[ad_1]

iphone-12-pro-i-iphone-12-pro-max-apple-google-chrome-13-10-2020-19-47-14-2.png

سیب

من به عنوان یک عکاس حرفه ای تحت تأثیر نحوه قرار گرفتن قرار گرفتم آیفون 11 پرو موفق به جایگزینی DSLR من در عکسبرداری شد. اما اپل به تازگی معرفی کرده است آیفون 12 ترکیب ، که شامل آیفون 12 مینی، آیفون 12 ، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس، و فناوری دوربین این بار حتی بهتر است. (در اینجا همه آنچه اپل در این رویداد در ماه اکتبر اعلام کرد ، است.) دوربین آیفون 12 پرو مکس به روزرسانی ها ، به خصوص در سخت افزار و نرم افزار ، باعث شده اند که در مورد عکسبرداری با این چیزها غوغا کنم. به همین دلیل خیلی هیجان زده ام.

بزرگنمایی بیشتر با لنز تله 2.5x

من عاشق لنز زوم تله فوتو در آیفون 11 پرو هستم ، اما فقط 2 بار ، این لنز همیشه سطح زوم دقیق مورد نظر من را ارائه نمی دهد. من اغلب می بینم که به صورت دیجیتالی بزرگنمایی می کنم تا ترکیب دقیق مورد نظرم را بدست آورم. آیفون 12 پرو مکس این کار را 2.5 برابر انجام می دهد که شاید به نظر یک پیشرفت بزرگ نباشد اما فکر می کنم برای بسیاری از عکس ها قابل توجه باشد.

آیا 5 برابر می خواهم یا 10 برابر؟ البته ، من عاشق افزایش بیشتر تلفن هایی مثل این هستم Galaxy S20 Ultraاما از آنجا که آنها بسیار بزرگ هستند ، من از آنها به اندازه 2x در iPhone استفاده نمی کنم. شاید 3x 3 سازش خوبی باشد ، اما من هنوز هم فکر می کنم که ارتقا به 12 Pro Max تفاوت زیادی در بسیاری از عکسهای من ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی برای خرید برای سال 2020

سنسور تصویر بزرگتر

اپل در حال حاضر موفق شده کیفیت تصویر باورنکردنی را از سنسورهای کوچک دوربین تلفن فشار دهد و نرم افزار عالی آن امکان عکس برداری عالی در شب را فراهم می کند که قبلاً دیده ایم. اما سنسور بزرگتر 47٪ نور بیشتری را ضبط می کند و باعث می شود عکس های روشن تر با نویز کمتر و دامنه دینامیکی بهتر فراهم شود. به همین دلیل دوربین حرفه ای من (Canon 5D Mark IV) از یک سنسور فول فریم بسیار بزرگتر استفاده می کند.

من بسیار علاقه مندم که این سنسور بزرگتر نه تنها برای عکسهای شبانه من ، بلکه همچنین برای گرفتن جزئیات خوب در مناظر یا از نزدیک هنگام انجام تصاویر ماکرو از گل ، چه تفاوتی می تواند داشته باشد. یک سنسور بزرگتر مرتبط با نرم افزار تصویربرداری اپل احتمالاً ترکیبی قدرتمند است.

دوربین های عقب Apple iPhone12 Pro

آیفون 12 پرو و ​​12 پرو مکس دارای سه دوربین عقب هستند.

سیب

لنزهای بهتر و سریعتر برای حالت بهتر شب

حسگر نه تنها می تواند نور بیشتری را ضبط کند بلکه لنز به لطف دیافراگم f / 1.6 گسترده تر می تواند نور بیشتری نسبت به گذشته منتقل کند. این عدد در واقع به این معنی است که سوراخی که نور از آن عبور می کند بزرگتر از قبل است که باعث می شود نور بیشتری همزمان عبور کند. همراه با سنسور بزرگتر ، اپل معتقد است که 12 Pro Max شاهد بهبود 87 درصدی تصاویر کم نور از آیفون 11 هستیم که خود یکی از بهترین عکس های کم نور است.

یک لنز دوباره طراحی شده فقط اجازه ورود نور بیشتر نیست. اپل همچنین در معرفی خود توضیح داد که با کاهش اعوجاج تصویر ، به ویژه در لبه های وسیع ترین تصویر لنز ، وضوح نوری لنز را بهبود بخشیده است. همه اینها به معنای نگاه بهتر ، تصاویر حرفه ای تر است. چیزهای شگفت انگیز

Apple ProRaw

بسیاری از بهترین تصاویر من با آیفون ساخته شده و با استفاده از برنامه های شخص ثالث خام ساخته شده اند. تصاویر خام داده هایی مانند اطلاعات رنگی یا وضوح را حفظ نمی کند ، که به شما امکان کنترل بیشتر هنگام ویرایش در برنامه های تلفن همراه مانند Adobe Lightroom Mobile را می دهد. نکته منفی در عکسبرداری خام در برنامه های شخص ثالث این است که شما نمی توانید از پردازش تصویری که اپل در برنامه دوربین خود استفاده می کند ، استفاده کنید. به عنوان مثال پردازش Deep Fusion برای HDR شگفت انگیز ، چیزی است که هنگام عکسبرداری با دوربین بومی آیفون دریافت می کنید.

آیفون -12-طرفدار-آبی-آبی

سیب

برای جلب نظر بیشتر حرفه ای ها ، اپل Apple ProRaw را معرفی کرد در برنامه دوربین خود ، که از بسیاری از قابلیت های پردازش تصویر آن بهره می برد اما به طور مداوم داده هایی مانند تعادل رنگ سفید را ضبط نمی کند ، به شما امکان می دهد این تغییرات را در مرحله پس از تولید ایجاد کنید. اپل می گوید این بهترین از هر دو جهان است ، و روی کاغذ وسوسه می شوم که موافقت کنم ، اما باید قضاوت نهایی خود را حفظ کنم تا زمانی که بتوانم تصاویر را نه تنها در این قالب جدید ضبط کنم ، بلکه تصاویر را ویرایش کنم.

شایان ذکر است که گوگل در حال حاضر تقریباً همان کار را با کارهای خود انجام داده است ویژگی “خام محاسباتی” تلفن های Pixelکه استفان شنکلند ، سردبیر ارشد CNET آن را “شگفت انگیز” می نامد. نحوه مقایسه این دو هنوز مشخص نیست.

فیلم HDR و بهبود ثبات

نه تنها کارکنان متوجه پیشرفت شده اند. این تلفن هم اکنون HDR را با دالبی ویژن با سرعت حداکثر 60 فریم در ثانیه ارائه می دهد که طبق گفته اپل این اولین بار است که در هر دستگاهی در دسترس است. از نظر تئوری ، این امر به کنترل لهجه های روشن و کمک به بلند کردن سایه های تاریک کمک می کند ، همان روشی که HDR هنگام عکسبرداری ثابت انجام می دهد.

همچنین با حرکت دادن سنسور تصویر برای خنثی کردن حرکت و لرزش ، به جای حرکت لنزهای سنگین تر مانند قبل ، تثبیت کننده نوری تصویر بهبود یافته است. این که این تا چه اندازه متفاوت است باید مشخص شود وقتی می توانم تلفن ها را برای یک آزمایش مناسب بیرون بیاورم ، اما با کیفیت تصویر بهتر و تثبیت بهتر ، من در مورد انواع ویدیوهایی که می توانم با این تلفن ایجاد کنم بسیار هیجان زده هستم.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

اپل از آیفون 12 پرو و ​​پرو مکس رونمایی کرد


10:05

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر