[ad_1]

Star-Wars-Tales-from-the-galaxys-edge-vista.png

نگاهی به پایگاه Spire Spire ، در VR. نزدیکترین چیزی که برای مدتی دریافت خواهم کرد.

ILMxLab

من در کنار برخی از صفحات زنگ زده در یک غذاخوری کم نور و کابلهای بالا ایستاده ام. متصدی بار ، این پنج چیز برجسته به نام Seezelslak ، با من صحبت می کند ، اما من گوش نمی دهم. از پنجره نگاه می کند. بیرون ، پایین ، شاهین هزاره را می بینم. من به خیابان های Black Spire Outpost نگاه می کنم ، از جنگ ستارگان: لبه تا کهکشان. می خواهم به آنجا بروم. اما نمی توانم اما من خیلی نزدیک هستم

قرار بود این همان سالی باشد که قصد داشتم برای دیدن آن به دیزنی بروم جنگ ستارگان: پایان کهکشان. سفر لغو شده است ، برنامه ها تغییر کرده اند. پارک موضوعی و رویاهای سفر من مجازی شد. من هدفون VR برای تماشای نمایش های تئاتر ، حضور در نمایش های هنری ، رفتن به کنسرت ها به سر داشتم. اکنون ، آخرین Oculus Quest بازی جنگ ستارگان تقریباً قول می دهد مرا به یک پارک دیزنی که هرگز در آن نبوده ام ، برساند.

Star Wars: Tales from the Edge of the Galaxy یک دنباله معنوی برای است پدر جاوید، یک تجربه VR سه قسمتی که سال گذشته توسط گروه فناوری تجربی دیزنی ILMxLab منتشر شد. Vader Immortal صداپیشگی و داستان سرایی چشمگیری را با هم ترکیب می کند تا کمی احساس بازی شبیه تجربه پارک تفریحی خانگی را داشته باشید. “قصه هایی از لبه کهکشان” ، واقع در همان دنیای باتوو ، که شامل حیوانات عظیم الجثه واقعی “جنگ ستارگان دیزنی” است ، مانند یک هدف جانبی به این جهان در هدفون های VR است. به هر حال ، این می تواند تجربه ای باشد که حتی بیشتر با پارک های واقعی دیزنی ترکیب شود. اما در حال حاضر ، این یک طعم هیجان انگیز از آنچه ممکن است در مورد منطبق کردن پارک موضوعی-VR باشد ، است.

Star-Wars-Tales-from-the-galaxys-edge-cantina.png

Seezelslak یک شخص بزرگ است.

ILMxLab

کاوش در حاشیه باتو

من احساس می کنم از همان ابتدا با یک احساس جادوی دیزنی وارد یک پارک موضوعی می شوم: من در مدار باتو هستم و در حالی که با دزدان دریایی از باند مرگ گوان می جنگم ، طناب های کنترل خود را مطالعه می کنم. صفحه های بالای سرم به من می گویند که چه چیزی می آید ، تقریباً مانند نمایشگرهای تلویزیونی که هنگام رانندگی در دیسنی هنگام صف کشیدن عادت کرده ام. در Oculus Quest 2 گرافیک بسیار واضح و قانع کننده ای است. هنوز هم ، من می دانم که بیشتر شبیه یک بازی ویدیویی است تا سفر به یک مکان واقعی.

این بازی سپس به سطح باتو حرکت می کند و من را به یک غذاخوری معرفی می کند که به عنوان یک پایگاه خانگی عمل می کند. همکار SNL ، بابی مونیهان ، صدای Seezelslak ، یک متصدی بارگیر شش چشم را می دهد که بسیار بلندتر و ترسناک تر از آنچه انتظار داشتم ، است. انیمیشن های صورت شگفت انگیز است. به من گفته می شود که برو و مواد لازم برای یک معجون جادویی را پیدا کن ، که با ساختن آن ، من را به یک بستر جداگانه از جمهوری عالی می رساند ، تا جدی در معبد باستان با یودا گشت و گذار کند. این سر کوچک مانند Vader Immortal قبلی ، با یک زره چراغ و قدرت انگشتان من باز می شود.

Star-Wars-Tales-from-the-galaxys-edge-blaster.png

بیشتر بازی شامل دویدن و منفجر کردن همه چیز است.

ILMxLab

بقیه تجربه به یک سری از مراحل اجرا و تیراندازی شبیه به بازی های ویدیویی در طبیعت باتو منتقل می شود ، جایی که باندهای دزد دریایی در آنجا منتظر می مانند. این مقدار زیادی بارگیری سلاح و سایر انفجارها ، جمع آوری گنجینه ها و پاداش ها و یافتن پول است. من می توانم هولستر بگذارم و وسایل را روی بندها ذخیره کنم و بپرم و از افرادی که دائم به من شلیک می کنند ، اجتناب کنم. در سطح دشواری متوسط ​​، من زیاد ناک اوت شدم.

گاهی اوقات من باید بفهمم چگونه می توان جعبه ها را با استفاده از لوازم جانبی روی کمربندم که فلز را باز می کند و ذوب می کند ، باز کرد. این قطعات مانند چالش های کوچک پازل احساس می شوند ، اما کمی بسیار دور هستند.

شگفتی هایی وجود دارد و من آنها را هدیه نمی دهم ، اما C-3PO و Yoda وجود دارد که توسط آنتونی دانیلز و فرانک اوز ابراز شده اند و بسیار نزدیک بودن به آنها بسیار عالی است. ساعت ها می گذرد و من فراموش می کنم که هدفون خود را در بیاورم.

جنگ ستارگان-داستان-از-کهکشان-لبه-mubos-کارگاه

کارگاه خوانده Mubo از همه بیشتر شبیه دیزنی است.

ILMxLab

جایی که پارک تمام می شود ، دنیای مجازی من آغاز می شود

داستان های Galaxy Edge هرگز به من اجازه نمی دهد همانطور که می خواستم منطقه Black Spire Outpost در پارک Galaxy Edge دیزنی را جستجو کنم. او مانند یک اذیت و آزار بی رحمانه در VR دراز مدت رفتار می کند. غذاخوری ای که می توانم از آن دیدن کنم با غذاخوری اوگا در پارک یکی نیست ، اگرچه ذکر شده است. من می توانم از Mubo بازدید کنم که Droid Depot شما را در پارک Edge کهکشان اداره می کند. من به سایت کارگاه او می روم که درست کنار محل دفن زباله است. او جذاب ، آبی و بسیار شبیه دیزنی / جنگ ستارگان است.

“ما بسیار نزدیک با آنها کار کردیم [Disney] گروهی از داستان ها را تصور کنید تا بفهمید این شخصیت چه کسی است و اکنون این شخصیت وجود دارد. “

مثل این است که از اتاق پشتی کنار پارک واقعی دیدن کنید. من خیلی به مکانهایی در پارک واقعی Edge کهکشان نزدیک هستم ، اما آنها درست در همسایگی من هستند. تصور می کنم که شاید فراتر از این در نزدیک من فقط بتوانم وارد پارک شوم. گاهی فکر می کنم اگر در پارک بودی ، می توانی از پنجره نگاه کنی و من را ببینی؟

مدیر تصویری استیو هنریکس می گوید: “ما از نزدیک با Walt Disney Imagineering همکاری کردیم و آنها مکان را ساختند تا آنها بدانند که آنجا چیست و ما از تمام منابع آنجا برای تولید مثل دقیق آنچه در پارک بود استفاده کردیم.” “بنابراین آنچه می بینید آنچه در بیشتر قسمتها بدست خواهید آورد.” در مورد Falcon Millennium ، من از پنجره غذاخوری می بینم ، او می گوید ، “ما در واقع Falcon را از قسمت IX گرفتیم و اساساً آن را به چیزی تبدیل کردیم که در این سیستم عامل ها کار کند. ما قطعاً در حال انجام کارهایی هستیم که دارایی ها را به یکی از مدل هایی منتقل کنیم که ما می توانیم آن را از ILM دریافت کنیم. “

آیا من می توانم روزی Black Spire را کشف کنم؟

مطالعه Black Spire ، همانطور که دیزنی تصور می کرد امکان پذیر نیست ، اما در آینده نیز مستثنی نیست. پرز گفت: “ما آن را از روی میز برنمی داریم ، اما در حال حاضر در مورد هیچ كدام صحبت نمی كنیم.” “این چیزی است که می تواند با گذشت زمان رشد کند. و ما می خواهیم بسیاری از طرفداران را بشنویم و به داستان هایی که می گوییم فکر کنیم.”

از این نظر ، به عنوان راهی برای رفتن عملا به طریقی به دیزنی ، تجربه VR من را ناامید کرد. اما این بازی هرگز در نظر گرفته نشده بود که جای پارک را بگیرد و قبل از بسته شدن همه گیر پارک ها و مسافرت ها تصور می شد. اکنون “قصه هایی از لبه کهکشان” معنای دیگری پیدا می کند ، زیرا پارکی است که بیشتر مردم دیگر نمی توانند به راحتی از آن دیدن کنند.

من فقط می خواهم بیشتر کشف کنم ، به پاتوق بروم. من می توانم در غذاخوری دارت دافعه بازی کنم ، اما فعالیت های دیگر آنقدر زیاد نیست. من فقط می خواهم در اطراف Black Spire Outpost قدم بزنم و ببینم طرح آن چطور است. فقط برای مدتی؟

پرز گفت: “محل استقرار Black Spire Outpost آنجاست ، این یک مکان فیزیکی است.” “ما بیشتر داستانهای خارجی را تعریف می کنیم و بر اساس آن بنا می شویم. اما قطعاً می خواهیم به قلب برخی از این داستان ها برسیم.” اما پرز همچنین پیشنهاد می کند که قطعاً همگرایی وجود خواهد داشت. “ما در حال ایجاد ارتباط بین Black Spire Outpost و Tales از Galaxy’s Edge هستیم … یک کراس اوور وجود دارد ، کارهایی که ما انجام می دهیم ممکن است در آنجا نشان داده شوند و کارهایی که آنها انجام داده اند به وضوح در ما نشان داده می شود. این همین است. جنون کام ، جایی که شما کاری انجام می دهید و تعجب می کنید ، “آیا این موارد در دیزنی لند ظاهر می شود”

“برای ما ، این همان کاری است که ما می توانیم انجام دهیم که شما فقط نمی توانید در یک پارک موضوعی انجام دهید؟” می دانیم که نمی توانید دو متر در یک پارک تفریحی قدم بزنید: بگذارید این کار را انجام دهیم. ما می دانیم که شما یادگیری از راه دور ندارید [droids] که به اطراف پرواز می کنند و چیزها را علامت گذاری می کنند: اجازه دهید این کار را انجام دهیم. “

قطعه گمشده: افراد دیگر

تمام قسمت اول بازی Galaxy Edge چند ساعت به طول می انجامد ، و در سال آینده توسعه های بیشتری ارائه می شود. اما همه اینها برای یک بازیکن است. من در VR تنها هستم ، اما در دیزنی با دوستان و افراد دیگر خواهم بود. ILMxLab با جنگ ستارگان و تجربه Wreck-It Ralph VR چند نفره را کاوش می کند جاذبه های VR مبتنی بر مکان از طریق The Void، اما تاکنون بازی های VR خانگی رفت و آمدهای فردی بوده اند.

چند نفره در نهایت مورد توجه قرار می گیرد ، حتی اگر برنامه ای برای این قسمت و قسمت بعدی Tales from the Galaxy’s Edge در سال آینده نباشد. پرز با اشاره به پروژه های چند نفره ILMxLab گفت: “ما چند مورد داریم که باید آزمایش کنیم.” باطل “من خیلی دوست دارم چیزهای همکاری بیشتری ببینم. قطعاً در بعضی مواقع بخش بزرگی از آینده ما خواهد بود ، انکار نمی شود.”

هنگامی که من می توانم با دوستان و یا حتی با گروهی از غریبه های دوستانه و دوستانه به باتو بروم ، این می تواند تجربه یک تجربه تئاتر فریبنده یا حضور در دیزنی را تجربه کند. بخشی از دیدن چیز شگفت انگیز اشتراک گذاری آن با شخص دیگری است. این سفر بین جنگ ستارگان در حال حاضر یک سفر مستقل است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر