در این گزارش آمده است كه Comcast در ماه ژانویه قیمت تلویزیون و اینترنت را افزایش می دهد

[ad_1]

comcast-logo-phone-6495

در این گزارش آمده است كه برای پرداخت خدمات بیشتر Comcast در سال جدید آماده شوید.

آنجلا لنگ / CNET

بر اساس گزارش روز چهارشنبه Ars Technica ، افزایش قیمت ملی تلویزیون کابلی و سرویس اینترنت Comcast در تاریخ 1 ژانویه انجام می شود. گزارش شده است که هم نرخ های استاندارد ماهانه و هم هزینه های پنهان که در قیمت های تبلیغ شده نشان داده نمی شوند ، افزایش خواهند یافت.

ارس فنیکا می گوید ، مشتریان تلویزیون با هزینه Broadcast TV و همچنین 2 دلار با هزینه شبکه ورزش منطقه ای (RSN) ، ماهیانه تا 4.50 دلار افزایش قیمت خواهند داشت. این بدان معناست که شما سالانه 78 دلار بیشتر پرداخت می کنید. در حال حاضر ، هزینه پخش تلویزیونی بسته به بازار بین 7.90 تا 14.95 دلار است ، در حالی که هزینه RSN در بیشتر مناطق به حداکثر 8.75 دلار در ماه می رسد.

به گزارش Ars Technica ، شش بسته اینترنت به تنهایی که در حال حاضر بین 53 تا 113 دلار قیمت دارند ، 3 دلار در ماه افزایش می یابد. گزارش شده است که نصب های حرفه ای و بازدید از خدمات منزل از 70 دلار به 100 دلار افزایش می یابد. این گزارش اضافه می کند ، هزینه های جعبه تلویزیون اصلی از 5 دلار به 7.50 دلار افزایش می یابد ، در حالی که هزینه جعبه های اضافی از 9.95 دلار به 7.50 دلار کاهش می یابد.

Comcast بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

سخنگوی Comcast به Ars Technica گفت: “کسی که هنوز قیمت تبلیغاتی را پرداخت می کند ، این تغییرات قیمت را مشاهده نخواهد کرد.” قیمت “.

این گزارش به دنبال گزارشاتی است که در اوایل هفته جاری منتشر شد مبنی بر اینکه Comcast یک محدودیت داده 1.2 ترابایتی را در 39 ایالتی که در ژانویه 2021 فعالیت می کند ، اعمال خواهد کرد. در پاسخ به درخواست قبلی CNET برای اظهار نظر ، سخنگوی Comcast گفت: حدود 95 درصد از مشتریان ما تحت تأثیر این طرح نیستند ، حتی در طی یک همه گیری ، زیرا 1.2 ترابایت مقدار زیادی داده است که به کاربران امکان می دهد کنفرانس های ویدئویی را به مدت 3500 ساعت انجام دهند یا 500 ساعت فیلم HD پخش کنند. ماه “

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet