[ad_1]

ملبورن-قهرمان-تصویر

Uber Elevate ، ما به سختی شما را می شناختیم.

اوبر

اوبر در حال حاضر مرحله ای را طی می کند که در آن تلاش می کند کمربند خود را محکم کرده و از دست دادن پول و جنبه های جانبی تجارت خود خلاص شود. این امر با توجه به دشواری هایی که صنعت سوارکاری متحمل می شود به لطف COVID-19 منطقی است.

بر اساس گزارشی که روز چهارشنبه توسط Axios منتشر شد ، آخرین واحدی که تبر دریافت کرد Uber Elevate. اگر این نام زنگی به صدا در نمی آورد ، به این دلیل است که تاکسی پرنده Uber هرگز از زمین خارج نشده است – جناس بازی ای که به همین ترتیب طراحی شده است. اگر به نظر آشنا می رسد ، به این دلیل است که Uber چندین کنفرانس پر زرق و برق را برگزار کرده است که برای جلب توجه به صنعت نوپا طراحی شده است.

جالب اینجاست که اوبر فقط Uber Elevate را خاموش نمی کند. نه ، او در واقع یک خریدار در Joby Aviation پیدا کرد. Joby Aviation چیست؟ خوب ، جدا از این واقعیت که این یک شرکت نوپا است که به تولید هواپیماهای کوچک با پرواز و فرود عمودی (VTOL) اختصاص دارد ، ما نمی دانیم. Joby بسیار محرمانه است.

آیا این فروش به این معنی است که خدمات تاکسی پرنده در آستانه است و شما باید شروع به پاک کردن گرد و غبار از تمام تجهیزات cosplay Fifth Element خود کنید؟ احتمالاً نه ، اما جالب است که ببینیم همه اینها به کجا می رود.

مقامات Uber بلافاصله درخواست Roadshow را برای اظهار نظر پس ندادند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر