[ad_1]

df-04542

مکنزی دیویس و کریستن استوارت در خوشبخت ترین فصل.

هولو

شادترین فصل ، یک رام-کریسمس بی نظیر و خیره کننده کریسمس ، در حال حاضر در Hulu برگزار می شود ، مجهز به یک لبه براق و یک لرزش گرم تخم مرغ. ستارگان کریستن استوارت و مکنزی دیویس مظهر زوج دوست داشتنی ابی و هارپر هستند. اما برخلاف رام های شیرین کریسمس قبل از آن ، خوشبختترین فصل کمی اضافی به ارمغان می آورد.

در میانه جشن های تعطیلات ، این عاشقانه LGBTQI + یک داستان احساساتی را روایت می کند. این فیلم متفکر کریسمس که کاملاً گرد است و یک گروه موسیقی غیرمعمول در اطراف جفت مرکزی خود آواز می خواند ، باید برای تماشای تعطیلات مستقیم به قفسه شما بلغزد.

ابی و هارپر جشن خود را با بحث در مورد اینکه چرا ابی علاقه ای به کریسمس ندارد ، آغاز می کنند. ابی که بدون پدر و مادر بزرگ شده است ، هرگز “لذت” دیدارهای خانوادگی را تجربه نکرده است. هارپر مست ، ابی را برای تعطیلات به خانه دعوت می کند.

سپس همه چیز در سراشیبی قرار می گیرد. خیلی زود مشخص شد که هارپر به والدین ثروتمند محافظه کار خود نگفته بود که همجنسگراست. این خبر اندکی آچار را در برنامه ابی قرار داده است تا از پدر هارپر بخواهد که دست او را بخواهد.

هرج و مرج ایجاد می شود. هارپر هنوز آماده بیرون رفتن نیست ، بنابراین ابی مجبور می شود وانمود کند که هم اتاقی هارپر است ، دروغی خنده دار درباره دوست پسر سابق مادر هارپر (مری استینبرگان).

df-00399rt

کریستن استوارت و دن لوی.

هولو

ما معمولاً زمانی را با ابی می گذرانیم که او سعی می کند پدر هارپر (ویکتور گاربر) را که مشغول نامزدی برای شهرداری است تحت تأثیر قرار دهد. او همچنین رابطه هارپر با دو خواهر خنده دار خود را تماشا می کند: اسلون لجباز (آلیسون بری) ، که همسر و فرزندان کاملی دارد و از حضور در آنجا ، نویسنده خارق العاده جین (دزد صحنه مری هالند) خوشحال است.

هنگامی که رایلی (اوبری پلازا) ، دوست دختر سابق هارپر ، در یک جلسه ناجور در رستوران حاضر شد ، کارت وحشی دیگری به دست او پرتاب می شود. مرد در همان لحظه دن لوی بازیگران ثروتمند را به عنوان دوست ابی جان جمع می کند و با اطاعت از ماهی های خانگی او مراقبت می کند. (“اگر من می خواستم نوع صحیح ماهی بخرم ، آنها را از کجا تهیه می کنم؟”)

احاطه شده توسط این گالری شخصیت های جانبی عجیب و غریب ، استوارت و دیویس در واقع نمی توانند به سمت شوخی های سرگرم کننده تمایل پیدا کنند ، به جز یک سری که ابی سعی می کند با انگشتان پای خود را به اتاق خواب هارپر برساند و در نهایت به معنای واقعی کلمه در کمد مخفی می شود. این احساس وجود دارد که استوارت و دیویس هنوز در صحنه های اولیه با یکدیگر آشنا می شوند ، اما در نهایت عملکرد آنها شکوفا می شود.

گرچه دیدگاه ابی کشتی را هدایت می کند ، اما هم از نظر او و هم از نظر هارپر با لمس متعادل و ظریف رفتار می شود. همکار نویسنده و کارگردان Clea DuVall نکات برجسته را به صدا در می آورد: صحنه قابل توجهی می بیند که هارپر در حالت ترس و اضطراب منفجر می شود: “من تو را پنهان نمی کنم ، پنهان می شوم!”

قدم زدن با تجربه در آخرین اقدام خود باعث می شود که شادترین فصل به زیبایی بازی شود ، داستان ریتم های مورد انتظار را بدون دخالت در شگفتی های هیجان انگیز می زند.

اما این البته خیلی مهم نیست. داستان شادترین فصل در تمام شخصیت های آن طنین انداز است ، کسانی که در کریسمس شخصیت واقعی خود را از خانواده خود پنهان می کنند. گرما و خنده وجود دارد که شما را در یک پتو سخاوتمندانه قرار دهد – فقط لذت ببرید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر