برای بررسی کردن پاسخ های صحیح آزمون روی دکمه نمایش سوالات آزمون کلیک کنید. در آخر نیز می توانید در گزینه ی نمایش سوالات نتیجه آزمون را بررسی کنید. مثلا برای یکی از مهم ترین آزمون های هر فرد در زندگی یعنی کنکور نیز موسسه های آموزشی مختلف آزمون های آزمایشی کنکور برگزار می کنند و سعی می کنند افراد را با نمونه سوالات کنکور سال های پیش آشنا کنند. چراکه شما اگر چندین بار نیز کتاب آیین نامه رانندگی را بخوانید ولی نمونه سوالی حل نکنید و با سبک سوالات آیین نامه آشنا نشوید شانس کمتری برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی دارید. در صورتی که موفق به دریافت نمره قبولی نشوید و در غیر این صورت باید دوباره در هفته های آینده به صورت مجدد در امتحان آیین نامه راهنمایی رانندگی شرکت کنند. به شما توصیه میکنیم تنها مجوعهای از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم را دانلود کنید که دارای پاسخنامه باشد. اما چگونه می توان مطمئن شد که تنها نمونه سوالات کتاب آیین نامه پایه سوم برای قبولی در این آزمون ها کافیست؟

در تقاطع شکل زیر حق تقدم با کدام اتومبیل است ؟ ما با تهیه و انتشار بروزترین نمونه سوالات آیین نامه 98 و 97 کمک خواهیم کرد تا با خیالی بسیار راحت و با حداقل استرس در آزمون مشارکت کرده و با اولین سنجش قبولی و دریافت گواهینامه آزمون آیین نامه علائم را جشن بگیرید. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه میتوانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید. یکی از بهترین راهها برای رسیدن به بهترین نتیجه در کوتاهترین زمان در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت سال ۱۴۰۰ است. در تقاطع شکل زیر حق تقدم با کدام اتومبیل است ؟ درحال حاضر ویرایش چهارم آیین نامه 2800 (استاندارد 2800)، که آخرین ویرایش این آیین نامه میباشد، منتشر شده و فرمت PDF آن با قابلیت جستجو و به صورت تایپ شده، از طریق لینک زیر قابل دانلود است. در واقع بسته طلایی یک فایل PDF به حساب میآید که به صورت نمونه سوالات آیین نامه اصلی تستی با جواب می است.

کدام تابلو زیر بیانگر کاهش خطوط عبور می باشد؟ 4. باد تایر زاپاس را می توان تخلیه و به همان شکل آن را نگهداری نمود. مهارت کافی داشته و فرمان را با یک دست بگیرید. چون این نمونه سوالات مطابق با آخرین سوالات آزمونهای سالهای اخیر، دسته بندی شده اند. سعی کنید مجموعه نمونه سوالاتی که دانلود کرده اید را پرینت بگیرید و به طور مرتب و پیوسته آن ها را مرور کنید . با این کار یک شبیه سازی کامل از آزمون آیین نامه اصلی داشته اید و این کار می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد . کدام تابلو زیر بیانگر کاهش خطوط عبور می باشد؟ تصویر زیر بیانگر چیست؟ ❓ در کدام یک از سطوح زیر مسافت توقف افزایش مییابد؟ توجه داشته باشید که نمونه سوال آیین نامه با پاسخنامه را حتما از وب سایتهای معتبر دانلود کنید، سوالاتی که در این وب سایت ارائه شده است توسط افسران و مربیان با تجربه بارها بررسی و اصلاح شده و نسخه ویرایش شده در اختیار کاربران قرار گفته است.

✅ سؤال ۲۲: حرکت گروهی موتورسیکلت ها در معابر شهری … در حین پاسخ سعی کنید خود را در شرایط واقعی آزمون قرار دهید و سعی کنید پیش از شرکت در آزمون آزمایشی آیین نامه اصلی رانندگی منابع را مرور کرده باشید. طبیعی است که حافظهتان برای مدت طولاتی نمیتواند موارد مربوط به حفظیات آییننامه را در خود نگه دارد. ✅ سؤال ۲۸: یکی از موارد افزایش احتمال خطر در شب …. ✅ سؤال ۲۲: حرکت گروهی موتورسیکلت ها در معابر شهری …. ✅ سؤال ۲۹: در حرکت گروهی موتورسیکلت ها در جاده، فاصله ایمن را بنابر قانون …. سؤال ۲۹: کلاه ایمنی استاندارد، کلاهی است که دارای …. ✅ سؤال ۱۰: در هنگام مواجه شدن با اتومبیل مقابل در شب از فاصله چند متری از نور پایین استفاده می کنید؟ حق تقدم عبور با وسیله ای است که به سمت راست گردش می کند. در پشت سر یک دوچرخه سوار در حال رانندگی هستید قصد دارید به سمت راست گردش کنید ، چکار میکنید؟

ایندکسر