[ad_1]

screen-shot-2020-12-04-at-4-06-37-pm.png

اینترنت بدون کدی که توسط زنان نوشته شده باشد ، یک آشفتگی واقعی خواهد بود.

دخترانی که کد می زنند

با یک کمپین جدید که به موقع برای هفته آموزش علوم رایانه منتشر شده است ، دختران كد تصویری از آنچه اینترنت می خواهد در صورت ناپدید شدن هر خط كد نوشته شده توسط زنان ، ترسیم می كند.

کمپین “Missing Code” شامل یک ویدیوی کوتاه است که مقاصد آشنا را در اینترنت نشان می دهد – اینستاگرام ، Pinterest ، Netflix ، Teen Vogue – به روشی هوشمندانه اما بی نظم ناپدید می شوند. URL Netflix به نصف تقسیم شده است ، Gmail مزخرف است ، پین های Pinterest در حال ذوب شدن هستند. و یک عنوان از نیویورک تایمز توضیح می دهد که 26٪ از کل کدها از اینترنت ناپدید شده است تا با آماری که زنان در سال 2020 26٪ مشاغل رایانه را به خود اختصاص داده اند مطابقت داشته باشد.

رشما سعودجانی ، بنیانگذار و مدیرعامل Girls Who Code ، غیرانتفاعی ، گفت: “هنوز تصوری وجود دارد که کدگذاری برای دختران نیست ، اما این درست نیست. ما می دانیم که بخش بزرگی از شبکه توسط زنان کدگذاری می شود.” علوم کامپیوتر دختران را آموزش می دهد. “با این کارزار ، ما امیدواریم که به نسل بعدی رمزگذارهای زن الهام بخش دهیم و به آنها نشان دهیم که اگر آنها آن را بسازند ، طراحی نکنند ، کد نویسی نکنند ، چه شکلی خواهد بود. زیرا بدون کمک آنها ، جهانی که می دانیم از هم پاشیده خواهد شد.”

این کد گمشده زمانی ارائه می شود که سازمان هایی مانند Girls Who Code سعی می کنند از طریق آموزش و ارتقا، ، به ویژه برای دختران جوان ، به عدم تنوع در صنعت فناوری رسیدگی کنند. شرکت های فناوری تحت بررسی بیشتری قرار دارند زیرا آنها سعی می کنند نیروی کار خود را بیشتر از سفیدپوستان و مردان جابجا کنند و با موضوعاتی مانند حقوق و دستمزد برابر و نمایندگی در همه سطوح سر و کار دارند.

این کمپین با مشارکت Lyda Hill Philanthropies IF / THEN با هدف جذب دختران به مشاغل STEM ایجاد شده است ، همچنین شامل یک پورتال تعاملی است که به شما امکان می دهد ماکت های وب سایت های پر از گفتگو را با پیام هایی مانند “در واقع ، اولین در نوع خود است” مشاهده کنید. برنامه نویس یک زن بود. AKA هیچ یک از این S٪ $ # حتی بدون دختران امکان پذیر نیست. ”

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر