دوشنبه سایبری: 3 ماه Xbox Game Pass Ultimate را فقط با 20 دلار دریافت کنید


بسیاری از بازی ها با قیمت پایین.

عکس صفحه توسط دیوید کارنو / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

با این حال Xbox Game Pass Ultimate برای شروع کار بسیار خوبی بود جمعه سیاه آن را شلیک کنید و معامله قوی است دوشنبه سایبری. Target با قیمت روزانه 15 دلار در ماه ، در حال حاضر اشتراک سه ماهه را با قیمت 20 دلار ارائه می دهد که 25 دلار تخفیف است.

اشتراک امکان دسترسی به بیش از 300 بازی در رایانه شخصی ، Xbox One یا Xbox X و S سری. Game Pass Ultimate شامل عناوین اصلی مایکروسافت مانند Halo 5 و Forza Horizon 4 ، بازی های Bethesda مانند عذاب ابدی و Fallout 76 ، و اخیراً یک سری EA اضافه شده است که شامل سری Madden و جنگ ستارگان: نوبت جدی. پاداش: مشترکین Game Pass Ultimate نیز یک دریافت می کنند ماه رایگان دیزنی به علاوه.

Xbox Game Pass Ultimate سه ماهه با قیمت 20 دلار در Target در دسترس است (سه کد معامله را محدود کنید). ظرف سه ماه از زمان خرید ، کد برای شما ایمیل می شود.

راهنمای هدیه تعطیلات 2020 کامپیوترهای الکترونیکی با هدف (EA) Microsoft

توجه داشته باشید از

اعلان خاموش است


بازی های ویدیویی


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
بهترین قفل های هوشمند برای سال 2020: آگوست ، ییل ، ​​شلاژ و دیگران
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet