[ad_1]

vg-pilotsuitreveal-trio-hanger-torsocrop

رانندگان تست Virgin Galactic ، جمیل جانجوآ (چپ) و کلی لاتیمر و کمک خلبان دیو مک کی (مرکز) لباس فضایی جدید این شرکت را نشان می دهند که با همکاری Under Armour طراحی شده است.

کهکشانی ویرجین

Virgin Galactic در حال آماده سازی اولین پرواز آزمایش موشکی خود از نیومکزیکو است ، جایی که مشتریان احتمالی سفر فضایی خود را از Cosmodrome America در صحرای مرتفع شمال لاس کروسس آغاز می کنند.

این شرکت که توسط ریچارد برانسون ، سرمایه دار بزرگ تأسیس شده بود ، امیدوار بود که امسال گردشگران را وارد مدار کند ، اما همه گیر COVID-19 و دستورالعمل های نسبتاً سختگیرانه بهداشتی در نیومکزیکو آماده سازی پرواز فضایی شرکت را به تأخیر انداخت.

ویرجین قصد دارد دو پرواز آزمایشی دیگر انجام دهد قبل از اینکه برانسون سرانجام سفر فضایی شادی را که از زمان تأسیس شرکت در سال 2004 منتظر آن بود (و هزینه آن را نیز انجام دهد.) انجام دهد. افزایش موارد ویروس کرونا ماه گذشته در نیومکزیکو این طرح را خنثی کرد. اکنون یک پنجره راه اندازی جدید وجود دارد که در 11 دسامبر باز می شود.

در حالی که بیماری همه گیری در سال 2020 روند آماده سازی را کند کرد ، Virgin Galactic هنوز موفق شد اولین بار در ظاهر کابین سفینه فضایی خود ظاهر شد برای گردشگران فضایی و با ناسا قرارداد بست تا در آینده فضانوردان خصوصی را به ایستگاه فضایی بین المللی بفرستد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Virgin Galactic کابین خود را در یک سفینه فضایی نشان می دهد ، جایی که گردشگران …


2:38

روز جمعه ، این شرکت همچنین از ظاهر جدید لباس های فضایی جدید خود که با همکاری Under Armour طراحی شده است ، رونمایی کرد. هر کت و شلوار برای خلبانان ویرجین شخصی سازی شده است و در کل طراحی ظاهری مدرن یا شاید آینده وجود دارد ، تقریباً مانند چیزی غیر عادی. Star Trek: Discovery.

پرواز آزمایشی که برای این ماه برنامه ریزی شده است ، به عنوان بخشی از برنامه ناسا ، محموله های کمی را نیز حمل خواهد کرد. اگر همه چیز خوب پیش برود ، پرواز آزمایشی دوم در اوایل سال 2021 انجام می شود.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر