[ad_1]

m1-cropped-for-door.png

تراشه M1 اپل اولین پردازنده داخلی کامپیوتر این شرکت بود.

سیب

بلومبرگ گزارش داد ، اپل در حال کار بر روی پردازنده های جدیدی برای Mac است که حتی از بهترین تراشه های اینتل نیز پیشی می گیرند.

طبق گزارشی که روز دوشنبه منتشر شد ، پردازنده های جدید اپل می توانند سال آینده وارد بازار شوند. گفته می شود که اپل تراشه هایی را آزمایش می کند که حداکثر “32 هسته با کارایی بالا” با دسک تاپ های سطح بالاتر انتظار دارند “در سال 2021” و جدید مک پرو این نیمی از برنامه فعلی برنامه ریزی شده “تا سال 2022” است.

گفته می شود که اپل همچنین در حال کار بر روی پردازنده های گرافیکی بهبود یافته برای لپ تاپ هایی است که این کار را انجام می دهند در بالای تراشه M1 خود ، که ماه گذشته به نمایش درآمد با مک بوک ایر جدید ، مک بوک پرو 13 اینچی و مک مینی. در حالی که M1 دارای هفت یا هشت هسته است ، بلومبرگ خاطرنشان می کند که اپل در حال کار بر روی تراشه های جدید لپ تاپ ها و دسکتاپ های سطح بالا است که “گرافیک 16 هسته و 32 هسته ای” دارند. این شرکت همچنین در حال کار بر روی “به روزرسانی های گرافیکی گران تر با 64 و 128 هسته ویژه برای دستگاه های پیشرفته خود” برای “بعداً در سال 2021 یا بالقوه 2022” است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

تقریباً تمام طیف جدید Apple Mac M1


9:02

به روزرسانی های بعدی Mac ممکن است “از اوایل بهار” در سال 2021 یا “بعداً در پاییز” انجام شود ، بلومبرگ خاطرنشان کرد که MacBook Pro ، نسخه های سطح اول و سطح بالای iMac و Mac Pro جدید در دست کار است. . بلومبرگ برای نسل بعدی MacBook Pro و iMac گفت ، اپل در حال کار بر روی پردازنده هایی است که “حداکثر 16 هسته قدرت و چهار هسته کارایی دارند” ، اگرچه هشدار می دهد که “بسته به تولید” می توان تعداد نهایی را کاهش داد. اگر “در حین ساخت” مشکلاتی بوجود آید.

اپل بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، در رویداد سالانه WWDC خود در ماه ژوئن ، که انتقال از تراشه های اینتل به سیلیکون خود را اعلام کرد ، گفت تعویض “حدود دو سال طول خواهد کشید” وعده می دهد که اپل برای “سالهای آینده” به پشتیبانی از مکینتاش مبتنی بر Intel ادامه خواهد داد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر