[ad_1]

huc2-ff-003159

ماندو و گروگو به آسمان بیرون می روند.

لوکاس فیلم

ماندالوریایی فصل 2 جمعه در دیزنی پلاس ادامه یافت زیرا اپیزود 6 به سرویس پخش جریانی راه یافت. در رد پای افشاگری هفته گذشته کودک یودا نام و مبدا واقعی، جدی سابق آسوکا تانو ماندو (پدرو پاسکال) را به سیاره تیتون فرستاد. در آنجا ، گروگو کوچک می تواند از طریق نیرو دسترسی پیدا کند و به طور بالقوه به استادی برسد که بتواند او را آموزش دهد.

قسمت 6 بسیار وحشتناکی تحت عنوان “تراژدی” است – همه ما “اوه” رفتیم ، درست است؟ و به کارگردانی رابرت رودریگز (دسپرادو ، از غروب تا طلوع و آلیتا: یک فرشته جنگنده) و توسط خالق سریال John Favreau نوشته شده است.

بیایید کوه SPOILERS را صعود کنیم.

جنگ ستارگان اسپویلر

بابا فت دوباره متولد شد

بعد از اینکه Razor Crest روی تایتون فرود آمد و Grogu شروع به اتصال با Force کرد ، کشتی دوم از راه می رسد – Slave I. شما می توانید این را به عنوان کشتی بزرگ Boba Fett (Temuera Morrison) تشخیص دهید. ما قبلاً می دانستیم او زنده بود و از اینكه او آگاه است كه ماندو زره پوش خود را روی تاتوین به دست آورد.

و او فقط می خواهد آن زره ها و قاتل جذب شده Fennec Shand (مینگ-نا ون) را بازگرداند تا به او کمک کند تا آن را بدست آورد. آخرین بار ما او را دیدیم ، او در روده مورد اصابت گلوله قرار گرفت و رها شد تا در شن های تاتوئین بمیرد ، اما معلوم شد که بابا شخصیت مرموزی است که پس از این حادثه به او نزدیک شده است.

screenshot-2020-12-04-at-09-45-11.png

ماندو ، فنک شاند و بابا فت به عنوان بهترین بهترین دوستان دور هم جمع می شوند!

لوکاس فیلم / عکس از شان کین / CNET

با ورود نیروهای شاهنشاهی ، مذاکرات بوبا و فنک برای زره ​​پوش شدن قطع شد و آنها را مجبور به لگد زدن به انواع زشتها کرد. در ابتدا ، بابا علفهای هرز این لباس Tusken Raider را خرد كرد (معلوم شد كه چوب گاف كاملاً م effectiveثر بود) ، اما تصمیم گرفت كه از مذاكرات بعدی جلوگیری كند و زره پوش خود را از Razor Crest گرفت.

خیلی خوب ، چون یک رزمناو سلطنتی اندکی بعد کشتی Mando را با حمله مداری نابود کرد. خداحافظ Razor Crest ، شما در این نمایش Falcon Millennium بودید و دلمان برای شما تنگ خواهد شد.

با زره پوش خود ، Boba تبدیل به Boba Fett می شود که ما همیشه آرزو داشتیم. او به راحتی Stormtroopers را منهدم می کند و با استفاده از موشک هر دو حامل فرار را سرنگون می کند.

متأسفانه ، امف گیدئون سلطنتی (جیانکارلو اسپوزیتو) وی را فرستاد سربازان تاریک قبل از اینکه ماندو و دوستان جدیدش به پسر کوچک برسند ، گروگ آسیب پذیر را بدست آورید.

این مقاله به زودی به روز خواهد شد

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر