[ad_1]

همه چیز EV است یا هیچ چیز و جنرال موتورز آماده همکاری با دولت بایدن است.

جنرال موتورز

جنرال موتورز دوشنبه ترمز دستی را کشید و در جهت مخالف دولت ترامپ قرار گرفت ، زیرا مدیر عامل شرکت ماری بارا اعلام کرد که بلافاصله پشتیبانی از پرونده های قضایی را با هدف مانع تنظیم قوانین انتشار خود برای کالیفرنیا شود. این اقدام جنرال موتورز یک پیروزی بزرگ برای متخصصان حفاظت از محیط زیست است و از آنجا که این خودروساز در تلاش است تا یک آینده کاملاً الکتریکی داشته باشد ، بارا گفت این حرکت به نفع همه است.

“رئیس جمهور منتخب بایدن اخیراً گفت ،” من معتقدم ما می توانیم با رفتن به سمت وسایل نقلیه الكتریكی بازار خودروهای قرن 21 را بازیابی كنیم. ما در جنرال موتورز نمی توانیم بیشتر توافق کنیم ، “بارا در نامه گفت. او بر این ورودی تأکید کرد پشتیبانی از سازمان وسایل نقلیه الکتریکی بایدن، ساخت وسایل نقلیه الکتریکی در ایالات متحده و سرمایه گذاری در زیرساخت ها و بحث برای اقدام مشترک این صنعت برای ایجاد آینده پایدارتر.

بارا افزود: “برای ارتقا better بهتر گفتگوهای لازم ، ما بلافاصله از اختلاف اولویت خارج شده و سایر خودروسازان را به ما دعوت می كنیم.” جنرال موتورز یکی از معدود سازندگان اصلی خودرو از جمله فیات کرایسلر و تویوتا بود که همزمان با آغاز مبارزه برای کشورهایی که قوانین آلایندگی خود را تنظیم می کنند ، در کنار دولت ترامپ قرار گرفت. تویوتا به Roadshow گفت ، “با توجه به تغییر شرایط ، ما در حال ارزیابی شرایط هستیم ، اما ما همچنان خود را متعهد می کنیم که به یک مجموعه واحد استاندارد استانداردهای صرفه جویی در مصرف در 50 کشور برسیم.” پس از اقدام امروز GM ، FCA درخواستی برای اظهار نظر ارسال نکرد.

در طرف دیگر نبرد فورد ، فولکس واگن و هوندا بودند که از این نبرد بودند در کنار کالیفرنیا. این سه نفر همچنین سال گذشته توافق نامه داوطلبانه ای را با کالیفرنیا پذیرفتند تا مقررات ایالتی را بدون توجه به شرایط ملی ، رعایت کنند. به سرعت شکافی در صنعت خودرو ایجاد شد ، اما تصمیم امروز GM می تواند شروع به دوختن مسائل کند و راهی پیش رو برای دولت بایدن فراهم کند.

هفته گذشته ، جنرال موتورز گفت 27 میلیارد دلار برای وسایل نقلیه الکتریکی در نظر گرفته شده و قصد راه اندازی دارد 30 ماشین الکتریکی جدید تا سال 2025. دو سوم اتومبیل های برقی جدید به ایالات متحده اختصاص خواهد یافت. کالیفرنیا در اوایل سال جاری گفت که چنین خواهد کرد فروش اتومبیل های جدید مجهز به سوخت های فسیلی را ممنوع کنید تا سال 2035؛ این ایالت 11٪ از فروش وسایل نقلیه جدید در ایالات متحده را تشکیل می دهد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

2022 GMC Hummer EV ترول Cybertruck توسط تسلا با 1000 …


5:11

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر