[ad_1]

سوکت-صوتی -3

دستیار Google که در دستگاه هایی مانند بلندگوی هوشمند Nest Audio یافت می شود ، هوشمندتر می شود.

کریس مونرو / CNET

دستیارهای هوشمندی مانند Google Assistant ، Amazon Amazon و Alexa Siri اپل قادر به انجام کارهای اتوماسیون خانگی برای سالها بوده اند. با این حال ، در به روزرسانی جدید ، به نظر می رسد حداقل اخیراً دستیار مجازی گوگل یک ترفند جدید را یاد گرفته است.

گوگل توسط پلیس آندروید و Reddit مشاهده شده است ، به نظر می رسد Google قابلیت های اضافی را به دستیار کنترل روشنایی اینترنت اضافه کرده است. برخلاف چراغ ها می توانند بلافاصله روشن یا خاموش شوند ، اکنون می توانید بگویید “سلام ، گوگل ، 5 دقیقه چراغ را روشن کن” یا “سلام گوگل ، ساعت 7 صبح چراغ ها را روشن کن”.

صفحه توسعه دهنده گوگل پیشنهاد می کند که این قابلیت نمی تواند بیش از چراغ ها را تحمل کند ، در این لیست گزینه ای برای درخواست از دستیار برای دستیابی به “قهوه ساز من فردا ساعت 8 صبح” و “سمپاش من را در یک هفته ساعت 5:00 بعد از ظهر روشن” ارائه شده است.

بیشتر بخوانید: بهترین هدایای خانه های هوشمند برای سال 2020

پلیس آندروید خاطرنشان می کند که اگر فردا بخواهید کاری انجام دهید ، باید زمان دقیق آن را مشخص کنید و همچنین روش روشنی برای لغو درخواست های آینده وجود ندارد. برای مورد دوم ، حداقل شما همیشه می توانید به دستیار بگویید که چراغ ها را متوقف یا خاموش کند ، همانطور که معمولاً این کار را می کردید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر