خلاصه قسمت 6 قسمت 2 ماندالوریان: تماس تلفنی کودک یودا و ماندو


ماندو و گروگو آخرین قسمت را با پنجره های پایین رد می کنند.

لوکاس فیلم

ماندالوریایی فصل 2 ادامه داشت دیزنی پلاس جمعه با قسمت 6 برنامه زنده جنگ ستارگان. در رد پای افشاگری هفته گذشته کودک یودا نام و مبدا واقعی، جدی سابق آسوکا تانو ماندو (پدرو پاسکال) را به سیاره تیتون فرستاد. در آنجا ، گروگو کوچک می تواند از طریق نیرو دراز شود ، و به طور بالقوه با یک استاد متصل می شود که می تواند او را آموزش دهد.

قسمت 6 خیلی وحشتناک عنوان “فاجعه” را دارد – همه ما “اوه” رفتیم ، درست است؟ و به کارگردانی رابرت رودریگز (دسپرادو ، از غروب تا طلوع و آلیتا: یک فرشته جنگنده) و توسط خالق سریال John Favreau نوشته شده است.

بیایید کوه SPOILERS را صعود کنیم.

جنگ ستارگان اسپویلر

بابا فت دوباره متولد شد

بعد از اینکه Razor Crest روی تایتون فرود آمد و Grogu شروع به اتصال با Force کرد ، کشتی دوم از راه می رسد – Slave I. شما می توانید این را به عنوان کشتی بزرگ Boba Fett (Temuera Morrison) تشخیص دهید. ما قبلاً این را می دانستیم او زنده بود و او می دانست که ماندو زره پوش خود را روی تاتوین به دست آورده است ، اما مشخص نیست که چه زمانی دوباره ظاهر می شود. به نظر می رسد که او تصمیم گرفته است این کار را در چشمگیرترین لحظه ممکن انجام دهد.

بوبا فقط می خواهد آن زره ها برگردد و قاتل جذب شده Fennec Shand (مینگ-نا ون) به او کمک کند. آخرین بار ما او را دیدیم ، او در روده مورد اصابت گلوله قرار گرفت و رها شد تا در شن های تاتوین بمیرد ، اما ما می فهمیم که بابا شخصیت مرموزی است که پس از این حادثه به او نزدیک شد. او شکم او را با برخی از قطعات سایبرنتیک ثابت کرد – فناوری جنگ ستارگان می تواند شگفتی ایجاد کند – و اکنون آنها دوستان فوق العاده استخدام شده ای هستند.

screenshot-2020-12-04-at-14-28-40.png

بابا فت به امپراتوری سلام می کند.

لوکاس فیلم / عکس از شان کین / CNET

با ورود نیروهای شاهنشاهی ، مذاکرات بوبا و فنک برای زره ​​پوش شدن قطع شد و آنها را مجبور به لگد زدن به انواع زشتها کرد. در ابتدا ، بوبا طوفان های طوفانی را در یک تیم Tusken Raider خرد کرد (معلوم شد که چوب گاف کاملاً م effectiveثر بود) ، اما تصمیم به پیش بینی هرگونه مذاکره بیشتر گرفت و زره پوش خود را از Razor Crest گرفت.

بیشتر بخوانید: Mandalorian Season 2 Episode 6 همان چیزی است که منتظر آن بودیم

اتفاق خوب هم بود ، زیرا اندکی پس از آن یک رزمناو سلطنتی با حمله مداری کشتی ماندو را نابود کرد. خداحافظ تیغ تاج، شما اساساً “شاهین هزاره” در این نمایش بودید و دلمان برای شما تنگ خواهد شد.

با زره پوش خود ، بوبا در می یابد که قدرت کشتار او به 11 افزایش یافته و به Boba Fett تبدیل شده است که ما همیشه آرزویش را داشتیم (امیدوارم از پس تنها نقطه ضعف او برآییم – چوبهای چرخان پسر نابینا). او به راحتی Stormtroopers را منهدم می کند و با استفاده از موشک هر دو حامل فرار را سرنگون می کند.

به نظر می رسد Boba در تمام این اپیزود بسیار لعنتی جالب است – لباس های مشکی او به سبک توسکانی باعث می شود که او مانند یک راهب جنگجو به نظر برسد ، و سپس زره نمادین خود را روی آن می گذارد. گاهی اوقات کمی ناجور آویزان می شود ، اما هاسبرو بهتر است به زودی این عمل را دریابید!

گذشته یانگو

بابا درباره انگیزه خود گفت ، من مرد ساده ای هستم که از طریق کهکشان راه می افتم ، مانند پدرم قبل از من ، و بازتاب سخنان پدرش جانگو فت در “حمله کلون ها” (و در عوض خط لوک اسکای واکر به امپراطور پالپاتین). از جدی).

او بیشتر از بیشتر پسران به پدر شباهت دارد زیرا او یک کلون جنگو است. دهه ها قبل از وقایع ماندالوریانا (اندکی بعد) تهدید فانتوم) ، شکارچی فضل اواخر توسط Count Dooku استخدام شد تا به عنوان الگوی ژنتیکی برای ارتش شبیه سازی شده استفاده شود که توسط جمهوری کهکشانی به عنوان بخشی از توطئه بسیار پیچیده دارت سیدیوس برای از بین بردن جدی به کار گرفته شد.

بخشی از پرداخت های جنگو یک کلون بدون تغییر است که وی می تواند به عنوان پسرش بزرگ کند ، اما فت بزرگتر توسط استاد جدی میس ویندو در طول جنگ Geonosis کشته شد. سپس بابا سعی در انتقام از ویندو داشت و به عنوان شکارچی فضل در سال های بعد در فصل 2 رسوا شد جنگ های کلون.

huc2-ff-003301

Stormtrooper انفجار سنگین و تکراری Fennec Shand E-Web را آزاد می کند.

لوکاس فیلم

در طی این نمایش ، نخست وزیر کثیف مندلوری ، آلمک ، جنگو و بوبا را اخراج کرد به عنوان مدعی، ماندالوریایی واقعی نیستند. این قسمت تایید می کند که خیانتکاران کثیف که خود متحدان با دارت مال بهترین منابع اطلاعاتی نیستند ، زیرا بوبا نشان می دهد که جنگو یابنده ای بود که زره پوش خود را از ماندالوری ها دریافت کرد – درست مثل ماندو – و در جنگهای داخلی ماندالوری جنگید.

این شبیه اتفاقات مجموعه طنز است Django Fet: فصول بازاما این دیگر یک قانون نیست. هنوز هم ، این یک مطالعه عالی است و نسخه احتمالی رویدادهایی را که بوبا به آن اشاره کرده ارائه می دهد – من گمان می کنم که Lucasfilm در حال تنظیم دقیق و انتخاب عناصری از تداوم قدیمی Legends برای وارد کردن آنها به کانون است.

بوبا زره آبی و نقره ای جانگو را با رنگ سبز استتار رنگ آمیزی کرد ، اما این کلاه ایمنی اصلی نیست. فت جوان این کلاه ایمنی را پس از استفاده از آن برای فریب دادن ماس ویندو در دام جنگهای کلون منفجر کرد (مگر اینکه کسی که آن را منفجر کرده ساختگی باشد).

huc2-ff-003164

ماندو گرگ را به سمت سنگ رویت تیتون سوق می دهد.

لوکاس فیلم

من همه جدی را صدا می کنم

روی سنگ شفاف ، گروگو وارد حالت خلسه می شود در حالی که با نیرو دراز می شود و یک میدان نیرو (Force) مانو را از شروع گرفتن مانع با شروع عمل باز می دارد. مشخص نیست که آیا او قادر به تماس با هر جدی یا سایر کاربران نیرو بوده است.

اکنون می دانیم که لوک اسکای واکر و لیا ارگانا در آنجا هستند. Ezra Bridger از Rebels احتمالاً زنده است و ما نمی دانیم که پس از وقایع Cere Junda یا Cal Kestis چه اتفاقی افتاده است جدی: وقت آن است (که قبلاً اتفاق افتاده بود امید جدید)

متأسفانه ، امف گیدئون سلطنتی (جیانکارلو اسپوزیتو) وی را فرستاد سربازان تاریک قبل از اینکه ماندو و دوستان جدیدش به پسر کوچک برسند ، گروگ آسیب پذیر را بدست آورید. قبل از آن فقط داشتیم نگاه کن از Dark Troopers – که اولین بار در دوربین فیلمبرداری غیر کانن 1995 مشاهده شد – اما این اولین نگاه صحیح ما به آنها در اقدام زنده است. آنها ترسناک به نظر می رسند و من نمی توانم صبر کنم تا ببینم بچه های خوب با آنها می جنگند.

متحدان جمع کنید

متأسفانه ، Razor Crest با انفجار Imperial Cruiser به طور کامل نابود شد. ماندو فقط بهبود می یابد کارمند بسکار او احتمالاً از آن برای تصاحب گیدئون و گروگو استفاده خواهد کرد خیلی دوست دارد، و به نظر می رسد با از دست دادن پسر کوچک کاملا افسرده ،

با این حال ، بابا تصمیم می گیرد تفسیر خیرخواهانه ای از معامله ای که برای زره ​​پوشان انجام داده ارائه دهد ، با این استدلال که او و فنک باید به ماندو پایبند باشند تا اینکه گروگو به سلامت برگردانده شود. این جالبترین نتیجه ممکن است. به نظر می رسد که زمان حضور وی در Sarlak او را به شخصی خوشایندتر از فردی در “The Empire Strikes Back and Return of the Jedi” تبدیل کرده است (اگرچه می توانید استدلال کنید که وی در این موارد با Darth Vader و Jaba Hutt معاملات خود را حفظ کرده است) .


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای دسامبر سال 2020


3:31

این سه در Slave I به Nevaro برمی گردند و ما آن را یاد می گیریم مدال Kara Dune (جینا کارانو) ، دریافت شده توسط خلبان جمهوری جدید ، در واقع یک نشان است ، که او را به یک مارشال جوان از دولت کره زمین تبدیل می کند.

ماندو برای آزادی میفیلد (بیل بور) از زندان از او کمک می خواهد – وی پس از آن 50 سال در زندان است دستگیره را تحویل داد و خود را در زنداني در زنداني در جمهوريخواه جديد گرفتار شده است. تفنگدار امپراتوري سابق مي تواند به يافتن رزمناو گيدئون کمک کند.

این یک تیم کاملا عالی است که ماندو در کنار هم قرار داده است. شاید بده آسوکا تانو و بحران Beau Catan فریاد هم بزنید؟

huc2-ff-003476

موف گیدئون لبخندی فوق العاده ابرشرور به ما می بخشد.

لوکاس فیلم

دارت ویدر ، مارک 2

سوار بر این رزمناو ، گیدئون روی پل می ایستد و به فضای فوقانی خیره می شود ، نوعی که وادر در روزهای با شکوه خود از آن استفاده می کرد. بین آن و زره سیاه او ، او مانند گیدئون به نظر می رسد که می تواند Vader بعدی باشد (احتمالاً قصد ندارد پسری ترد مانند Vader باشد).

گروگو هنگام ورود گیدئون ، طوفان های طوفانی را به دور سلول خود پرتاب می کند و دارکسابلا را مسخره می کند (به نظر می رسد گروگو در تلاش است تا او را با کمک نیرو بگیرد). شوخی کننده امپریالیستی توسط پسر کوچک متحیر شده و نیروها قیدهای ریز بر گروگ کوچک قرار می دهند – ظاهرا به دکتر پرشینگ تا بتواند سلولهای قوی تری را جمع آوری کند.

huc2-ff-003139

گروگو عاشق این تغییر چوب است.

لوکاس فیلم

تخم مرغ عید پاک و مشاهدات

  • “من به هیچ کس وفادار نیستم.” خط باب به ما یادآوری می کند که او یک مزدور است ، بنابراین نباید کاملاً به او اعتماد کنیم. با این حال ، این مورد در همه در این نمایش وجود دارد – ماندو بدون شک به تماشای عقب خود ادامه خواهد داد.
  • هنگامی که بوبا با ماندو مذاکره می کند ، Fennec در حوزه دید خود گروگ را در اختیار دارد ، اما به احتمال زیاد شوت او از زمین نیرو به بیرون رسیده است.
  • وقتی او سربازان تاریکی را دنبال می کرد ، بوبا بسیار نزدیک به رزمناو امپریال پرواز کرد – چرا او Slave I را از آسمان منفجر نکرد؟ احتمالاً توسط اسکنرها پنهان شده و از هرگونه پنجره جلوگیری می کند.
  • “آنها برگشتند. امپراتوری ، آنها بازگشتند.” تعجب باب از دیدن این رزمناو نمای کم نمایشی است که توسط Imperial Remnant حفظ می شود.

خلاصه ای از همه تخم های عید پاک ماندالوریا و ارجاع های مهم به تداوم جنگ ستارگان را مشاهده کنید:

بعد از آن ، برای تخم مرغ و مشاهدات بیشتر عید پاک در جمعه آینده به ما بپیوندید قسمت 7 of Mandalorian Season 2 در دیزنی پلاس قرار می گیرد.
منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
روشهای مختلف استریل کردن مورد استفاده در آزمایشگاه - پارسژن
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet