[ad_1]

42122-تولید

فقط بزرگتر بود …

لگو

اگر در حال همکاری برای همکاری رسمی با برند Jeep X Lego هستید ، ما خبرهای خوبی برای شما داریم: یکی در حال آمدن است و بر اساس Wrangler Rubicon.

این به نوعی شبیه یک مجموعه کوچک است که فقط 665 قطعه دارد – مجموعه لگو لندرور دیفندر برای مقایسه 2573 قطعه است – اما دارای سیستم تعلیق لولایی و وینچ است. این خودرو حتی دارای صندلی های عقب تاشو و تایرهای لاستیکی نفوذی است.

لارس تیگسن ، طراح تکنسین لگو ، در بیانیه ای گفت: “جیپ Wrangler یک نماد در دنیای آفرود است.” “Rubicon دارای بسیاری از جزئیات نمادین است که توسط طرفداران 4×4 در سراسر جهان دوست دارد ، بنابراین برای من مهم بود که هرچه بیشتر ویژگی های معتبر و قدرتمند یک ماشین واقعی را در ماکت Lego Technic جمع آوری کنم. امیدوارم طرفداران و ماشین دوستداران لگو از همه جنبه ها ، از جمله سیستم تعلیق ، وینچ و طراحی در فضای باز ، که ما به همراه تیم طراحی مستعد جیپ توسعه داده ایم ، لذت ببرند. “

این کیت برای علاقه مندان به بیش از 9 سال جیپ طراحی شده است و آماده است در تاریخ 1 ژانویه 2021 با قیمت 50 دلار در فروشگاه ها و وب سایت لگو ظاهر شود. اگر به دنبال چیز بزرگتر و پیشرفته تری هستید ، کیت Defender خوب است. یا برای افراد واقعی وسواس ، همیشه جهانی وجود دارد که روی سنگهای R / C بخزد ، اما این نوع سوراخ خرگوش کاملاً متفاوت است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

برونکو در مقابل رانگلر: مقایسه یک اسلحه جوان با یک وفادار پیر


ساعت 7:00

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر