[ad_1]

huc2-ff-002816

شما نمی توانید آن را ببینید ، اما کودک یودا در یک کیف کوچک در کنار ماندو است.

لوکاس فیلم

ماندالوریایی فصل 2 ، به عنوان قسمت 5 ، جوابهای کودک یودا را که جمعه می خواستیم برای ما به ارمغان آورد دیزنی پلاس. یک بار درخواست جانبی منجر شد افشاگری های بزرگ برای برنامه های Imperial Remnant در قسمت هفته گذشته ، ماندو (پدرو پاسکال) ادامه دارد جستجوی او آوردن عزیزم یودا (معروف به کودک) جدی سابق آسوکا تانو در سالهای پس از بازگشت جدی

کارگردان قسمت 5 با عنوان “جدی” دیو فیلونی، مرد پشت مجموعه انیمیشن CGI جنگ های کلون و شورشیان (او همچنین بازی می کند خلبان بال جدید X جمهوری و کارگردانی شده است دو قسمتها فصل گذشته).

بیایید در دریایی از تباه کننده.

جنگ ستارگان اسپویلر

نام واقعی کودک یودا

ماندو از آسوکا تانو ، پادوان سابق آناکین اسکای واکر فقید ، در شهر کالودان در جنگل – یا جنگل زدایی – سیاره Corvus پیروی می کند. همانطور که بود توسط Rosario Dawson نواخته شد در اوایل سال جاری گزارش شدکه ممکن است شما بازی Claire Temple را به یاد داشته باشید نمایش مارول در نتفلیکس.

او از طریق Force با Baby Yoda ارتباط برقرار می کند و ما اسم واقعی او – Grogu – را می آموزیم.

کمی شبیه نام هات به نظر می رسد ، اما هنوز هم بهتر از Yaddle است. بهتر است این خال کوبی های “کودک یودا” را عوض کرده و تمام کالاهای “کودک” را دوباره صادر کنید. آسوکا نام نژاد خود را نمی گذارد – شاید او هم نداند – بنابراین فقط باید مرتباً او را “مهربان یودا” صدا کنیم.

آسوکا فاش می کند که گروگو در معبد جدی کوروسکانت بزرگ شده و از استادان بسیاری آموزش دیده است. این زمان امپراتوری پنهان بود سفارش 66’d جدی برای انتقام از سیت ها – اما توسط چه کسی؟! در طی سالها ، او قدرت خود را برای دور ماندن از رادار امپراتوری پنهان کرده است – ما از شورشیان می دانیم که تفتیش عقاید موجودات حساس را برای امپراتور پالپاتین و دارت ویدر شکار می کنند.

وی با بیان سخنان یودا به آناكین در «تهدید شبح» به گروگ گفت: «من ترس زیادی در شما احساس می كنم.

صادقانه بگویم ، ماندو او را در موقعیت های وحشتناکی قرار می دهد قاتل droids، شعله کش ها مسلط بر طوفان طوفان ها و اژدها. دائماً در حالت ترس خواهم بود.

بیشتر بخوانید: من در اندازه واقعی با گروگو زندگی می کنم

screenshot-2020-11-27-at-12-03-27.png

آسوکا تانو و نورهای لبه های لبه سفید او در اکشن زنده حماسی به نظر می رسند.

لوکاس فیلم / عکس از شان کین / CNET

اولین پخش زنده آسوکا

داستان آسوکا بیشتر در مجموعه انیمیشن CGI “جنگ های کلون” بود – فصل آخر امسال را برای برخی ببینید اقدام حماسی آسوکا – و یاغیان برای اولین بار Asoka را در عمل زنده می بینیم و برای اولین بار توسط صداپیشه اشلی Eckstein بازی نمی کند (که همچنین کاموای آوازی که در ظهور Skywalker) من اکستین را آنقدر قوی با شخصیت ارتباط دادم که شنیدن او با صدایی متفاوت کمی عجیب بود ، اما داوسون را تا انتهای اپیزود کاملاً در این نقش پذیرفتم.

اگر می خواهید از اسپویلرهای Clone Wars and Rebels – دو نمایش جلوگیری کنید ، توصیه می کنم فوراً تماشا کنید – ممکن است پاراگراف بعدی را از دست بدهید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

راهنمای شما در مورد رنگهای چراغ روشنایی Star Wars


2:16

در اواخر جنگهای کلون ، آسوکا دستور جدی را ترک کرد و زنده ماند ظهور امپراتوری قبل از ظهور مجدد در حوادث شورشی. او وقتی در فیلم Rebels با Vader روبرو می شود می گوید “من جدی نیستم” ، اما وقتی مردم در این قسمت او را چنین صدا می زنند انکار نمی کند – یا تصور می کند تقریباً یک جدی است ، یا فقط از این خسته شده است مردم را برطرف می کند (شاید من باید آن را روی تی شرت چاپ کنم؟).

ما آخرین بار آسوکا را در یک معامله با شورشیان دیدیم ، اتفاقی که مدتی پس از حوادث بازگشت جدی رخ داد – مشخص نیست که این اتفاق قبل یا بعد از این قسمت رخ داده است – زمانی که او به عضو سابین رن به عضویت جدی پاداوان ازرا بریگر مفقود می رود. .

او نیز همینطور است چراغهای روشنایی با تیغه سفید مشاهده مواد مخدر در عمل زنده! اینها اولین چراغ های مخصوص روشنایی هستند که ما در نمایشگاه دیده ایم ، زیرا ما قبلاً آنها را دیده ایم دارکسابر. در ساعت 31:55 ، او آنها را به همان روش قبل از نبرد با Vader در Rebels فعال کرد.

بیشتر بخوانید: بررسی فصل 2 ماندالوریان قسمت 5: راه سامورایی

huc2-ff-002793

مایکل باین ، قهرمان دهه 80 ، در نقش خواننده اجباری لانگ بازی می کند.

لوکاس فیلم

پیوست ممنوع است

آسوکا از ترس اینکه گروگو بیش از حد به ماندو وابسته باشد ، از ترس اینکه این رابطه او را به سمت تاریکی سوق دهد ، حاضر نمی شود.

وی گفت: “من دیده ام که چنین احساسی می تواند با یک شوالیه کاملاً آموزش دیده جدی چه کند.” “برای بهترین های ما.”

او به آناکین استناد می کند ، دلبستگی او به مادرش و پدمه آمیدالا او را وادار کرد که تمام راه را به سمت دارت ویدر برود و رفتاری ضد اجتماعی داشته باشد به گونه ای که با تهدید زره چراغ خود را در اتاقی پر از کودک فعال کرده و زنی را غرق می کند. مو

این گفتگوی خوبی است ، زیرا پیوستگی گروگو به ماندو از قبل منجر به وی شده است خفگی کارا دون.

با این حال ، او گزینه دیگری به ماندو ارائه می دهد – گروگو را به سمت سنگ روشنی در بالای کوه نزدیک ویرانه های معبد در سیاره تیتون هدایت کنید. در آنجا مرد کوچک می تواند از طریق نیرو دراز شود و جدی می تواند حضور او را درک کند.

او می گوید: “پس جدی زیادی باقی نمانده است.”

شاید اسم آنها را Asoka بگذارید! این راحت خواهد بود – ما اکنون در مورد لوک اسکای واکر و لیا ارگانا می دانیم. Ezra Bridger احتمالاً زنده است و ما نمی دانیم که سر Junda با Cal Kestis چه اتفاقی افتاد. هر دو از حوادث سالخورده جان سالم به در بردند جدی: وقت آن استکه قبلاً اتفاق افتاده بود امید جدید، اما بعید به نظر می رسد که شخصیت های بازی ویدیویی در این نمایش نقش های اصلی را داشته باشند.

اگر لوک بیاید ، نمایش باید دوباره بازی کند یا سن مارک همیل بازیگر را کاهش دهد (یا چهره او را پنهان کند). همراهی با لوکا نیز سرنوشت تاریکی برای گروگو به همراه خواهد داشت ، زیرا جدی ای که او آموزش داده بود هنگام بن سولو کشته شد رو به طرف تاریک.

huc2-ff-002817

دادستان مورگان السبت در لوکس زندگی می کند ، در حالی که بقیه شهر در بدبختی و ترس زندگی می کنند.

لوکاس فیلم

دادستان

این قسمت همچنین نشان می دهد که آسوکا در حال شکار است بزرگ دریاسالار Thrawn، شرور سلطنتی که با عزرا در آخرین فصل شورشیان ناپدید شد – این نشان می دهد که Thrawn در دهه های پس از این حوادث ظهور کرد. قاضی مورگان السبت (دیانا لی اینوسانتو) به وضوح محافظ وی است.

قاضی دادگاه فوق العاده بیرحم و بدجنس است زیرا مردمش در جنگ های شبیه سازی کشته شدند. وی برای کمک به ساخت ناوگان امپراطوری ستاره ، غارت جهان را آغاز کرد ، که احتمالاً به معنای محروم کردن منابع طبیعی از سیارات و ایجاد تغییرات آب و هوایی بود. وی با افزودن توهین به آسیب ، زندگی افراد در کالودان را در شرایطی مانند زاغه نشین کاهش داد.

ممکن است که او به کار خود برای ساخت ناوگان برای اولین سفارش آینده ادامه دهد ، اما جایگاه Thrawn (در صورت وجود) در این رژیم در حال حاضر مشخص نیست.

او همچنین برای به دست آوردن ماندو برای جستجوی آسوکا در رقابت باستانی بین ماندالوری ها و جدی بازی می کند و یک نسخه شیرین از بسکار (که در نهایت بدست می آورد) را به او پیشنهاد می کند.

تقلبگر او ، لانگ (مایکل بین) ، به عنوان آینه تاریک ماندو ایجاد شد. او یک مزدور بی رحم است – بسیار شبیه بابا فت در سه گانه اصلی ، اشاره ای به آنچه که اگر ماندو ممکن بود به آن تبدیل شده باشد گروگ را ترک کرد با Emperial Remnant در فصل 1.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای نوامبر سال 2020


4:34

شیرینی زرد

پسر کوچک در این قسمت لحظات خوبی را تجربه می کند. گروگو از Force استفاده می کند تا تغییر چوب مورد علاقه خود را در فصل 1 بدزدد ، هنگامی که ماندو از نام واقعی خود استفاده می کند به طرز جالبی جینگ لنگ می شود و پس از آزادی کالودان با بازگشت ماندو آرام می خوابد.

تخم مرغ عید پاک و مشاهدات

 • آهنگساز لودویگ گورانسن چندین بار در این قسمت روی موضوع Asoka که توسط کوین کینر در جنگهای کلون نوشته شده کار کرده است.
 • به نظر می رسد این نمایش از ساختار Rebels پیروی می کند ، زیرا فصل اول با معرفی شخصیت های جدید و ساخت گوشه جهان خود ساخته شده است و سپس در فصل دوم افراد مشهور از فیلم ها و سایر نمایش ها به ارمغان می آورند.
 • دیانا لی اینوسانتو مادرخوانده آیکون هنرهای رزمی متأخر ، بروس لی است.
 • مایکل باین در فیلم The Terminator و سرلشکر Dwayne Hicks در فیلم Aliens نقش کایل ریز را بازی کردند.
 • ماندالوریان و جدی؟ آنها هرگز او را نمی بینند. “اقدام در این قسمت درجه یک است ، به خصوص هنگامی که آسوکا پیشاهنگی را در مه تعقیب می کند ، تیغه های سفید خود را فعال و غیرفعال می کند تا در بین حملات ناپدید شود.
 • آسوکا هنگام یادآوری یودا به آرامی لبخند می زند. او همچنین باید قدرت ماندو را توضیح دهد زیرا او نوب است (و احتمالاً به این دلیل که مال او است) یک گروه فرقه ای از ماندالوریایی ها این دانش را از او دور کنید).
 • هنگامی که یکی از چراغهای روشنایی خود را از دست می دهد ، بقیه را به عقب کلاسیک خود تغییر می دهد.
 • محافظین دادری دادرس واحد HK-87 هستند – طرفداران شوالیه های جمهوری قدیمی HK-47 را مانند کیسه های گوشتی که ما هستیم ، به خوبی به یاد می آورند.
 • تایتان نقش مهمی در تداوم افسانه ها به عنوان محل تولد نظم جدی بازی می کند. همچنین این سیاره برای شوالیه های جدی و قهرمانان کنسولی در جمهوری قدیمی است و در کمیک Dawn of Jedi به نمایش در می آید. در کانون مکانی ممکن برای اولین معبد جدی در نظر گرفته شده است – اشاره ای به مواد افسانه ها.
 • طرفداران Ahsoka خوشحال خواهند شد که Morai ، دوستی که در جنگهای Clone و Rebel Wars دیده می شود ، در اینجا نیز ظاهر می شود (در ساعت 3:34 بعد از ظهر ، در حالی که Mando به دنبال Ahsoka است). این موجود جغد مانند دوست آسوکا از رنگین کمان مورتیس در فصل 3 جنگهای کلون است و معمولاً در قسمتهایی که در آن جدی قبلی ظاهر می شود دیده می شود. با تشکر از خواننده CNET Crousore برای تایم کد!
 • ما تقریباً در ساعت 31:48 یک گربه Loth – دیدنی معمول در Rebels – را مشاهده می کنیم.
huc2-ff-003054

ماندو سیاره Corvus را کاوش می کند.

لوکاس فیلم

خلاصه ای از همه تخم های عید پاک ماندالوریا و ارجاع های مهم به تداوم جنگ ستارگان را مشاهده کنید:

بعد از آن ، برای تخم مرغ و مشاهدات بیشتر عید پاک در جمعه آینده به ما بپیوندید قسمت 6 از The Mandalorian فصل 2 بازدید در Disney Plus.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر