[ad_1]

دفتر یکپارچه

او آنجا بود … اما حالا او رفته است.

اداره ایمنی عمومی یوتا

هفته گذشته اینترنت دیوانه شد عجیب 2001: یک سنگ یک ادیسه فضایی در صحرای یوتا مشاهده شد. سپس ، به همان اندازه که مرموز به نظر می رسید ، شی عجیب فلزی ناپدید شد.

بر اساس بیانیه BLM منتشر شده در فیس بوک ، اداره امور سرزمین ایالتی “سازه ای را که ملک خصوصی محسوب می شود حذف نکرد”.

اکنون می دانیم چه کسی این کار را انجام داده است.

یکپارچه

مایکل جیمز نیولندز ، دوست راس برناردز ، عکاس ماجراجویی ، با استفاده از تلفن هوشمند این عکس را از یکپارچه برداشته شده جمعه شب گرفت.

مایکل جیمز نیولندز

راس برناردز ، عکاس ماجراجویی کلرادو جمعه شب هنگامی که گفت چهار مرد را دید که وارد آنجا شده اند و آن را برچیدند ، از این ساختمان بازدید کرد. وی حضور این سازه و سپس نبود آن را در اینستاگرام مستند کرد. او همچنین عکس های گرفته شده توسط یکی از دوستان مردانی را که او را به زمین انداخته بود ، به اشتراک گذاشت.

برناردز نوشت: “چهار پسر در گوشه ای قدم زدند و دو نفر از آنها به جلو حرکت کردند.” “آنها چند بار یکپارچه را فشار دادند و یکی از آنها گفت:” بهتر است عکسهایت را بگیرید. ” سپس او به او فشار داد و او از پشت عبور كرد و به يك طرف خم شد. او بر سر سایر دوستانش فریاد زد که آنها نیازی به ابزار ندارند. مرد دیگر همراه او در یکپارچه گفت: “به همین دلیل شما زباله ها را در صحرا نمی گذارید. ”

به نظر می رسید مردان انگار با چشمانشان به ساختار نگاه می کنند. برناردز به نیویورک تایمز گفت: “در حالی که آنها با ترانه ها ترک می شدند ، یکی از آنها گفت:” هیچ ردی باقی نگذار. وی افزود: سپس وی را با ویلچر بردند.

بر اساس گزارش ها ، دو نفر برای برداشتن یکپارچه وام گرفتند. سیلوان کریستنسن و اندی لوئیس.

اندی لوئیس ، معروف به سستی – ورزشی شبیه به طناب زنی ، که معمولاً در فضای باز تمرین می کند – یک ویدیو را در کانال YouTube خود بارگذاری کرد ، جایی که او و گروهی از دوستان آن را جدا کرده و منتقل کردند.

اندی لوئیس و سیلوان کریستنسن در بیانیه ای برای روزنامه گریت دیلی گفتند: “ما یونا مونولیت را از بین بردیم زیرا سابقه های روشنی برای به اشتراک گذاشتن و استاندارد کردن استفاده از زمین های عمومی ، حیات وحش طبیعی ، گیاهان بومی ، منابع آب شیرین و تأثیرات انسانی وجود دارد.”

اداره ایمنی عمومی یوتا در ابتدا در حالی که گوسفندان را از شاخ های یک هلی کوپتر می شمرد ، این مکان را در منطقه ای دور افتاده در جنوب یوتا پیدا کرد.

خلبان برت هاچینگز هنگام پخش برای اولین بار به شبکه تلویزیونی KSL مستقر در یوتا گفت: “من می گویم احتمالاً ارتفاع آن بین 10 تا 12 فوت است.” “به نوعی ما شوخی کردیم که اگر یکی از ما ناگهان ناپدید شد ، حدس می زنم بقیه درگیر آن شوند.”

اما پس از کشف ، افراد اختصاص داده شده در Reddit تلاش کرد تا منشا یکپارچه را فاش کند. آنها ابتدا یکپارچه را در Google Earth کشف کردند ، سپس از داده های تصویری تاریخی استفاده کردند تا بفهمند دقیقاً چه زمانی این شی در بیابان ظاهر شده است. با استفاده از این داده ها ، آنها دریافتند که یکپارچه اولین بار بین اوت 2015 و اکتبر 2016 ظاهر شد.

در آن زمان ، درام علمی تخیلی Westworld در همین نزدیكی تیرباران شد و همین باعث شد كه بسیاری تصور كنند كه این یك پارچه یك فیلم قدیمی است.

با توجه به اینکه از این مکان در تعداد زیادی نمایش تلویزیونی و فیلم دیگر نیز استفاده شده است – از فیلم های اخیر مانند 127 ساعت و ماموریت: غیرممکن 2 ، تا وسترن های کلاسیک در دهه های 1940 و 1960 – این امکان وجود دارد. صرف نظر از این ، یکپارچه از بین رفته است.

اصلاح ، 1 دسامبر: عکس مردان در حال برداشتن یکپارچه توسط مایکل جیمز نیولندز گرفته شده است.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر