[ad_1]

022-vaccine-covid-19-race-pharma-stocks-virus-2020-تزریق-mrna-آزمایش-مدرن-فایزر

بایدن به CNN گفت كه واكسن را علناً هنگامی كه فاوسی گفت بی خطر است استفاده خواهد كرد.

سارا تو / CNET

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

به گزارش روز پنجشنبه CNN ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب از دکتر آنتونی فاوسی خواسته است تا در تیم پاسخ COVID-19 دولت وی باشد. وی در مصاحبه ای با بایدن گفت که می خواهد مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) ، فاوسی ، به عنوان مشاور ارشد پزشکی در دولت بایدن ، از ژانویه 2021 ، خدمت کند.

“من از او خواستم در همان نقشی که در چند رئیس جمهور گذشته داشت باقی بماند و من از او خواستم که مشاور ارشد پزشکی برای من باشد و بخشی از کووید تیم “، بایدن روز پنجشنبه به CNN گفت.

فاوسی عضو گروه ویژه رئیس جمهور فعلی دونالد ترامپ است ، اما به دلیل پیام هایی که رئیس جمهور با آنها مخالف است ، اغلب مورد انتقاد ترامپ قرار گرفته است.

بایدن افزود که واکسن COVID-19 را پس از تأیید فاوسی برای بازگرداندن “ایمان به توانایی کار واکسن” ، به صورت عمومی دریافت می کند. نظرات آینه وی در اوایل این هفته توسط روسای جمهور سابق باراک اوباما ، بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش برای دریافت واکسن جلوی دوربین.

طبق گزارش CNN ، بایدن در روزی که وی به مقام خود رسید ، همچنین از آمریکایی ها می خواهد که به مدت 100 روز ماسک بزنند.

تیم بایدن-هریس و NIAID بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر