ ساعتی برای تماشا و نگرانی هنگام پخت و پز. اجاق گاز تووالا معمولاً با قیمت 299 دلار فروخته می شود اما برای هر دو تا 99 دلار افزایش خواهد یافت جمعه سیاه (27 نوامبر) و دوشنبه سایبری (30 نوامبر) وقتی شش ظرف تووالا می خرید.

بیشتر بخوانید: بهترین سرویس برای تحویل مجموعه های غذاخوری برای سال 2020: تازه ، آشپز خانگی ، پیش بند آبی و غیره

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر