[ad_1]

huc2-ff-002557

Greef Carga ، Cara Dune و Mando تیرانداز می شوند ، در حالی که Mythrol ترسیده است.

لوکاس فیلم

Mandalorian Season 2 به دلیل موفقیت در قسمت 4 ، جمعه نوستالژیک کرد دیزنی پلاس و ما را به ریشه های نمایش زنده جنگ ستارگان بازگرداند. هنگامی که اپیزود هفته گذشته مورد علاقه اصلی طرفداران جنگ کلون بود ، به سبک زیبایی ادای احترام به سه گانه اصلی جورج لوکاس پرداخت.

کارگردان اپیزود 3 با عنوان “محاصره” کارل ودرز است که همچنین نقش رئیس جذاب شکارچی فضل گریف کارگا را بازی می کند. وی که توسط خالق سریال جان فاورو نوشته شده است ، می بیند كه ماندو (پدرو پاسكال) برای تعمیر متوقف می شود زیرا او سعی می كند بیبی یودا (معروف به كودك) را برای یافتن جدو آسوكا تانو بیاورد.

بیایید وارد شهر Spoiler شوید.

جنگ ستارگان اسپویلر

صدف کلر دار کودک Yoda

در پایه Emperial Remnant ، شخصیت های ما از دیدن برخی موجودات پیچ خورده در لوله های آزمایش وحشت زده می شوند – موجوداتی که شبیه شاخه های اسنوک هستند در آزمایشگاه Emperor Palpatine از اگزگل در ظهور Skywalker.

پیام هولوگرافیک دکتر پرشینگ (امید ابطحی) به موف گیدئون دقیقاً نشان می دهد که چرا آنها کودک یودا را می خواهند. آنها سعی کردند از خون جمع شده توسط آن کوچک قوی برای تولید مثل قدرت خود در دیگران استفاده کنند ، اما بدیهی است که این امر چندان خوب پیش نرفت.

پرشینگ می گوید: “نتایج امیدوار کننده ای برای دو هفته کامل وجود داشت ، اما متأسفانه بدن خون را رد کرد.” “من شدیداً تردید دارم که هنوز اهدا کننده ای با تعداد بیشتر از M پیدا خواهیم کرد.”

screenshot-2020-11-20-at-09-26-30.png

آزمودنی های تحریف شده شبیه رهبر اسنوک هستند.

لوکاس فیلم / عکس از شان کین / CNET

او به تعداد کلریدهای میدی Baby Yoda اشاره دارد ، مفهومی که در آن ارائه شده است تهدید فانتوم که باعث می شود بسیاری از طرفداران جنگ ستارگان دندان های خود را به هم بزنند زیرا این یک عنصر علمی را به نیروی افسانه ای قبلی وارد کرده است. Midichlorians فرم های حیاتی میکروسکوپی در سلول های موجودات زنده است – تعداد کلاریان های متوسط ​​یک فرد توانایی آنها در استفاده از نیرو را تعیین می کند و می تواند با آزمایش خون تعیین شود.

به نظر می رسد که گیدئون در تلاش برای ایجاد موجودات قوی با خون Baby Yoda است ، اما مشخص نیست که آیا او این کار را برای اهداف خود انجام می دهد ، آگاهانه با Palpatine متولد شده کار می کند یا ناخودآگاه دستورات Palpatine را اجرا می کند. پول من برای گزینه 3 است – ما از می دانیم رمان ظهور اسکای واکر که پالپاتین در ایجاد شاخه های قوی برای زندگی ذهن خود مشکل دارد.

احتمالاً این آزمایشات ، که گیدئون مشاهده می کند ، منجر به ایجاد رهبر معظم اسنوک ، موجود تحریف شده و قدرتمندی خواهد شد که اولین نظم – که در واقع امپراتوری است – را به عنوان جایگزینی برای پالپاتین رهبری می کند.

این مقاله به زودی به روز خواهد شد

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر