[ad_1]

bill-ball.jpg

بیل نای علم را به روشی سرگرم کننده در بیل نای جهان را در Netflix نجات می دهد.

ادی چن / نتفلیکس

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

بیل نای به رسانه های اجتماعی بازمی گردد ، و به مردم می گوید برای محافظت از خود در هنگام شیوع ویروس کرونا ، از ماسک استفاده کنند. که در ویدئو ارسال شده در TikTok روز جمعه ، نای نقشه ای از ایالات متحده را نشان داد ، مناطقی را که مردم ماسک داشتند با کمترین اما هنوز بالاترین میزان ابتلا به این بیماری ، نشان می داد.

نای گفت: “امیدوارم که شما می توانید ماسک های کمتری را ببینید ، بیشتر بیمار می شوید.”

نای سپس توضیح داد که چگونه ماسک یک خط دفاع مهم است.

نای در این ویدئو گفت: “ویروس ها به تنهایی سفر نمی كنند ، بلكه آنها از طریق قطرات كوچك بزاق و خرخر سفر می كنند.” “الیاف گره خورده اند ، بنابراین وقتی قطره به الیاف ماسک وارد می شود ، گیر می کند. درک آن همه دشوار نیست. به همین دلیل ما برای پوشیدن ماسک قوانینی داریم.”

که در فیلم دیگریبیشتر نحوه پوشیدن ماسک را توضیح می دهند. این نشان می دهد که چگونه یک ماسک به طور موثر حرکت هوا را مسدود می کند. در حقیقت ، یک ماسک حرکت هوا را به خوبی تغییر می دهد به طوری که نای نشان می دهد چگونه نمی توانید هنگام پوشیدن ماسک حتی شمع را منفجر کنید.

یک روش ویژه برای توضیح مشکلات پیچیده به روشی قابل فهم وجود دارد. در ماه جولای در طول مبارزات سیاه زندگی مهم استبیشتر افراد از علم استفاده می کنند تا نشان دهند چرا ، حتی اگر رنگ پوست متفاوت است ، همه ما یک گونه هستیم و شما نیاز دارید که با یکدیگر رفتار برابر داشته باشید.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر