[ad_1]

the-fortnite-galactus-event-1920x1080-616231251

برای جمع آوری جوایز آماده شوید.

بازی های حماسی

Fortnite فصل 5 پس از یک رویداد چشمگیر که چهارمین فصل خود را به پایان می برد ، چهارشنبه آغاز می شود. Developer Epic Games بخشی از روز سه شنبه بازی محبوب Battle Royale را بارگیری کرد و بازیکنان منتظر ماندند تا ببینند که چه چیزی برای Fortnite خواهد آمد.

Zero Point عنوان فصل 5 Fortnite است و شامل مجموعه ای از شکارچیان از واقعیت های مختلف است. او ستاره فصل است ماندالوریایی از جانب دیزنی پلاس سریال همراه با کودک یودا. شگفتی دیگر برای فصل پنجم ، گنجاندن Kratos از سریال God of War بود. اپیک پوست جدید را با قیمت 1500 V-Bucs یا تقریباً 15 دلار در روز پنجشنبه به فروشگاه آیتم Fortnite اضافه کرد.

همراه با شخصیت های جدید ، بازیکنان مناطق جدیدی از نقشه را برای کاوش ، سلاح هایی برای استفاده و محتوای بیشتری برای باز کردن قفل در طول فصل دارند.

فصل 5 از چه زمانی شروع می شود؟

فصل 5 Fortnite از 2 دسامبر در نیمه شب ET (21:00 PT) آغاز می شود ، اما طبق گفته Epic سرورها نمی توانند تا ساعت 4 بامداد ET (1 بامداد PT) به روز شوند.

موضوع فصل 5 چیست؟

Zero Point تمرکز خود را روی عامل جونز می گذارد که در پایان رویداد Nexus War ظاهر شد. او گروهی از شکارچیان را از واقعیت های مختلف جمع کرد و آنها اطمینان حاصل می کنند که کسی از چرخه فرار نمی کند. 5 فصل جالب توجه جدید مانند Hunter’s Haven و Colossal Coliseum بازیکنان را مقابل یکدیگر قرار می دهند تا ببینند چه کسی زنده مانده است.

نقشه فصل 5 Fortnite

اینجاست که این جزیره در فصل 5 چگونه به نظر می رسد.

بازی های حماسی

فصل 5 با پاداشهایی که می تواند برای سلاح ها و توانایی های جدید بازخرید شود ، جوایز و پاداشهای جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد همچنین یک Battle Pass جدید وجود دارد که پوسته های بی نظیری مانند Mancake ، flapjack نبرد ، shapeshifter Mave و البته The Mandalorian با Baby Yoda را باز می کند.

حساب رسمی توئیتر پلی استیشن اضافه شدن Kratos به بازی روز چهارشنبه را با یک قطعه صوتی از عامل جونز ، شخصیت تثبیت کننده نقطه صفر ، آزار می دهد. او می گوید هدف بعدی شخصی بود که با دستان خدایان خدایان را می کشت.

این تأیید از فروشگاه PlayStation ارائه شد ، که تبلیغی را برای ورود Kratos به Fortnite نشان داد. پوسته God of War روز پنجشنبه برای خرید در فروشگاه بازی ظاهر شد.

در جریان جنگ Nexus چه اتفاقی افتاد؟

این رویداد اندکی پس از ساعت 16:00 بعد از ظهر (13:00 بعد از ظهر) روز سه شنبه آغاز شد. بازیکنان Fortnite با وجود موجود فضایی Galactus در افق ، خود را در Helicarier SHIELD یافتند.

غول به آرامی به جزیره نزدیک شد و سپس هلی کوپتر را مانند یک اشکال دفع کرد. گالاکتوس ، معروف به بلعیدن سیارات ، هدف خود را از صفر نقطه (Zero Point) تعیین می کند ، که حوزه مخفی انرژی در این جزیره است و مسئول همه وقایع رخ داده در این جزیره است.

هنگامی که بازیکنان مقابل Galactus شنا می کردند ، Iron Man طرحی را برای جلوگیری از این موجود فضایی ارائه داد. او برای هر بازیکن یک اتوبوس جنگی با لیزر و بمب طراحی کرد. هدف این است که با اتوبوس به دهانه غول پیکر Galactus بروید ، اما امواج هواپیماهای بدون سرنشین در راه شما هستند. خوشبختانه ثور نیز مداخله کرد و با اتوبوس خود را به یک سنگر شبیه همان مسیری رساند که لوک اسکای واکر به سمت امید جدید رفت. این جایی است که Demon Fire of AC / DC از آلبوم جدیدشان Power Up در پس زمینه شنیده می شود. تعداد بیشتری از هواپیماهای بدون سرنشین شروع به دور زدن اتوبوس کردند و از هیچ جا گرگینی ظاهر شد که با پنجه های خود آدامانتیوم دیواری از روبات ها را که در راه شما بودند از بین برد. از طرف Iron Man به شما این کلمه داده شده است که هنگام قورت دادن Galactus ، منفجر شدن در چراغ سبز ، اتوبوس را ترک کنید و مجبور شوید به واقعیت برگردید.

آخرین صحنه لباس جونسی ، یکی از شخصیت های پیش فرض Fortnite را نشان می دهد که در یک دفتر بیدار می شود. به نظر می رسد این مربوط به رویدادی است که در فصل 3 به پایان می رسد ، جایی که برخی از سازمان ها پشت همه اتفاقات دیوانه وار در جزیره هستند و داستان اتصال چهار فصل گذشته است.

به گفته حماسه ، 15.3 میلیون نفر در این رویداد شرکت کردند در حالی که 3.4 میلیون نفر در YouTube و Twitch تماشا کرده اند.

آیا می توانم رویداد را از طریق iPhone یا iPad خود اجرا کنم؟

زیرا یک اختلاف حقوقی مداوم بین Epic Games و Apple، بازی از فروشگاه App اپل بارگیری شد. این بدان معناست که حتی کسانی که قبلاً Fortnite را روی آیفون یا آیپد خود نصب کرده اند نیز نمی توانند در این رویداد شرکت کنند.

Epic Games در یک اختلاف مشابه با Google برای Android است ، که منجر به حذف Fortnite از فروشگاه Google Play شد ، اما راه هایی برای هنوز بازی را بدون استفاده از Google Store بارگیری کنید.

همچنین مشاهده کنید: Sony PS5 vs Microsoft Xbox Series X: بهترین کنسول بازی جدید برای تعطیلات 2020


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Epic v. Apple در سال 2021 محاکمه خواهد شد.


3:46[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر