[ad_1]

huc2-ff-003344

بابا فت ، دوباره در زره پوش نمادین خود ، به طوفان طوفان سلام می کند.

لوکاس فیلم

فصل 2 از ماندالوریایی من حتی تبلیغات بیشتری دارم دیزنی پلاس جمعه ، با قسمت 6 نمایش زنده جنگ ستارگان. در رد پای افشاگری هفته گذشته کودک یودا نام و مبدا واقعی، جدی سابق آسوکا تانو ماندو (پدرو پاسکال) را به سیاره تیتون فرستاد. در آنجا ، گروگو کوچک می تواند از طریق نیرو تماس بگیرد ، به طور بالقوه با یک جدی برای آموزش او تماس بگیرد ، اما او و ماندو برخی از موارد غیر منتظره را پیدا می کنند (و عالی) بازدید کنندگان.

قسمت 6 خیلی وحشتناک عنوان “فاجعه” را دارد – همه ما “اوه” رفتیم ، درست است؟ و به کارگردانی رابرت رودریگز (دسپرادو ، از غروب تا طلوع و آلیتا: یک فرشته جنگنده) و توسط خالق سریال John Favreau نوشته شده است.

بیایید کوه SPOILERS را صعود کنیم.

جنگ ستارگان اسپویلر

بابا فت دوباره متولد شد

بعد از اینکه Razor Crest روی تایتون فرود آمد و Grogu شروع به اتصال با Force کرد ، کشتی دوم از راه می رسد – Slave I. شما می توانید این را به عنوان کشتی بزرگ Boba Fett (Temuera Morrison) تشخیص دهید. ما قبلاً این را می دانستیم او زنده بود و او می دانست که ماندو زره پوش خود را روی تاتوین به دست آورده است ، اما مشخص نیست که چه زمانی دوباره ظاهر می شود. به نظر می رسد که او تصمیم گرفته است این کار را در چشمگیرترین لحظه ممکن انجام دهد.

بوبا فقط می خواهد آن زره ها برگردد و قاتل جذب شده Fennec Shand (مینگ-نا ون) به او کمک کند. آخرین بار ما او را دیدیم ، او در روده مورد اصابت گلوله قرار گرفت و رها شد تا در شن های تاتوین بمیرد ، اما ما می فهمیم که بابا شخصیت مرموزی است که پس از این حادثه به او نزدیک شد. او شکم او را با برخی از قطعات سایبرنتیک ثابت کرد – فناوری جنگ ستارگان می تواند شگفتی ایجاد کند – و اکنون آنها دوستان فوق العاده استخدام شده ای هستند.

huc2-ff-003367

بابا ، ماندو و فنک شاند یک سه گانه عالی هستند.

لوکاس فیلم

مذاکرات بوبا و فنک برای استفاده از زره پوش با ورود ناوهای نظامی شاهنشاهی قطع شد و آنها را مجبور به لگد زدن به انواع الاغ ها کرد. در ابتدا ، بوبا طوفان های طوفانی را در یک تیم Tusken Raider خرد کرد (معلوم شد که چوب گاف کاملاً م effectiveثر بود) ، اما تصمیم به پیش بینی هرگونه مذاکره بیشتر گرفت و زره پوش خود را از Razor Crest گرفت.

بیشتر بخوانید: Mandalorian Season 2 Episode 6 همان چیزی است که منتظر آن بودیم

اتفاق خوب هم بود ، زیرا اندکی پس از آن یک رزمناو سلطنتی با حمله مداری کشتی ماندو را نابود کرد. خداحافظ تیغ تاج، شما اساساً “شاهین هزاره” در این نمایش بودید و دلمان برای شما تنگ خواهد شد.

با زره پوش خود ، بوبا در می یابد که قدرت کشتار او به 11 افزایش یافته و به Boba Fett تبدیل شده است که ما همیشه آرزویش را داشتیم (امیدوارم که بر تنها نقطه ضعف او غلبه کنیم – چوبهای پسر نابینا را از بین ببریم). او به راحتی Stormtroopers را منهدم می کند و با استفاده از موشک هر دو حامل فرار را سرنگون می کند.

به نظر می رسد Boba در تمام این اپیزود بسیار لعنتی جالب است – لباس های مشکی او به سبک توسکانی باعث می شود که او مانند یک راهب جنگجو به نظر برسد ، و سپس زره نمادین خود را روی آن می گذارد. گاهی اوقات کمی ناجور آویزان می شود ، اما هاسبرو بهتر است به زودی این عمل را دریابید!

گذشته یانگو

بابا درباره انگیزه خود گفت ، من مرد ساده ای هستم که از طریق کهکشان راه می افتم ، مانند پدرم قبل از من ، و بازتاب سخنان پدرش جانگو فت در “حمله کلون ها” (و در عوض خط لوک اسکای واکر به امپراطور پالپاتین). از جدی).

او بیشتر از بیشتر پسران به پدر شباهت دارد زیرا او یک کلون جنگو است. دهه ها قبل از وقایع ماندالوریانا (اندکی بعد) تهدید فانتوم) ، شکارچی فضل اواخر توسط Count Dooku استخدام شد تا به عنوان الگوی ژنتیکی برای ارتش شبیه سازی شده استفاده شود که توسط جمهوری کهکشانی به عنوان بخشی از توطئه بسیار پیچیده دارت سیدیوس برای از بین بردن جدی به کار گرفته شد.

بخشی از پرداخت های جنگو یک کلون بدون تغییر است که وی می تواند به عنوان پسرش بزرگ کند ، اما فت بزرگتر توسط استاد جدی میس ویندو در طول جنگ Geonosis کشته شد. سپس بابا سعی در انتقام از ویندو داشت و به عنوان شکارچی فضل در سال های بعد در فصل 2 رسوا شد جنگ های کلون.

huc2-ff-003301

Stormtrooper انفجار سنگین و تکراری Fennec Shand E-Web را آزاد می کند.

لوکاس فیلم

در طی این نمایش ، نخست وزیر کثیف مندلوری ، آلمک ، جنگو و بوبا را اخراج کرد به عنوان مدعی، ماندالوریایی واقعی نیستند. این قسمت تایید می کند که خیانتکاران کثیف که خود متحدان با دارت مال بهترین منابع اطلاعاتی نیستند ، زیرا بوبا نشان می دهد که جنگو یابنده ای بود که زره پوش خود را از ماندالوری ها دریافت کرد – درست مثل ماندو – و در جنگهای داخلی ماندالوری جنگید.

این شبیه اتفاقات مجموعه طنز است Django Fet: فصول بازاما این دیگر یک قانون نیست. هنوز هم ، این یک مطالعه عالی است و نسخه احتمالی رویدادهایی را که بوبا به آن اشاره کرده ارائه می دهد – من گمان می کنم که Lucasfilm در حال تنظیم دقیق و انتخاب عناصری از تداوم قدیمی Legends برای وارد کردن آنها به کانون است.

این توسط ترجمه از پشتیبانی می شود کد زنجیره ای Boba Fettکه او را به ماندو نشان می دهد تا وضعیت خود را به عنوان ماندالوریایی واقعی ثابت کند. این به زبان Aurebesh ، الفبای جنگ ستارگان است.

mandoa-chain-code-1

کد زنجیره ای بابا ، ترجمه شده است.

Sander de Lange / Fantha Tracks / Lucasfilm

بر اساس ترجمه سایت های طرفداران Star Wars Fantha Tracks ، نویسنده Sander de Lange و کاربر Reddit zackgardner می گوید: “Foundling ، Taok into … سال … Concord Dawn ، Mentor Jaste ، Father Fett ، Boba Fett”.

Concord Dawn یک سیاره جنگ زده در بخش ماندالور است (در فصل 2 Rebels دیده می شود) و دنیای خانه جانگو. “Mentor Just” احتمالاً به جاستر مریل ، رهبر ماندالوریایی اشاره دارد که پس از کشته شدن خانواده اش در کمیک Open فصل ، جنگو را به این گروه آورد.

بوبا زره آبی و نقره ای جانگو را با رنگ سبز استتار رنگ آمیزی کرد ، اما این کلاه ایمنی اصلی نیست. فت جوان این کلاه ایمنی را پس از استفاده از آن برای فریب ماس ویندو در دام جنگهای کلون منفجر کرد (مگر اینکه کسی که آن را منفجر کرده ساختگی باشد).

huc2-ff-003402

سربازان تاریکی امپریال برای گرفتن گروگو آماده می شوند.

لوکاس فیلم

من همه جدی را صدا می کنم

روی سنگ شفاف ، گروگو وارد حالت خلسه می شود در حالی که با نیرو دراز می شود و یک میدان نیرو (نیرو) مانو را از شروع گرفتن مانع با شروع عمل باز می دارد. مشخص نیست که آیا او قادر به تماس با هر جدی یا سایر کاربران نیرو بوده است.

اکنون می دانیم که لوک اسکای واکر و لیا ارگانا در آنجا هستند. Ezra Bridger از Rebels احتمالاً زنده است و ما نمی دانیم که پس از وقایع Cere Junda یا Cal Kestis چه اتفاقی افتاده است جدی: وقت آن است (که قبلاً اتفاق افتاده بود امید جدید)

متأسفانه ، امف گیدئون سلطنتی (جیانکارلو اسپوزیتو) وی را فرستاد سربازان تاریک قبل از اینکه ماندو و دوستان جدیدش به پسر کوچک برسند ، گروگ آسیب پذیر را بدست آورید. قبل از آن فقط داشتیم نگاه کن از Dark Troopers – که اولین بار در دوربین فیلمبرداری غیر کانن 1995 مشاهده شد – اما این اولین نگاه صحیح ما به آنها در اقدام زنده است. آنها ترسناک به نظر می رسند و من نمی توانم صبر کنم تا ببینم بچه های خوب با آنها می جنگند.

متحدان جمع کنید

متأسفانه ، Razor Crest در اثر انفجار Imperial Cruiser کاملاً نابود شد. ماندو فقط بهبود می یابد کارمند بسکار او احتمالاً از آن برای تصاحب گیدئون و گروگو استفاده خواهد کرد خیلی دوست دارد، و به نظر می رسد با از دست دادن پسر کوچک کاملا افسرده ،

با این حال ، بابا تصمیم می گیرد که معامله خیریه ای را که برای زره ​​پوشان بسته بود ، تفسیر کند و استدلال کند که او و فنک باید به ماندو پایبند باشند تا اینکه گروگو به سلامت برگردانده شود. این جالبترین نتیجه ممکن است. به نظر می رسد که زمان حضور در سرلک او را به مردی خوشایندتر از فردی در “The Empire Strikes Back and Return of the Jedi” تبدیل کرده است (اگرچه می توانید استدلال کنید که وی در این موارد با Darth Vader و Jaba Hutt معاملات خود را حفظ کرده است) .


در حال پخش:
این را نگاه کن:

سفر جدید جنگ ستارگان دیزنی را پشت سر گذاشتیم


8:02

این سه در Slave I به Nevaro برمی گردند و ما آن را یاد می گیریم مدال Kara Dune (جینا کارانو) ، دریافت شده توسط خلبان جمهوری جدید ، در واقع یک نشان است ، که او را به یک مارشال جوان از دولت کره زمین تبدیل می کند.

ماندو برای آزادی میفیلد (بیل بور) از زندان از او کمک می خواهد – وی پس از آن 50 سال در زندان است دستگیره را تحویل داد و خود را در کشتی زندان در جمهوری جدید گرفتار کرد. Imperial Archer سابق می تواند به یافتن رزمناو گیدئون کمک کند.

این یک تیم کاملا عالی است که ماندو در کنار هم قرار داده است. شاید بده آسوکا تانو و بحران Beau Catan فریاد هم بزنید؟

huc2-ff-003483

با گروگ در اسارت ، موف گیدئون دارگزابر را نشان می دهد.

لوکاس فیلم

دارت ویدر ، مارک 2

گیدئون روی کشتی مسافربری ، روی پل می ایستد و به فضای فوقانی خیره می شود ، نوعی که وادر در روزهای باشکوه خود نقاشی می کرد. بین آن و زره سیاه او ، او به نظر می رسد که گیدئون سعی دارد Vader بعدی باشد (احتمالاً هدف او این نیست که یک پسر ترد مثل Vader باشد).

گروگو هنگام ورود گیدئون ، طوفان های طوفانی را به دور سلول خود پرتاب می کند و دارکسابلا را مسخره می کند (به نظر می رسد گروگو در تلاش است تا با کمک نیرو او را بگیرد). شوخی کننده امپریالیستی توسط پسر کوچک مبهوت شده و نیروها قیدهای ریز بر گروگ کوچک قرار می دهند – ظاهراً به دکتر پرشینگ تا بتواند سلولهای قوی تری را جمع آوری کند.

huc2-ff-003139

گروگو عاشق این تغییر چوب است.

لوکاس فیلم

تخم مرغ عید پاک و مشاهدات

  • “من به هیچ کس وفادار نیستم.” خط باب به ما یادآوری می کند که او یک مزدور است ، بنابراین نباید کاملاً به او اعتماد کنیم. با این حال ، این مورد در همه در این نمایش وجود دارد – ماندو بدون شک به تماشای عقب خود ادامه خواهد داد.
  • پویایی باب با Fennec کاملاً منعکس کننده آنچه جنگو با قاتل تغییر شکل زام وسل در حمله به کلون ها داشت ، است. امیدواریم که سرانجام او را مانند جانگو و زم نکشد.
  • هنگامی که بوبا با ماندو مذاکره می کند ، Fennec در حوزه دید خود گروگ را در اختیار دارد ، اما به احتمال زیاد شوت او از زمین نیرو به بیرون رسیده است.
  • وقتی او سربازان تاریکی را دنبال می کرد ، بوبا بسیار نزدیک به رزمناو Imperial پرواز کرد – چرا او Slave I را از آسمان منفجر نکرد؟ احتمالاً توسط اسکنرها پنهان شده و از هرگونه پنجره جلوگیری می کند.
  • “آنها برگشتند. امپراتوری ، آنها بازگشتند.” تعجب باب از دیدن این رزمناو نمای کم نمایشی است که توسط Imperial Remnant حفظ می شود.

خلاصه ای از همه تخم های عید پاک ماندالوریا و ارجاع های مهم به تداوم جنگ ستارگان را مشاهده کنید:

بعد از آن ، برای تخم مرغ و مشاهدات بیشتر عید پاک در جمعه آینده به ما بپیوندید قسمت 7 of Mandalorian Season 2 در دیزنی پلاس قرار می گیرد.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر