در حال حاضر ، Always Pan مورد علاقه فرقه ای 50 دلار ضرر می کند. به همین دلیل این یک معامله عالی است


جای ما

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

این تابه جهانی برنده یک آیین دیوانه و لایک زیادی در اینستاگرام شده است. اغلب به صورت سفارشی فروخته می شود یا ساخته می شود ، اما در حال حاضر همیشه تابلو بزنید به فروش می رسد دوشنبه سایبری. در حالی که سهام ادامه دارد ، 50 دلار از ظرف چند منظوره در یکی از شش رنگ با کد ویژه دریافت کنید انجام شده هنگام پرداخت همچنین می توانید 70 دلار از شام به مدت 4 بستهکه شامل تابه و چهار مجموعه ظروف و ظروف شیشه ای است – فقط 220 دلار با کد تبلیغاتی. درباره بررسی ما از Always Pan بخوانید. توجه داشته باشید که تحویل داده می شود بعد از کریسمس ، طبق وب سایت Our Place ، بنابراین اگر می خواهید آن را هدیه دهید ، این خود شما هستید می تواند ، شاید باید یک عکس از تابه زیبا بپیچید تا برسد.

در زیر بررسی قبلی من از Always Pan محبوب است:

من به عنوان یک نیویورک که فقط باید هر سانتی متر از آپارتمان من ، از جمله آشپزخانه را بشمارم ، همیشه ادعاهای صرفه جویی در وسایل گجت ها و ظرف ها که می تواند کار دو یا سه (یا بیشتر) را انجام دهد. همیشه تابلو بزنید، یک ظرف جدید ساخته شده از یک شیشه آشپزخانه مستقیم مصرف کننده ، مکان ما ، دقیقاً به همین صورت در بازار موجود است. این برند با تبلیغات نرم و ابریشمی در شبکه های اجتماعی توجه من را به خود جلب کرد و قول داد که تابه قطعه جدید مورد علاقه من برای وسایل آشپزی روزمره باشد و جایگزین بسیاری از ابزارهای آشپزخانه موجود من شود. هشت تا از آنها ، به طور دقیق. همین کافی بود تا به من انگیزه بدهد که تشت در حال چرخش محبوب را بسازم و سریع فهمیدم که چیزهای زیادی برای دوست داشتن همیشه پان وجود دارد ، حتی اگر اینگونه نباشد کاملا تعویض آشپزخانه که به آن افتخار می کند.

صورتحساب

Always Pan به عنوان یک ظرف کامل شارژ می شود که جایگزین ظرف ، ماهی تابه ، سس ، قابلمه ، ماهی تابه ، نعلبکی ، قابلمه ، کفگیر و استراحت قاشق می شود. این آگهی بصورت یک تکه ظروف آشپزی تبلیغ می شود که به شما امکان پخت ، بخار ، بخار ، صافی ، ساطور ، سرخ کردن ، جوشاندن ، سرو و ذخیره را می دهد. ماهیتابه ای که نه فقط اغلب ، بلکه “همیشه” از آن استفاده خواهید کرد.

header.png

جای ما

چیزی که دوست داشتم

در نگاه اول ، همچنین دشوار است که متوجه شوید که این ظروف شیطانی به نظر می رسد ، که من اطمینان دارم بخشی سالم از محبوبیت آن است (به عنوان مثال ، تا امروز). Always Pan از زیبایی مدرن کم توجهی برخوردار است و در چهار سایه گرم و هر یک با رنگ مات موجود است: ذغال (خاکستری سیاه) ، ادویه (ماهی قزل آلا روشن) ، مریم گلی و بخار (عاج). شما کاملاً می توانید این ظرف را روی درپوش با درپوش نگه دارید و به نظر عجیب یا بیجا نمی رسد. همچنین کار با آن سبک و آسان است ، اما احساس محکم و خوش ساختی دارد ، بنابراین نگران شکستن یا شکستن آن نخواهم بود.

طراحی شده برای استفاده چند منظوره: اگرچه می توانید کارهای دیگری غیر از سرخ کردن در تابه ها انجام دهید ، اما لزوماً بیشتر آنها با بسیاری از روش های پخت ساخته نمی شوند. در مورد Always Pan که به شما امکان می دهد کمی بیشتر از ظرف معمولی ، از جمله تهیه ایمن سس هایی با ضلع های غیرمعمول بالا (تقریباً 3 اینچ) یا بخار پز کردن غذاهایی مانند ماهی و سبزیجات با یک درج شخصی ، چنین کاری نکنید.

داخلی استراحت / قاشق: نمی دانم چرا هر تابه یکی ندارد. دسته ماهی تابه که دارای برشی برای نگهداری کاردک چوبی مخصوص طراحی شده است ، برای نگهداری و استراحت موقت روی قاشق هنگام پخت و پز استفاده می شود. من این ویژگی را دوست دارم و اغلب از آن استفاده می کنم. کاردک از بالای پایه تابه بیرون زده ، بنابراین من حدس می زنم با گذشت زمان گرما می تواند به چوب صدمه بزند اگر چوب را برای مدت طولانی در آنجا بگذارید ، اما زمانی که برای گرفتن مواد دیگر یا هدف گرفتن باید یک ثانیه سریع آن را ترک کنید در قابلمه یا تابه دیگری ، داشتن آن بسیار خوب است.

spoon-rest.png

جای ما

این یک اندازه عالی است: ماهیتابه های 10 اینچی زیادی وجود دارد ، بنابراین این به هیچ وجه مکاشفه نبود ، اما برای شخصی مثل من یا حتی هنگام آشپزی برای خودتان و یک مهمان ، این ماهی تابه اندازه مناسبی برای تقریباً هر چیز ، از گوشت گرفته تا سبزیجات گرفته تا غذاهای کناری است. اگر من یک خانوار چهار نفره یا بیشتر داشته باشم ، ممکن است خودم را ببینم که قابلمه های 12 اینچی را بیرون می کشم ، همانطور که در سمت کوچک است. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، اضلاع بلند بسیار عالی هستند و به معنی ریختن کمتر و همچنین فضای بخار عمودی کافی برای ساخت ماهی و سبزیجات هستند.

بخارپز.png

جای ما

سبد بخار: اگر بخواهیم صحبت کنیم ، بخارپز شدن در ظرف کاملاً سریع و آسان است ، بنابراین داشتن یک سبد بخار کاملاً منطبق در ظرف منطقی است. این ویژگی دیگری است که من مرتباً از آن استفاده می کنم و باعث تعجب من شده است: “چرا هر تابه با یک مجهز نیست؟” به خصوص که ممکن است ساخت آن خیلی گران نباشد.

چیزی که دوست نداشتم

سطح سرامیک: این سطح آشپزی منحصر به فرد یک شمشیر کوچک دو لبه است. گرچه احتمالاً آسانترین سطح برای تمیز کردن ، نچسبیدن (صادقانه بگویم ، چیزی روی این ظرف باقی نمانده است) و غیر سمی است ، اما تا حدودی محدود کننده است. مشعل را هر چقدر داغ زیر Always Pan خود قرار دهم ، هرگز صدای واقعی مانند چدن ، فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ ایجاد نمی شود. بنابراین در حالی که این ظرف عالی برای پخت سبزیجات ، تخم مرغ و صدف است ، سعی در تهیه برگرهای کاراملی ، استیک یا صدف به این راحتی نیست.

با گفتن این موارد ، فکر می کنم منظور این ظرف چیست – یک ظرف قابل انعطاف ، تمیز کردن آسان برای همه این کارهای سریع روزانه – احتمالاً ماده مناسبی است. پوشش نچسب سنتی ظروف کاملاً سریع خراب می شود ، بسته به نوع استفاده ، فقط در یک سال انجام می شود. با قیمت 145 دلار ، شما احتمالاً می خواهید تابه ای از این دست کمی بیشتر از آنچه باعث می شود این پوشش انتخاب بهتری از نظر من باشد ، در شما بماند. اگرچه مواد نچسب سرامیکی از مواد نچسب سنتی مقاوم ترند ، اما هنوز چیزی مانند استیل یا چدن نیست ، بنابراین شما همچنان می خواهید مراقبت های ویژه ای داشته باشید. اولاً ، توصیه می شود که هرگز از وسایل آشپزی فلزی با Always Pan استفاده نکنید ، و اگرچه ادعا می کند که در ماشین ظرفشویی ایمن نیست ، من فقط با دست و صابون و آب گرم می شستم. این شرکت حتی یک اسفنج ایمن برای استفاده روی آن ارائه می دهد.

دسته: این یک انتقاد جزئی است ، اما دسته تابه مربع است و من مطمئناً از تابه هایی با دستگیره هایی استفاده کرده ام که شکل آنها بهتر روی منحنی دست انسان است و در نتیجه راحت ترند. این چیزی است که من متوجه شدم ، اما خیلی اذیتم نکرد.

برای اجاق گاز ایمن نیست: این یک ناراحتی نسبتاً جزئی دیگر است ، خصوصاً اینکه من به دنبال بهانه ای برای استفاده از اجاق گاز هلندی مورد علاقه خود خواهم بود ، اما اگر شما به یک تابه امیدوار هستید که بتواند از اجاق گاز به پخت برسد ، این مورد نیست.

بیشتر بخوانید درباره Chowhound: تفلون ، سرامیک ، آلومینیوم آنودایز شده: راهنمای ظروف نچسب

جمله

Always Pan معمولاً با قیمت 145 دلار فروخته می شود كه ارزان نیست ، مخصوصاً برای ماهی تابه ، اما من ادعا می كنم كه برای نوع مناسب آشپزی ارزش آن را دارد. این شخص کیست؟ اگر شما از افرادی هستید که در خانه غالباً آشپزی می کنید ، اما غذاهای خیلی پیچیده ای نیست و مثلاً بسیاری از تخم مرغ های خرد شده ، سرخ شده و سرخ شده در ماهی تابه می چسبند جوجه و سبزیجات خورشتی یا خورشتی ، این یک سینی جامد برای داشتن آن است و احتمالاً به طور منظم داخل کمد و خارج از آن پرواز می کند. شما واقعاً فقط می توانید با این یک ظرف که با یک گلدان یا گلدان ترکیب شده کنار بیایید و بدون اینکه دردسر زیادی داشته باشید ، بسیاری از دستور العمل های اساسی را مرور کنید. همچنین می تواند یک تابه ایده آل برای تجهیز یک آشپزخانه بسیار کوچک مانند RV یا آشپزخانه کوچک اداری باشد.

با 34 درصد تخفیف ، توجیه آن بسیار آسان تر است. من واقعاً فهمیدم که زیاد از آن استفاده می کنم و فقط به این دلیل نیست که آن را آزمایش کردم ، اما اینطور نبود فقط تشتی که در طول یک تست آزمایشی به آن رسیدم. من هنوز مزیت داشتن بشقاب های کوچکتر ، قابلمه های بزرگتر ، ووک مورد علاقه خود و چند قطعه دیگر از ظروف را که هر هفته بیشتر از آنها استفاده می کنم ، نمی دانم. شاید “Panning Frequent Panning” اگر نامی کمتر جذاب باشد دقیق تر باشد. با این حال ، این یکی از قابلمه های قابل انعطاف در هر اینچ مربع است که در بازار پیدا خواهید کرد و علاوه بر صدا به زرادخانه مناسب آشپزخانه نیز اضافه می شود.

جای ما

اگر می خواهید Always Pan را لمس کنید ، بهتر است از این فروش محدود استفاده کنید. حمل و نقل و بازگشت همیشه رایگان است.


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
قیمت روز سیم جوش میکا آما
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet