خرید کانکس

خرید کانکس

خرید کانکس

در این مقاله قصد داریم درباره خرید کانکس و موضوعات مربوط به آن صحبت کنيم. با ما همراه باشید.

کانکس چیست؟

کانکس در واقع  به یک یا چند اتاق به هم متصل شده و از پیش ساخته شده ‌است، کانکس  گفته می شود. وبرای استفاده از سکونت گاهی موقت مناسب است استفاده از کانکس در ایران خیلی رایج شده است مثلاً برای حوادث طبیعی مانند زلزله که کانکس پناهگاه امنی برای زلزله زدگان است کانکس انواع مختلفی دارند در ادامه برای شما توضیح می دهیم

کاربرد مختلف کانکس

مهمترین کاربرد کانکس اسکان موقت آن است مثلاً برای فضای کارگاهی از کانکس استفاده می کنند. برای نگهبان، کارکنان، مدیریت، سرویس بهداشتی و غیره. مهمترین آنها خدمات شهری ،تلفن عمومی ،سرویس های بهداشتی، بازیافت، پلیس از جمله کاربردهای کانکس به شمار می آید.

انواع کانکس

انواع کانکس

کانکس ویلایی: این سازه مانند یک خانه مجهز دارای تعدادی اتاق و آشپزخانه سرویس بهداشتی می باشد کانکس ویلایی دو طبقه هم وجود دارد که مشتریان با توجه به نیاز  خود هر کدام را انتخاب کنند معمولا در مناطقی که خوش آب و هوا هستند استفاده میکنند مانند لواسانات.

کانکس مسکونی کانکس مسکونی مهمترین امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی حمام اتاق خواب و آشپزخانه را دارا است. این نوع کانکس را با توجه به نقشه و ساختمانی که برای آنها طراحی شده است ممکن است دارای یک یا چند اتاق خواب باشد. حتی ممکن است دارای امکانات کمد دیواری فضای ناهار خوری و پذیرایی را داشته باشد.

کانکس پلیس یکی از دلایل مهم استفاده از کانکس های پلیس دور بودن آنها از محل اصلی نیروی انتظامی می باشد. بعضی از مناطق به دلیل داشتن مراقبت شبانه روزی به استفاده از این نوع کانکس ها روی آورده اند.

کانکس کارگاهی: اسکان نیروی کارگاهی در فضای ساختمانی برای کارکنان مهندسین پروژه ، نگهبان، سرویس بهداشتی نیازمند است که که با هزینه کم و سرعت زیاد ساخته شوند.

معمولاً با انواع ابعاد و مدل های مختلف آن را در هر کارگاهی می توان یافت.

کانکس نگهبانی: این سازه با ابعاد کوچک ساخته می شود برای اینکه برای استقرار یک نفر می باشد و در کانکس نگهبانی از ۳ جهت باید پنجره باشدتا نگهبان به اطراف خود دیدکافی داشته باشد کانکس نگهبانی معمولا در پارک ،ورودی شرکت هاو مجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کانکس امداد ونجات :یکی از موارد مهم دیگر کانکس امدادی است که در مواقع ضروری می باشد. مثلا دربین جاده ها،بزرگراه ها ،در جهت امداد ونجات به کسانی که دچار حادثه شده اند و نیاز به امداد ونجات دارند در اینگونه کانکس ها تجهیزات پزشکی مورد نیاز و سیار وکادر پزشکی و نیروهای خاص آماده درمان شهروندان هستند.

مزیت های کانکس

مزیت های کانکس

قابلیت جابجایی: قابلیت جابجایی یکی از مزیت های اصلی و مهم کانکس به شمار می آید. در بسیاری از موارد امکان ساخت بنا یا انجام عملیات ساختمانی وجود ندارد یا زمان کافی نيست، اما به راحتی یک کانکس پیش ساخته را میتوانیم به محل مورد نظر منتقل کنیم، و در عرض چند ساعت مستقر شویم. از دیگر مزیت  قابلیت جابجایی این است که فروشگاه های سیار رو در هر جا که پر فروش تر است منتقل کنیم که بتوانیم فروش وخدمات بیشتری داشته باشد.

قابلیت سفارشی سازی در طرح ها و رنگ های مختلف: سازه های پیش ساخته می‌توانند در رنگ ها و طرح های مختلف و بسته به کاربرد آنها ساخته شوند. همچنین رنگ آمیزی یک کانکس می‌تواند سفارشی بوده وبسته به نظر مشتری تغییر کند.

نصب و استفاده سریع کانکس: یکی از مزایای دیگر به عنوان سازه آماده و پیش ساخته سرعت اجرای نصب و سریع آن می باشد، به خصوص در مواقع ضروری مانند حوادث و بلایای طبیعی بسیار پررنگ‌تر خواهد بود.

قابلیت حمل کردن کانکس یا جابجا کردن آن: از ویژگی های مهم کانکس ها قابل حمل و نقل بودن آنهاست که به دو دسته کلی تقسیم می‌شود: چرخدار و ثابت.

مقاوم بودن کانکس: کانکس از این نظر هم می توانند سفارشی سازی شده طراحی بشوند، یعنی طوری که در برابر بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل و آتش سوزی مقاوم و پایدار باشند.

به صرفه بودن کانکس از نظر اقتصادی: کانکس ها نسبت به خانه هادارای هزینه کمتر و به صرفه تر هستند و در کمترین زمان میتوانیم یک سرپناه برای خود داشته باشیم

بیلیارد فروش پس از استفاده: امروز قابلیت خرید و فروش کانکس دست دوم بسیار رایج شده است همین مزیت اقتصادی بودن آن را دو چندان می کند

قیمت کانکس: قیمت کانکس در طبق درخواست مشتریان و ابعادی که آنها درخواست می کنند مشخص نشود که باید برای هر سازه به صورت اختصاصی محاسبه شود.

در این مقاله درباره خرید کانکس صحبت کنیم برای اطلاعات بیشتر به سایت ما به این نشانی مراجعه کنید: conexe.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet