جو بایدن می خواهد دکتر آنتونی فاوسی در “تیم COVID” او باشد

[ad_1]

022-vaccine-covid-19-race-pharma-stocks-virus-2020-تزریق-mrna-آزمایش-مدرن-فایزر

بایدن به CNN گفت كه واكسن را علناً هنگامی كه فاوسی گفت بی خطر است ، استفاده خواهد كرد.

سارا تو / CNET

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن از دکتر آنتونی فاوسی خواسته است تا در تیم پاسخگویی COVID-19 دولت وی شرکت کند و این امر باعث ایجاد تداوم در پاسخ همه گیری یک باره کشور می شود.

بایدن روز پنجشنبه در مصاحبه ای با CNN اظهار داشت که می خواهد فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، مشاور ارشد پزشکی در دولت جدید وی باشد که از ژانویه آغاز می شود.

بایدن گفت: “من از او خواستم دقیقاً در همان نقشی باقی بماند که در چند رئیس جمهور گذشته داشت.” “من از او خواستم كه مشاور ارشد پزشكي براي من نيز باشد و بخشي از آن باشد کووید تیم ”

فاوسی عضو گروه ویژه ویروس کرونا ویراستار رئیس جمهور دونالد ترامپ است ، اما اغلب به دلیل توصیه های علمی مورد حمایت ترامپ مورد انتقاد قرار گرفته است تا روند گسترش را کند کند.

در ایالات متحده ، بیش از 275،000 نفر در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند و 14 میلیون مورد تایید شده است.

بایدن افزود که واکسن COVID-19 را به عنوان تلاشی برای بازگرداندن “ایمان به توانایی کار واکسن” به صورت عمومی استفاده می کند. آینه ارائه نظرات به رئیس جمهور تازه انتخاب شده در اوایل این هفته از روسای جمهور سابق باراک اوباما ، بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش این واکسن را جلوی دوربین می گذارند.

بایدن همچنین گفت که از آمریکایی ها می خواهد به مدت 100 روز ماسک بزنند.

رئیس جمهور منتخب خواستار 900 میلیارد دلار شد محرک حساب “شروع خوب”. وی گفت که دولت وی مجبور است برای مقابله با ویرانی اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، پول بیشتری بخواهد. بایدن گفت: “مردم واقعاً صدمه می بینند.” “آنها از مرگ ترسیده اند.”

اندرو مورس در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet