مشکلات صدا در بازی کالاف دیوتی موبایل

اگرچه مشکلات مربوط به صدا نایاب می باشد و کمتر از خلل لود شدن رخداد می افتد ولی باز هم ممکن می باشد که همین واقعه رخ دهد. هنگامی که بازی کال اف دیوتی موبایل لود شد البته هیچ صدایی از آن پخش نشد می تواند عوارض مختلفی داشته باشد. در موبایل های IOS و زمانی که موقعیت ویبره فعال باشد، ممکن است گاهی تایم ها صدای بازی کاملاً قطع شود. در تلفن همراه های اندرویدی ممکن هست که در اختیار گرفتن دستگاه و صدای آن در اختیار قابل انعطاف افزارهایی مثل انواع اکولایزرها باشد. برای از بین بردن همین آیتم بهتر می باشد نرم افزارهای رئیس صدا در گوشی حذف شوند و بازی را دوباره اجرا کرد.

!!! برای خرید سی پی کال آف دیوتی می توانید همین حال از نحوه وب وبسایت رسمی دیاموند لند مبادرت کنید!!!

کار نکردن بخش ویس چت بازی کالاف موبایل

کار نکردن بخش ویس چت یکی از مشکلات متداول بازی کال اف دیوتی تلفن همراه میباشد که به وسیله بسیاری از گیمرها گزارش می شود. اهمیت دقت به آنکه گفتگوهای آنلاین یک عدد از جذابیت های هیجان انگیز بازی های ویدیویی است؛ پس فقدان آن می تواند حس بدی داشته باشد. زمانی که همین ایراد وجود داشته باشد هیچ بازیکن آنلاینی در بخش چت ویس گیمر حضور نخواهد داشت. در شرایطی که کل بخش های بازی سوای خلل فعالیت می کنند و صرفا بخش چت ویس از عمل افتاده باشد می تواند ناشی از ناشر بازی باشد که احتمال دارد با گسترش و تکثیر بروزرسانی این مشکل حل خواهد شد.

راه حل برای فعالیت نکردن ویس چت

گاهی وقت ها ممکن است حتی آیکون میکروفون دیده شود اما واکنشی نشان ندهد. خرید استارتر پک کالاف دیوتی موبایل به جهت از بین بردن این ایراد گیمر می بایست بازی شود و بازی را شروع نماید و آیکون settings را بزند و آن‌گاه گزینه Audio and Graphics را فشار دهد. در این تراز دو گزینه Audio و Graphics وجود دارا هستند که بایستی بر بر روی Audio کلیک کرد. حال می بایست مطمئن بود که کل گزینه ها فعال میباشد و کلیه موردها بر بر روی %۱۰۰ قرار گرفته اند.

چنانچه نماد میکروفون بر بر روی صفحه سناریو بازدید نشد نقص‌ نمایش می باشد و جهت رفع آن می بایست سپس از اجرای بازی به بخش settings رفت و در بخش Controls آیتم MP MODE را تعیین کرد و در غایت پنجره Advanced mode را تعیین کرد. بعد از آن می بایست بر بر روی بر روی دکمه Custom Layout کلیک کرد. با این کار بخش دیگری برای گیمر به نمایش در می آید که می بایست بر بر روی آیکون میکروفون کلیک کند و دو مورد SCALE و CAPACITY را بر روی %۱۰۰ قرار دهد.

بهتر کردن عملکرد بازی کال اف دیوتی در موبایل

معمولا در گوشی های گوشی لانچرهای متفاوتی به جهت بازی وجود دارند. به تیتر نمونه در موبایل های شرکت samsung برنامه Game Launcher قرار دیتا شده است. مهم به کارگیری از تنظیمات همین لانچر می اقتدار اجرای بازی ها را بهینه کرد. چنانچه موبایل های موبایل برنامه لانچر نداشتند می اقتدار از google پلی برنامه Game Booster را دانلود کرد. در همین برنامه بعد از آنکه بازی گزینش شد و آنگاه از آنکه هر بار بازی اجرا شد فضای رم خالی شده و کیفیت اجرای بازی بالا می رود. علاوه بر این برنامه های دیگری وجود دارا‌هستند که می اقتدار به جهت استریم، ضبط ویدیو، گرافیک و … تنظیمات متمایز را در اختیار گیمرها قرار دهند.

نکات تکمیلی استفاده از بازی Call Of Duty موبایل

  • برای استعمال از بازی کالاف دیوتی گوشی ضروری می باشد که کاربران نکته ها مهمی را در نظر داشته باشند تا اساسی مشکلات متفاوت مواجه نشوند. از مهم ترین نکاتی که باید به آنان دقت شود می قدرت به مورد ها زیر اعتنا کرد:
  • این بازی به رخ اینترنتی و آنلاین است.
  • بازی کال اف دیوتی تلفن همراه بالا یک نسخه جهانی است و به فیلتر شکن نیازی ندارد.
  • بازی نسخه مود ندارد و قابل هک نیست.
  • در صورتی که بازی در وضعیت loading و روی ۹۹ درصد گیر نماید می تواند به معیوب بودن internet مربوط باشد.
  • با قابل انعطاف افزار ۱٫۱٫۱٫۱ می تواند دی ان اس (DNS) را تغییر تحول اعطا کرد تا ایراد لود شدن حل شود.
  • برای آپدیت بازی کال اف دیوتی گوشی صد رد صد می بایست فایل نصبی و دیتای تازه دریافت شود و با دیتای ورژن های قبل نمی شود ورژن جدید را بالا آورد.
  • برای پیشرفت و ارتقاء این بازی شما بایستی سی پی کال اف دیوتی را خریداری کنید. برای خرید کردن سی پی کالاف دیوتی موبایل به اندازه می باشد که به وب وب سایت معتبر دیاموند لند به آدرس diamond-land.ir مراجعه فرمایید. دارای خرید کردن پول بازی از همین دکان می توانید یک خرید کردن قابل اعتماد را تجربه کنید.

ایندکسر