[ad_1]

gettyimages-1196028283

گتی ایماژ

با بسیاری سالن های ورزشی هنوز بسته است علاقه مندان به تناسب اندام و سایر افراد با ظرفیت محدود کار می کنند تجهیزات تناسب اندام خانگی تا تمرینات خود را انجام دهند. اما از آنجا که تقریباً همه ایده یکسانی دارند ، مشکلات جدی سهام در همه جا وجود دارد. اگر به فکر پیدا کردن بودید دستمال توالت در ماه مارس دشوار بود ، سعی کنید مجموعه ای از دمبل یا یک نوع دمبل را پیدا کنید وزن اکنون.

حتی اگر بتوانید مجموعه ای پیدا کنید ، بسیاری از خرده فروشان آمازون و والمارت برای استفاده از عرضه کم و تقاضای زیاد – 44 دلار برای مجموعه دمبل های نئوپرنی 10 پوندی ، قیمت ها را افزایش می دهند. متشکرم.

اگرچه این قطعاً یک انتخاب باریک است ، اما اگر می دانید کجا را جستجو کنید ، یافتن دمبل یا دمبل با قیمت مناسب غیرممکن نیست – یا چند ساعت فرصت دارید تا تمام سیگنال های “فرسودگی” را در اینترنت مرور کنید. خوشبختانه وقت کردم و تصمیم گرفتم با تهیه لیست مرتب به روز شده از تمام مکانهایی که هم اکنون می توانید سفارش دهید یا دمبل و دمبل سفارش دهید ، هزینه آن را پیش پرداخت کنم.

بیشتر بخوانید: دمبل پیدا نمی کنید؟ در عوض ، با این وسایل خانه ورزش کنید

یادداشت ویراستار: قیمت و در دسترس بودن از تاریخ انتشار صحیح است و ممکن است تغییر کند.

دمبل را از کجا بخریم

کلاهبرداران-دمبل-ساعت

تناسب اندام سرکش

شانزده دمبل لاستیکی بدون مارک که در وزنی از 2.5 پوند تا 125 پوند ارائه می شوند. هنوز انبارهای زیادی وجود دارد ، اما اگر کیت مورد نظر شما فروخته شود ، می توانید هنگام عرضه مجدد ، به آن اطلاع دهید.

شانزده دمبل لاستیکی در وزن های مختلف از 2.5 پوند تا 125 پوند ارائه می شود. اگر به دنبال وزنه های رایگان هستید ، دمبل های موجود در انبار 2.5 ، 80 ، 85 ، 95 ، 105 ، 110 ، 115 ، 120 و 125 پوند است ، اما در صورت وجود دوباره وزن های سبک به شما می توانید اطلاع دهید.

این شرکت معمولاً کباب پز و کوره می سازد اما اکنون دمبل نیز تولید می کند. آنها به صورت مجموعه ای از وزنه های دمبل به فروش می رسند ، وزن آنها از 5 تا 50 پوند است.

دمبل های وینیل موجود در وزن های سبک تر از 1 پوند تا 15 پوند. وزن موجود در انبار 1 ، 3 ، 4 ، 8 ، 9 و 10 پوند است و آنها با دمبل گزینه ارزان هستند.

دمبل های لوکس وینیل در وزن های 1 تا 20 پوند موجود است. اکثر اندازه های این دمبل های سبک هنوز موجود هستند.

دمبل های نئوپرنی در وزن های مختلف از 2 پوند تا 10 پوند موجود است. این دمبل های مقرون به صرفه به صورت تک فروخته می شوند و اکثر اندازه ها در انبار موجود است.

گزینه های جدید و دست دوم تک دمبل و ست دمبل برای تمرینات قدرتی و نیازهای ورزشی شما.

شانزده دمبل لاستیکی در وزن های مختلف از 2.5 پوند تا 125 پوند ارائه می شود. بسیاری از این اندازه دمبل های لاستیکی موجود است.

دمبل های قابل تنظیم را از کجا بخریم

دمبل های قابل تنظیم قطعاً گرانتر از مجموعه ای از دمبل های با وزن ثابت هستند ، اما شما یک مجموعه بزرگ از وزنه ها را برای تمرین با وزنه و هرگونه تمرین ورزشی دریافت می کنید. آنها را به عنوان یک جایگاه کامل با دمبل تصور کنید ، که معمولاً در سالن بدن سازی می بینید ، اما در اندازه بسیار جمع و جورتر.

screen-shot-2020-09-10-at-7-50-29-pm.png

NordicTrack

مجموعه دمبل-انتخاب-وزن-55 پوند. وزن ها از 10 پوند تا 55 پوند قابل تنظیم هستند.

این یک وزن قابل تنظیم 27.5 کیلوگرم است. محدوده وزن از 5.5 پوند تا 27.5 پوند قابل تنظیم است.

مجموعه ای از دمبل های قابل تنظیم با گزینه های وزنی از تنظیم از 5 پوند تا 45 پوند.

این دمبل های مینی قابل تنظیم در مجموعه های 12.5 یا 25 کیلوگرمی موجود است ، اما گزینه 25 کیلویی تنها گزینه موجود است.

از یک مجموعه وزن قابل تنظیم 52 پوند یا 90 پوند انتخاب کنید. کیت 52 پوندی از 5.5 تا 52 پوند و کیت 90 پوندی از 11 تا 88 پوند است.

دمبل را از کجا بخریم

دمبل آهنی در وزن های 9 پوند تا 203 پوند موجود است. در حال حاضر تمام اندازه ها موجود است.

Rogue Monster Kettlebells فقط با وزن بیشتر 97 تا 203 پوند در دسترس است. همه گزینه ها در حال حاضر موجود است.

cnet-image-size-listicle-46.png

MaxKare

این ست سه تکه شامل دمبل 5 ، 10 و 15 کیلویی است.

دمبل های چدنی با وزن 20 تا 50 پوند.

دامنه این دمبل های چدنی از 18 تا 79 پوند است.

وزن قابل تنظیم 40 کیلویی منفرد. وزن ها از 10 تا 40 پوند قابل تنظیم هستند.

دمبل Bowflex SelectTech 840 یک دمبل قابل تنظیم است که از 8 تا 40 پوند تنظیم می شود.

جایی که می توانید مقداری آهن سفارش دهید

مجموعه قابل تنظیم 80 کیلوگرم دمبل برای پیش سفارش با تاریخ انتظار کشتی از 28 تا 31 دسامبر. وزن از 5 پوند تا 80 پوند متغیر است.

نکات دیگر برای پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید

اگر نتوانید آنچه را که نیاز دارید به صورت آنلاین پیدا کنید ، روش های مختلفی برای ایجاد کمی خلاقیت وجود دارد.

اگر در نزدیکی خود فروشگاهی دارید که حمل می کند تجهیزات آموزشی، مانند کالاهای ورزشی دیک یا والمارت ، می توانید “دمبل” یا “دمبل” را جستجو کنید و سپس نتایج را فیلتر کنید تا فقط مواردی را که برای بلند کردن در فروشگاه موجود است نشان دهید. اگر چیزی در دسترس است ، می توانید بلافاصله آنها را بصورت آنلاین خریداری کنید و پس از آماده شدن ، آنها را در فروشگاه تحویل بگیرید.

موجودی آنلاین غالباً با موجودی در فروشگاه متفاوت است ، خصوصاً برای خرده فروشان بزرگ جعبه مانند اینها. همچنین در تلاش برای به دست آوردن آنچه در هنگام جستجوی محلی به جای نیاز در سطح ملی نیاز دارید ، رقابت کمتری خواهید داشت. من خوش شانس بودم که پیدا کردم تنظیم وزن در کالاهای ورزشی محلی دیک من ، اگرچه به صورت آنلاین فروخته می شدند. و با توجه به اینکه فروشگاه های زیادی امکان انتخاب صندلی ها را دارند ، دیگر مجبور نیستید از اتومبیل خود پیاده شوید.

همچنین می توانید شانس خود را در فروشگاه های تخفیف محلی مانند Ross ، TJ Maxx ، Marshalls و کالاهای خانگی امتحان کنید. من چند دوست دارم که در چند ماه گذشته توانسته اند با همان قیمت های عادلانه دمبل و دمبل بگیرند. شما باید آماده باشید تا از نظر اندازه و رنگ انعطاف پذیر باشید ، اما در فروشگاههایی مانند اینها معمولاً گزینه های کمتری دارید.

ادامه مطلب

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر