[ad_1]

وومبت درخشان

مشخص شده است که رحمهای رحمی در زیر نور ماوراlet بنفش می درخشند.

کنی تراویون

شناخته شده است که جانوران استرالیا یکی از خطرناک ترین و ناپایدارترین سیارات است. عنکبوت ها ، مارها و کوسه ها به وفور یافت می شوند ، نیازی به ذکر نیست که چتر دریایی داخل جعبه و همه خزنده های شوم وجود دارد. اما استرس کمتری – اگر فکر کردن در مورد آنها باعث هلاکت و تاریکی شود ، شاید روحیه شما را شاد کند.

در ماه اکتبر ، گروهی از دانشمندان آمریکایی تحقیقی را در ممالیا منتشر کردند که نشان می دهد یک پلاس پای استرالیایی در تاریکی درخشان است. با توجه به این کشف ، دانشمندان در موزه استرالیای غربی آزمایشات دیگری را برای یافتن حتی بیشتر پستانداران استرالیایی و شکارچی انجام داده اند که همچنین می درخشند.

طبق گفته شرکت تلویزیونی استرالیا ، کنی تراوویون ، متصدی ماموت در موزه استرالیای غربی ، پس از خواندن مطالعه اصلی ، نور ماوراlet بنفش (UV) را قرض گرفت تا اعتبار ادعاها را خودش تأیید کند.

تراوویون به ABC گفت: “ما آن را قرض گرفتیم و چراغ های مجموعه را خاموش کردیم و به دنبال چیزهای روشن و خاموش بودیم.” این مطالعه تأیید کرد: “اولین موردی که ما بررسی کردیم مشخصاً از نظر پلافت است. ما نور را روشن کردیم و آنها نیز روشن شدند.”

این تیم سپس نمونه های دیگر را مورد بررسی قرار داد تا ببیند که آیا این زخم درخشان به سایر شکارچیان گسترش یافته است یا خیر. پس از آزمایش نور بر روی خالهای باتلاقی ، صفراوی و رحم رحم ، این آزمایش دوباره موفقیت آمیز بود.

با توجه به چرا در تاریکی بدرخشید ، ما هنوز 100٪ مطمئن نیستیم. تراوویون حدس می زند که این ممکن است به سادگی موردی برای شناسایی همکاران از نوع خود در تاریکی باشد ، زیرا بیشتر نمونه هایی که روشن شده بودند شبانه بودند.

وی به ABC گفت: “مزیت احتمالاً این است كه آنها می توانند گونه های خود را از دور ببینند و به آنها نزدیك شوند ، زیرا آنها می دانند كه هدف قرار دادن این حیوان ایمن است.”

دلیل آن هر چه باشد ، پستانداران دیوانه به شما می درخشند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر