[ad_1]

twitter-logo-phone-6000

آنجلا لنگ / CNET

وب سایت رسانه های اجتماعی روز جمعه اعلام کرد ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن حساب POTUS توییتر خود را (همچنین به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده شناخته می شود) دریافت می کند. تسلیم حتی اگر دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی همچنان از اعتراف امتناع ورزد ، صورت خواهد گرفت.

توییتر در نامه ای به CNET گفت: “توییتر به طور فعال آماده حمایت از انتقال حساب های سازمانی در کاخ سفید به توییتر در 20 ژانویه 2021 است.” “همانطور که برای انتقال ریاست جمهوری در سال 2017 انجام دادیم ، این روند با مشورت دقیق با سازمان بایگانی و بایگانی ملی در حال انجام است.”

بیشتر بخوانید: مذاکرات برای دریافت بسته تشویقی: در اینجا بررسی دوم است

اگرچه این تغییر ممکن است تنظیمات فعلی توییت های رئیس جمهور را تغییر ندهد – او همیشه به دسته شخصی خودrealDonaldTrump می چسبد – ترامپ به زودی مجبور است از قوانین مشابه توییتر مانند بقیه پیروی کند، یا خطر دارد که توسط توییتر از توییت های خود حذف شود. این بدان دلیل است که از آنجایی که ترامپ دیگر رئیس جمهور نیست ، توییتهای وی استثناهای عمومی را که شبکه اجتماعی برای رهبران دولت در نظر گرفته است ، دریافت نخواهند کرد.

سخنگوی توییتر در اوایل ماه نوامبر گفته بود که “این سیاست” فقط برای رهبران کنونی جهان و نامزدهای شغلی اعمال می شود ، نه برای شهروندان خصوصی که دیگر این سمت ها را ندارند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر