این محصول جزء مرغوب ترین محصولات موجود در بازار است که خواص فوق العاده ای نیز دارد. این امر موجب شده است تا بتوان تمامی این اقلام را با مناسب ترین نرخ ممکن خریداری کرد. بسیاری از افراد معتقدند که سیر سیاه را بایستی به صورت خام مصرف نمود تا بتوان از تمامی املاح های معدنی موجود در آن استفاده نمود. این موضوع باعث شده است تا بتوان این خوراکی را در تمامی شهرستان ها به راحتی خریداری کرد. امروزه عرضه کنندگان این محصول را از شرکت دکتر بیز خریداری می کنند و به سر تا سر کشور می فروشند. اطلاع از قیمت فروش این محصول می باشد. قیمت عمده سیر خام کیلویی در برخی از نقاط ایران بسیار ارزانتر از سایر مکان های دیگر می باشد. محلل است، یعنی تحلیل برنده مواد زائد سفت شده و غلیظ شده در بدن که معمولاً از منشاء بلغم و سودا (اخلاط و مواد سرد در بدن) هستند. سیستم دفاعی را بهبود می بخشد اگر خیلی زود بیمار می شوید به دلیل سیستم ایمنی ضعیف بدن است اما با خوردن سیر سیاه مقابل ویروسها و باکتریها بیاستید. روغن بنفشه به موها بمالند..صابون شامی یا پی استفاده کنند و سر را با گل ختمی بشورند.

اصلاح تغذیه و روغن سالم – شستن سر بالعاب خیسانده گل ختمی سفید ( نیم ساعت قبل از حمام روی سر بماند و بعد بشویید).از صابون شامی یا پی استفاده کنید و روغن بنفشه بمالید. روغن بنفشه را روی ناف بریزند تا جذب ناف شود که غالبا ناشی از سوداست. ناخن های دست و پا را به صورت نا منظم روی مسیر رگ سیاتیک در پایی که درد می کند ۳ روز ببندید یا پای سیاتیک را با پارچه ای از بالا به پایین محکم ببندید و بعد انگشت کوچک یا کف پا را تیغ بزنید خون کثیف وسیاه رنگی می آید.اما ممکن است فرد از شدت درد از هوش برود. ۱ یا ۲ روز بدون بالش بخوابند ویا حجامت کند و به خون اولش نگاه کند تا از گردن درد راحت شود. با توجه به مزه ی شیرین این اجناس افراد به سهولت می توانند این نمونه ها را به صورت جویدنی و راحت مصرف کنند. و.. توانسته مورد استقبال افراد زیادی در سراسر جهان قرار بگیرد، به طوری که مردم کشورهایی مانند ژاپن، تایلند و بسیاری مناطق دیگر جهان این محصول را به عنوان یک غذای سنتی استفاده می کنند.

برای تولید سیر سیاه، سیر تازه و خام را حدود 3 ماه توسط دستگاه های پیشرفته در درجه حرارت بالا قرار می دهند. ترب سیاه یک تربچه بینظیر است که خواص قابل توجه برای انسانها دارد. حال علاوه بر اینکه باید بررسی کنید ببینیم سیر سیاه را از کجا تهیه کنیم طبیعتا لازم است تا بررسی شود که بهترین سیر سیاه از سیر سیاه را چگونه استفاده کنیم کجا تهیه کنیم. در ادامه، ویژگیهای ترکیبات تشکیل دهنده سوسپانسیون ضد زگیل تناسلی ادیب را بررسی میکنیم. بعضی از این قفسه ها دارای صفحات متعددی هستند و گرما از طریق مجاری متعددی که در آنها تعبیه شده اند تامین می گردد و محصول منجمد شده به صورت لایه بین صفحات قرار می گیرد و خشک می شود روش دیگری که در حال حاضر به صورت آزمایشی تحت بررسی است استفاده از گرمای دی الکتریکی است که در این صورت گرما به صورت اشعه از بالا به محصول داده می شود .

وقتی رباط پاره میشود سبب فاصله افتادن در زانو میشود که به آن آرتروز میگویند وزانوها ساییده میشود.که داروی جمع کننده جلوی ساییدگی وفاصله را میگیرد.ولی اول باید رگ ها را جا بیاندازید. این امر به آن اجازه می دهد تا واکنش میلارد را طی کند، فرایندی شیمیایی که بین اسیدهای آمینه و کاهش قند رخ میدهد. سیر یکی از محصولات بسیار مفیدی است که از زمان های بسیار دور تا به امروز برای درمان و پیشگیری کردن از ابتلا به بسیاری بیماری ها استفاده می شود. سیر از گذشته تاکنون بهعنوان دارو برای پیشگیری و درمان طیف گستردهای از شرایط و بیماریها مورد استفاده قرارمیگرفتهاست. روشهای متفاوتی برای خشک کردن میوه جات وجود دارد . بخاطر رطوبت زیاد است ، کسانی که صفراوی اند ، چون گرم و خشک اند مایعات زیاد می خورند و عرق آنها زیاد می شود و درمانش رفع صفرا ومصرف صفرابر است و طریفل نیز رطوبت را می برد و خشک کن است. آن را به سس سویا اضافه کنید و هم بزنید. از خواص دیگر سیر سیاه می توان به کاهش کلسترول ضد سرطان ومبارزه با یبوست نام برد . تخمیر سیرهای کهنه و مانده یا در حال خراب شدن برای به دست آوردن سیر سیاه کیفیت محصول را پایین می آورد.

ایندکسر